reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Dziwwczyny , szybciutko potwierdzic prosze kto idzie ,zeby nie bylo wstydu ze mamy stolik na 20 os a 2 przyjda :)
Bede ja, agata(moja kolezanka, olga, ania(ani kolezanka:) )

Renni ty tz bediesz, prawda?
I kto jeszcze?
 
reklama
czesc dziewczyny, juz wam zazdroszcze spotkanka, jak wroce to na pewno sie odezwe, my tydzien chrzcilismy Asie i wszystko sie udalo super, od wczoraj Asia troche kaszle, ale moze odbedzie sie bez antybiotyku, ja wracam juz niedlugo i nie moge sie doczekac, doskwiera mi brak internetu, wiec tak goscinnie, buziaki i pozdr dla wszsytkich
 
Hej Pijaczki!
Co tak zamarłyscie?
Jakos tak zalatana bylam ze przez tydzien nie wchodzilam na forum i oczywiscie mnie pijanstwo ominelo :nerd:
W sobote bylam akurat u kolezanki na winku, ale zamiast pic u niej w domu dolaczylibysmy do Was...
Jak tak dalej pojdzie to nigdy Was sobie nie poogladam :zawstydzona/y:
Do mnie to trzeba chyba zaproszenia pocztą wysyłać. Ech...

A u nas wesoło ogolnie, ja zasuwam jak dziki osioł, z Franiem jest Babcia narazie, ale zostanie chyba tylko do konca kwietnia i bede potrzebowala niani dla Miska. Najlepiej blisko domu, bo nie wyobrazam sobie wozenia go gdzies switem i wyciagania z lozeczka tego malego spiocha...

Dajcie znac kochane ile sie placi opiekunce mniej wiecej? Bo nie wiem czy oplaca mi sie pracowac...
Buziaki dla Was! Ja ide spac, bo sie nalazilam po miescie dzisiaj z siatami i padam na ryjek.
Acha! Gdzie mozna kupic koszyczek na święconkę?
 
jak nie dostaniesz takiego koszyczka jak trzeba kup normalny koszyczek na chleb albo w dunsie sa rozne koszyczki do lazienek. One nie maja raczki ale mozesz przewiazac biala kokardka lub tasiemka tak zeby mozna bylo za nia trzymac.

Popislysmy , posmialysmy sie i bylo bardzo fajnie. Mialam na drugi dzien zakwasy na brzuchu od tego smiech. Szkoda Manija ,ze Cie nie bylo. Nastepnym razem trzeba na gg potwierdzac obecnosc albo na nk.
 
reklama
Ja też miałam pecha w sobotę bo nie mogłam wyjść wcześniej z domu i spóźniłam się 20 minut i kelner powiedział mi,że stolik na hasło Olga został odwołany.Nie mając do żadnej z Was numeru wróciłam z powrotem do domu.Szkoda,że nie poznałam reszty dziewczyn,ale może następnym razem...





[url=http://www.suwaczki.com/]
[/URL]
 
Ostatnia edycja:
Do góry