reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

hej babeczki:-D
Spotkanie na kawusi u Amelii2008- po prostu bosko, niech żałuje każda która nie była:tak:. A Wiola teraz przyjedzie do mnie i będziemy razem upychać te ciuchy;-):-D:laugh2: w walizce, juz Ty wiesz o co chodzi, uciekam gorąca kąpiel czeka, a potem jakiś filmik, a moje dziecko padło jak kaweczka, dobrej nocki wszystkim życzę, a w szczególności tym których dzieciaczki ząbkują;-):-):-D
 
reklama
wiesienka -taktak ja juz wiem o co chodzi ,koniecznie musze ci pomoc upychac ,mam jeszcze pare rzeczy hahaha.Niestety dzisiejsza noc to koszmar wogole niespalam ,Amela plakala do 2 w nocy pokazywala ze ja boli ,nawet niechciala smoczka bo ja bola dziasla ,i chyba nawet ma spuchnieta warge,
Kurcze powiedzcie ile to nocy mnie czeka jeszcze nierzespanych ?ile te kly moga sie wyrzynac ,moze w dzien chociaz niebedzie marudzila
DZIEWCZYNKI DZIEKUJE ZA MILE SPOTKANKO ,BYLO ZAJEFAJNIE.
 
wiesienka -taktak ja juz wiem o co chodzi ,koniecznie musze ci pomoc upychac ,mam jeszcze pare rzeczy hahaha.Niestety dzisiejsza noc to koszmar wogole niespalam ,Amela plakala do 2 w nocy pokazywala ze ja boli ,nawet niechciala smoczka bo ja bola dziasla ,i chyba nawet ma spuchnieta warge,
Kurcze powiedzcie ile to nocy mnie czeka jeszcze nierzespanych ?ile te kly moga sie wyrzynac ,moze w dzien chociaz niebedzie marudzila
DZIEWCZYNKI DZIEKUJE ZA MILE SPOTKANKO ,BYLO ZAJEFAJNIE.
Jasne bylo super:tak:Moj mlody padl w aucie:-DA w domu jeszcze jedno kupsko:szok:Dzis juz dwa,dobrze,ze tylko sraka przy zabkowaniu,a przed spaniem dalam mu nurofen.Biedna ta Amelcia:-(Wiola Ty tez,bo jestes niewyspana,kolezanka tak miala przez 2tygodnie przy klach synka:eek:
Gosia milo cie bylo poznac i Twoja sliczna Asienke:-)
Spadam,bo dzis do roboty:wściekła/y:
 
Dziewczynki fakt było super :-)Bardzo Wam dziękuję za miłe spotkanko.
Wiolu dzięki za gościnę:tak:...oj biedne jesteście z tym ząbkowaniem.Iga najgorzej przeszła ostatnie zęby, ale każde dziecko jest inne.Trzymam kciuki żeby szybko wyrosły.
Gosiu dziękuję za podwiezenie:tak:Miłej pracy życzę
Co do małej Asieńki to ona jest cudna, a teraz to mama Gosia chyba będzie musiała ją przebierać kilka razy dziennie:szok::-D:-D:-D
 
dzieki dziewczyny za wsparcie ,
w dzien tez jest nieznosnia juz niewytrzymam,
kupilam jej TEEDEX,NUROFEN W SYROPIE I BONJELA ZEL.DALAM JEJ WSZYSTKO NARAZ.CHYBA KUPIE SOBIE LITRA WODKI BO JUZ NIEWYTRZYMUJE
 
Ostatnia edycja:
Wiola, współczuję Ci, naprawdę...Odpocznij sobie, jest niedziela, a Kuba niech się zajmnie Amelką!!!!!
 
hahahha Kuba z Amelka!!1on ma wolne!!!mowi ona niechce nawet na rece isc czasami do niego ,wola tylko mama i mama ,w dzien jest marudna dzisiaj troszke spala co 2 godz sie budzilam juz bylo lepiej
 
Tak, tak Kochane Aine ma rację.Ja równiez Was zachęcam.Myśle, że jest wiele początkujacych forumowych mam, które chciały tak jak i ja nawiazać nowe kontakty, ale jak sie okazało nie jest to takie łatwe.Zazwyczaj tematy zostały założone ponad rok temu i ciężko się tak jakoś tam odzaleźć.Więc Kochane nic prostszego klikajcie tutaj.Wiem, wiem, że wątek został zatytuowany Mamy z Sandyford... tak jak już pisałam to ja go stworzyłam, ale musiałam go zatytuować inaczej niż moje poprzedniczki.Owszem szukam mam z okolicy, ale równiez tej dalszej.No, a zreszta tak jak Aine juz pisała "dla chcacego nic trudnego".Jeśli nawet mieszkacie w odlełych zakatkach na Zielonej Wyspie to nie widzę przeszkód żeby sobie z nami poklikać.Więc zapraszam wszystkie nowe forumowe mamy i te mamy, które maja ochote na zawarcie nowych znajomości.

Hej mamuski!

Na BB a dokladniej na forum "mam z irlandii "jestem od niedawna, nie wiem co ale "cos" mnie wczoraj podkusilo aby do was tutaj zerknac, zawsze myslalam, ze jest to forum TYLKO dla local mother's!!!!!!!!:-(
A tu prosze mile zaskoczenie:-),bo widze, ze sa tu mamuski nie tylko z Dundrum,Sandyford...itd.

Oki doki,juz sie wam przedstawiam.
Jestem przeszczesliwa mama mojego slodkiego szkrabka, ktory wlasnie teraz spi, mam 30 lat (oj, nie wiem kiedy to zlecialo:szok:)jestesmy z Wroclawia,i od ladnych paru lat mieszkamy sobie tu w IE.
Mieszkamy w Ratoath,Co.Meath (30 min jazdy samochodem od centrum dublina)
W dublinie jestesmy dosc czesto tak wiec jestesmy otwarte na wszelkie propozycje spotkan mamusiek ze swoimi dzieciaczkami.:-)

Pozdrawiam
renni.
 
Ostatnia edycja:
renni - witamy cie na forum i cieszymy sie z powiekszajacego sie grona mam i dzieciaczkow.
Amelcia jak zwykle w dzien marudna ,ale spi juz w nowym lozeczku z sosny hahah pare razy juz walnela glowa o szczebelki ale placzu niebylo bo zaspana zobaczymy pozniej
 
reklama
Do góry