reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
aine własnie o to chodzi ze niewazne co zaproponuje do jedzenia mały i tak jest na nie.śniadanie: nie zje chleba,jogurtu,tosta,owsianki,płatków z mlekiem wiec co mu mozna dać?obiad-zje tylko zupe.ziemniaków nie,mięso to tak 2 kęsy,ryby tez ze dwa i juz "nie"makaron tylko jak ma dobry dzień to ruszy:( słoiczków nakupowałam i poszły w kosz bo on takiego nie zje:(kolacja?podobnie jak śniadanie...pomysłów mi brakuje co mu wymyślać.przy okazji moniaq dzieki za ksiązke moze tam coś znajde co mu podejdzie..juz mysle ze moze ma jakiegoś robala.za 4 dni jedziemy do polski to spoczymy do lekarza..choć moze to tylko ząbkowanie:(
 
WIOLA, TOŻ JA NA mAMAMCH Z lIMERICK SIE POJAWIAM:d przecież tam mieszkłam ponad rok, hehe, to się znamy:) fajne babeczki:)

GABRYSIA,tak to jest z tymi naszymi smakoszami...:( ale podobno dziecko je dokladnie tyle, ile samo chce, wiec poki jest zdrowy i ma energię, nie nalezy się przejmowac:)
 
aine- dziekuje za kuchenke amisia powoli zaczyna sie nia bawic haha,oki niewiedzialam ze mieszkalas w LIMERIC.ja tez kiedys mieszkalam w CORK
dziewczyny powiedzcie co robicie jutro na walentynki ja kupilam perfumki mojemu i czekoladki i batony hhhHAHAHAH i bede siedziec w domu obiadzik zrobimy wspolnie
 
Wiola, nie ma za co, tylko jej dokup taki zestaw naczyń w tesco, bo moja mała pogubiła, więc Ci nie moglam dać.
A w Walentynki walimy w tynki hheheh. Nie, no chyba tez posiedzimy w domu:)
 
Cześć dziewczynki!

Ucałowania Walentynkowe dla Was.

My tez siedzimy w domku.Dostałam piekny bukiet kwiatów, a Igusia dostała bukiet kwiatów i karteczkę od zakochanego tatusia:):):)

Dawno mnie tu nie było, ale widzę, że forum i Wy macie sie dobrze.

Od 1 marca bede pracowała w ciągu dnia bo zamkneli nasz nightpack.Na całe szczęście moge sobie na to już pozwolić.Wcześniej musiałam siedzieć w domu w ciagu dnia bo byłam z Igusia, ale teraz to juz duza pannica i chodzi do pre-school.W końcu bede sypiac normalnie :)Troszke zmian nas czeka bo po przedszkolu zawsze mogłam gdzies pójsc z Igusią tym bardziej,że zapisalismy ją na balet i rytmikę.Więc każdy dzień musimy zaplanować z osobna, ale dla chcącego nic trudnego.Mam nadzieję, że damy rade ze wszystkim.
 
Cześć Dziewczyny! Chcę się przywitać. Mam półroczną łobuziarę zwaną Miśką. W Irlandii jestem od pięciu lat, mieszkam w okolicach Stepaside. Pozdrawiam serdecznie!
 
Niamh, witamy:) ja jeszcze 2 tygodnie będę mieszkać na Stepaside:D

Olga Ty pulcheryjko,pewnie, że dasz radę, kto jak kto ale z Ciebie to taka kobieta pracująca z "Czterdziestolatka", wypisz wymaluj, hhee.
 
hejka laski:-)
my wczoraj mieliśmy szczepienie na mingo i pnełmokoki Adi obudzil się w nocy z takim krzykiem ze szok:szok: jak wzięłam go na ręce to wogóle nie chciał mnie puścić i spał na cycu do rana:eek: dodam że moje dziecko zazwyczaj śpi w łużeczku. Rano nie mógł wogóle chodzić płakał do 11:szok: dopiero Teletubisie zmusiły go do rozruszania nóżek.
Ta dr Baranowska to nie za bardzo sympatyczna:confused2:
Dziewczyny mam pytanie czy macie jakiś namiar na fryzjerke gdzieś tu blisko bo potrzebuje zciąć włosy:tak:
niamh witaj:elvis:
 
reklama
moniap-to biedulek ten twoj syneczek,moja Amelcia to tylko sranko miala po szczepionkach zawsze,ja mam dobra fryzjerke Bozenke co przyjezdza dodomu i nieduzo bierze podam ci tel jesli chcesz na gg moj nr 1576589
olga79-od dzis diete zaczyna ona jest zawzieta wiec wierze ze da rede ze wszystkim
gosiu-kiedy masz wolne bo olga chce wpasc do mnie na kawke i ty tez bys mogla
noi oczywiscie inne dziewczyny tez moga jesli chca zapraszam do dundrum
 
Do góry