reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
ewa72 =jasne ze mozecie,nawet niewiem czemu pytacie ,spotkania sa dla wszystkich z forum mamus.Bardzo sie ciesze ze bedzie duzo dziewczyn z dzieciakami ,zeby byla ladna pogoda to pojdziemy na ogrodek sobie .(bo w pokoiku bedzie ciasno ale zostaje jeszcze kuchnia,pokoje na gorze heheh z sypialniami
wiesienka-super ze pamietasz hehehhehe
 
aine-a ty przybedziesz jutro do mnie ?
moja amela dzisiaj w nocy 2 godz niespala czarna kupe zrobila i miala 39 ,dzis w dzien jest marudna i ma goraczke mysle ze to od szczepionki albo jakies zeby jej wychodza
 
Amelia2008 no mnie niestety nie będzie mogę się umówić z wami dopiero po wtorku:-( Spróbuje wysłać ci jeszcze raz tą książke:tak:wogóle nie możesz otworzyć????:confused2: tam na początku jest bardzo długi spis treści i trzeba jechać w dół :tak:

Ależ dzisiaj miałam pyszną zupkę ,,pieczarkowa z grzankami,, Wiecie może od kiedy można dzieciom dawać pieczarki????Zauważyłam że w słoiczkach dla dzieci są ale z tego co mi wiadomo są chyba ciężko strawne

U nas dzisiaj malowanie okien, drzwi(niestety nie mamy plastikowych:-() no i wiosenne porządki przed domem. tylko ten śnieżek rano coś źle wróży:sorry:
Lece bo mi się przerwa skończyła:-D
 
reklama
cześć laseczki;)
Moniap, wlasnie mialam ten sam dylemat z pieczarkami...Hmm, ciężko powiedzieć, uważam, ze w małych ilościach nie zaszkodzą, niech się dziecko oswaja z nowymi smakami, bo potem trafi na śladowe ilości pieczarek w jakiejś potrawie i Ci będzie pluć:D
 
Do góry