reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
moniu olga zaraz cos skrobnie na temat cafe en seine w sobote:)
a znacie Church pub??? rewela jest!!!!1 kolo Jarvis!!! klimat boski. no ale olga jeszcze ma propozycje , wiec czekamy:)
 
Ostatnia edycja:
Cześć Kochane babeczki

Witam te mamusie z krtórymi nie miałam jeszcze okazji :-D
No, ale oczami wyobraźni zobaczyłam, ze warto w końcu tu zaglądnąć bo chyba jakiś pijaństwo sie szykuje:-D:-D:-D

Dziewczynki postaram się od teraz szkrobać cos od czasu do czasu choc moje przejście na dzień to jedna wielka gonitwa.Dlatego tak przepadłam.Ale bede sie starała-obiecuje.

Moja Kochana Wiolu no bardzo mi przykro, ,że Cie nie będzie w sobotę, ale jak tylko wrócisz trzeba będzie to powtórzyć!!!Wracaj szybko Kobieto.

Dziewczyny juz sie nie moge doczekac na nasze spotkanie.Ja sie odrobine spóźnię.Znaczy Łukasz kończy po 18 czyli ja dojade gdzieś na 19.

Co do lokalu ja wiem, ze cafe jest przyjemne, ale zdecydowanie nie w sobotni wieczór !!!Wieczorem tam sa tańce.To chyba za ładnie powiedziane:-D:-D:-D
W każdym razie nie pogadamy w spokoju bo jest tam głośno, a na około pełno bogatych napalonych dupków.Chyba, że chcecie isc się pobawic i potańczyć.
Jesli jednak chcemy wypić cos dobrego i pogadac w spokoju proponuje może mniej ekskluzywne moejsce, ale za to z jakim wyborem pysznycgh drinków i nie tylko:-D
Mój typ to FRIDAY'S.
Co Wy na to?

Ucałowania dla Wszystkich mamusiek i oby nas na spotkaniu było jak najwiecej :tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja tez wiem jak jest w Cafe w soboty wieczorem i zgadzam sie z Olga. Wole sie posmiac i popic niz potanczyc. Bo tam pogadac to sobie nie pogadamy za bardzo.
A ktory fridays???
 
hejka :-)
Friday's jest mega super fajnym pubem, z jeszcze lepszymi mega przepysznymi drinkami :tak::tak:
zazdroszczę Wam że się spotykacie :zawstydzona/y: super macie :tak:

hihi widzę że Olga obcykana co do pubów ;-):happy2: dobrze...:-D

emwu, to jest obok St. Greena :tak:

pozdrowionka dla Wszystkich mamusiek :-)
 
super monika:)
następnym razem moze niedzielę wybierzemy, zeby monia-barmanka tez mogla dolaczyc, dawnosmy sie nie widzialy:)
 
reklama
następnym razem moze niedzielę wybierzemy, zeby monia-barmanka tez mogla dolaczyc, dawnosmy sie nie widzialy:)
hihi krejzolka :-D:-D
noo ja mogę tylko w niedzielę wieczorkiem się spotkać :sorry2: (u mojego m w pracy nic się nie zmieniło - nadal pracuje na wieczory, 6 dni w tygodniu - więc ja wolny wieczorek mam tylko w niedzielę :dry:).
No ale jak następne spotkanie będzie w niedziele to piszę się na nie :tak::tak:
 
Do góry