reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Witam,dziewczyny co tak cicho na naszym forum?
wczoraj byla piekna pogoda caly dzien bylam na dworzu z Amelka i spotkalam gosie w Dundrum i polazilysmy po sklepach i na kawce bylysmy ,bylo super,potem polecialam do SUPERQUNNA po pyszne paczki z marmolada i z bita smietana.a co tam ..
a dzis siedze sobie w domku z Amelcia mam kupe prasowania
 
reklama
Amelia2008- ja po tym szczepieniu Asi jestem wykończona. Dziś w nocy bylo juz lepiej, ale wieczorem usnęła dopiero o 22.30:szok:. Straszna maruda jej sie wlaczyla i placze, daje jej calopol,oby dzis bylo lepiej
 
Witam przed weekendowo:-) ależ mi ten tydzień prysnął.
wiesienka123 my jutro też mamy szczepienie, mam nadzieje że nie będzie się nic działo :tak: a jaką szczepionkę twoja miała? My jutro pnełmokoki:tak:
gosia podaj maila to ci wyśle tą dietę, mam jeszcze super książkę kucharską dla dzieciaczków jakby któraś chciała to mogę wysłać, naprawde super przepisy.
Niestety moje dziecko toleruje tylko zupy:eek: tak ładnie wcinał wszystko a teraz taka zmiana...mam nadzieje że to przejściowe
 
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]dziś juz zdecydowanie lepiej, teraz już śpi, czyli to najlepsza oznaka ze dziecko odzyskałam :-D:-D:-D. W ciągu dnia tez ładnie spala, tylko trochę z jedzeniem jeszcze ale wszystko wróci do normy
Aine- szczepionka 6 in 1 ([/FONT]
[FONT=&quot]błonica, tężec, krztusiec, choroba Heinego-Medina, WZW typu B, Hepatitis B)[/FONT][FONT=&quot]oraz szczepienie przeciw meningokokom typu C, [/FONT]
Uciekam oglądać film , miłego wieczorku
:happy::happy::happy:
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT]
 
moniaq ja poprosze i to bardzo te przepisy bo co dzien ma depreche jak tylko przychodzi pora posiłków"co by tu dziś?"..masakra wyslij jak mozesz na brycha.ns@wp.pl dzieki wielkie:*
 
Bryśka, a co Ty gotujesz małemu? tak z ciekawości pytam:) Ja z moją miałam zero problemu, bo uwielbiała jedzonko ze słoiczków, naprawdę je lubiła:D Ale myślę, ze dzięki temu do dziś lubi warzywa, bo tam ich było sporo:) Wiecie, ona paprykę czy ogórka zielonego potrafi wszamać za jednym zamachem:D A z brokułów najbardziej lubi te twarde części , hehe. Oczywiście słodycze też ubóstwia:D
Wiesienka, cieszę się, że Asia dziś już lepiej:):)
 
reklama
Do góry