reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

hej Moniczka, dzięki za adresy:) chodzilo mi raczej o takie fatałaszki do zdjęć:D kawałek atłasowej tkaniny, jakies bajery:D ale poszperam i w tych, dzięki!
hhahahahaa, a skad masz pewnosc, ze wiem, gdzie pub dla gejow i lesbijek?:D usmialam się:D:D:D

hihi a to chyba wszyscy wiedzą o słynnej "Dzielnicy rozkoszy" ;-):-D
a właśnie Aniu - nie pochwaliłam Cię za fotki, kochana wielkie gratulacje!! Twoje fotki są przepiękne :tak::tak: to co uczyniłaś z emwu zasługuje na fotograficznego Oskara, jestem pod wrażeniem :tak:


emwu, my na głównym wątku mamy 4220 stron :sorry2::szok: teraz mamusie się trochę uspokoiły, ale był czasy kiedy w jeden wieczór przybywało ok 50 stron (wieczór - nie cały dzień:baffled:)
 
reklama
Monika, dziękuję za mile slowa, przesadzilas na maxa, ale kochana jestes!:)
Moja mala jeszcze nie spi, wyszalala sie przed snem z tatą, pewnie to dlatego:D
I weekendzik sie zbliza wielkimi krokami, no i nasze spotkanko!!!:D

Aha, dziewczynki, jest jeszcze 1 miejce na takie warszaty z aktu artystycznego, pamietacie, opowiadalam Wam...11.kwietnia to będzie.Może ktoras chętna??
 
Ostatnia edycja:
Jeszcze raz przypominam organizujemy spotkanie forumowe 1,2 maja w Limerick rezerwujemy pokoje w hotelu, a kto chce przyjezdza na jeden dzień, zainteresowani zapraszam na wątek SPOTKANIA:)
 
Stolik zarezerwowany na jutro na godz.18:30.Miejsce Fridays w centrum przy St.Stephen's Green.
Dziewczyny stolik zarezerwowany jest na mnie-na moje imię czyli hasło brzmi OLGA :-)

Do zobaczenia.
 
aine, wcale nie przesadzam :-p zdjęcie robisz bardzo piękne :tak::tak:

Dziewczynki życzę wam miłego spotkania. Wypijcie za mnie kilka drineczków ;-):-D:-D
 
hej dziewczynki, jak miło że życie mamusiek w dublinie kwitnie, miło to wiedzieć:DDD ja jestem początkującą mamusią, za miesiąc wracam z polski do irlandii i chętnie dołączę do waszej drużyny jeśli tylko mnie przyjmiecie :)))) będę mieszkać dublin 6w Templeogue może któraś z tych okolic??? pozdrawiam i życzę miłego spotkanka:))
 
reklama
Do góry