reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
wiesienka -w piatek ustalilam z Olga i Gosia ze przyjada na kawke tak ok13 bedzie OLGA a Gosia da znac jeszcze o ktorej bedzie.

Dziewczyny zapraszam rowniez inne mamy z dzieciaczkami do mnie(wkoncu sie poznamy z niektorymi ) jak sie niepomiescimy w pokoiku to pojdziemy na ogrodek
 
Ostatnia edycja:
A ja się tak zastanawiam, jak Was na tym nowym wszystkie pomieszczę:D tutaj było spoko, jak same wiecie:D nowe mieszkanko jest mniejsze:) pewnie będę na raty zapraszać, no albo się coś wymyśli, na dywanie będziemy siedzieć;)

Aaa, Monia(emwu), kiedy Ty wracasz z PL? :) dziewczyny, nagrałam z Moniczą w roli głównej sesję zdjęciową na sobotę, będzie suuuper! ja , moja koleżanka no i zawodowa fotografka, tła, lampy, i oczywiście nasza pięknotka Monika!!! a potem mam nadzieję wkręcić po kolei Was wszystkie , hehe, taki mój perfidny plan:D:D
 
Ostatnia edycja:
A ja się tak zastanawiam, jak Was na tym nowym wszystkie pomieszczę:D tutaj było spoko, jak same wiecie:D nowe mieszkanko jest mniejsze:) pewnie będę na raty zapraszać, no albo się coś wymyśli, na dywanie będziemy siedzieć;)

Aaa, Monia(emwu), kiedy Ty wracasz z PL? :) dziewczyny, nagrałam z Moniczą w roli głównej sesję zdjęciową na sobotę, będzie suuuper! ja , moja koleżanka no i zawodowa fotografka, tła, lampy, i oczywiście nasza pięknotka Monika!!! a potem mam nadzieję wkręcić po kolei Was wszystkie , hehe, taki mój perfidny plan:D:D
Ania,ja sie pisze na takie cos,zawsze o tym marzylam;-),bo jestem niefotogeniczna i nie podobam sie sobie na zdjeciach:crazy:,moze ktos mi w koncu zrobi,ze sie bede sobie podobac??:-)
Wiola bede w piatek,spoko:tak:
Pozdrawiam was laseczki,a i w koncu sie zmiescilam w spodnie sprzed ciazy,hura po poltora roku:laugh2:,no i odchudzam sie dalej do maja;-)
W czwartek jedziemy wyrobic w koncu olowi paszport,a tu zonk,bo od 19lutego paszporty dla dzieci tylko na rok:angry:,ale jedziemy 18-stego,wiec moze sie zalapiemy jeszcze na biometryczny na 5lat??Cos mam pecha do tej naszej ambasady:szok:
3majcie sie zmykam do roboty,dzis piaty dzien pod rad,jeszcze jutro.Moja menadzerke na 2 tygodznie przeniesli do innego Dunnsa,swiety spokoj:-DOby tam zostala:tak:
No to zmykam,buziole krejzole:rofl2:
 
Gosia, a na jakiej diecie jesteś? ja teeeż chcęęęę!!!! buuuu
i fajnie, że masz ochotę na pstrykanie, trzymam za słowo;)
czesć babeczki, dziś irlandzki tłusty czwartek, co?:D
 
witam kobitki.
Na m dzisiaj dzionek szybciutko zlecial piekna pogoda wiec pojechalysmy do centrum sobie raniutko ,z Justyna sie spotkalam i poszlysmy na kawke i obiadzik do niej dzieciaczki sie bawily,i przyjechala wiesienka z Asia,posmialysmy sie bylo bardzo milo i wesolo.potem poszlysmy na spacerek.
WIESIENKA-niezapomnij o piatku..

gosiu - ale ci zazdroszcze ze weszlas w spodnie sprzed ciazy ja mam 3 worki z ciuchami sprzed ciazy i mysle ze juz w nie niewiejde ale postaram sie moze jak ty po 1.5roku to ja moze po 2latach wejde
aine - nawet neiwiedzialam ze to dzisiaj maja tlusty czwartek ,wiem ze 14marca maja dzien matki

yeti-jak tam ?co cie wogole niewidac na forum?
a gdzie nasza emwu ?czyzby w Polsce ?kiedy wraca?
 
reklama
dobry wieczor.Amelia2008,czy my rowniez moglybysmy Was odwiedzic w ten piatek?Z Blond_iv(Iwonka) zapakowalybysmy sie razem i moj maz by nas przywiozl.Bo z Cabinteely trodno na Dundrum dojechac.Tylko,ze nam pasowalaby bardziej 12,bo potem o 14 musimy spadac.Co Ty na to?
 
Do góry