reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
witam Panie,
ja dziś zaszalałam na zakupach, ale kupiłam Asi buciki do chrztu, ubranko juz czeka w Pl, teraz tylko czapeczkę, ale to moja siorka ma popatrzeć w stolicy:-).
Amelia2008- a Justyna nie mieszkala w Bray ostatnio o ile dobrze pamiętam, ja sie pisze, tylko jutro mam szczepienie;-) oby tylko Asia dzielnie to zniosła
 
wiesienka-justyna mieszkala ale juz niemieszka tam bo ja wyrzucil ten irlandczyk i znalazla inne mieszkanie i prace przy sprzataniu,idzie 11tego
a gdzie idziesz na szczepienie z Asia ?,bo ja tez jutro ide do dr.baranowskiej
 
witam
wiesienka-,justyna jeszcze niema internetu ,ani tv,dopiero 3dni temu sie wprowadzila do tego apartamentu.dopiero sobie zaklada ja mam na 13 w centrum mozemy sie spotkac jak chcesz podam ci swoj numer tel na gg oki
 
witam ,my juz po szcepienieu,pani doktor powiedziala ze lekki katarek nieprzeszkadza w szczepieniu.
wiesienka-kiedy iindziej sie spotkamy w centrum jakos sie niezgadalysmy no
aine-aniu ja dzisiaj padam ,twoj rafi jak przyjedzie to niech postawi to kolo samochodu nikt pewnie niewezmie ja o 20 juz usne pewnie
 
Wiola jasne, nie ma sprawy, tak wlasnie zamierzal zrobic:)
Ale mam dziś lenia laski, masakrycznego!!
 
reklama
a mnie kolano boli juz drugi dzien,martwie sie by znow niezrobila mi sie cysta pod kolanem i zeby mi nierobili artroskopii poraz 3 ,musze koniecznie schudnac na te stawy.ale ja duzo niejemmmmmmmmmmm
 
Do góry