reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Gosia - moze uda mi sie wpasc we wtorek ale nie chce obiecywac bo musze jechac odebrac paszport i sporo spraw do zalatwienia bo w srode lecimy do polski.:-) Mam jednak nadzieje ze jakos znajde chwilke.
Kochana zalatwiaj sobie wszystko spokojnie,kremy do rak niestety nie przyszly:wściekła/y:out of stock:wściekła/y:beda w nastepnej dostawie,mam dla Ciebie tylko pedzelek:baffled:
 
reklama
witam, witam,
a ja po weekendzie mega wypoczeta, maz wczoraj mi zrobil niespodziankę, zaprosił znajomych, kupil piękne kwiaty i tort, a dziś leniuchowałam zrobiłam tylko pyszny obiad a Paweł bawił sie z Asia:-D:-D:-D
 
Wiesienka,ja Ci zapomniałam złożycz życzonek urodzinowych, robię to teraz-późno, ale jednak.Kochana Gosiu, szczęścia, po prostu:)
 
A co tu tak rodzinowo ? :-)
Ja nigdy nie wiem kiedy kto ma urodzinki .

Wiec Wiseka i Ania - pociechy z coreczek, milosci od meza, zdowia , szczescia i pieniazkow:-)
 
Dzien dobry dziewczeta.Solenizantka zyczymy wszystkiego NAJ.Gosia7267,widzisz w naszym wieku juz czlowiek nie dowidza i przekreca nawet daty:szok::sorry2:.Jasne,teraz juz wiem,ze Twoj maly caly rok starszy,upss.Emwu76 troche zaskoczyla mnie ta info.o kolejce?!Nie mialam pojecia,ze tak to wyglada.Ja myslalam,ze sobie pojde na ten basen,a tam...Oj ja naiwna!A na ktory basen probowalas sie zapisac?
 
reklama
WIESENKA STO LAT STO LAT MOŻE I SPÓŹNIONE, ALE PŁYNACE ZE SZCZEREGO SERCA.

AINE KOBIETO W KWIECIE WIEKU:-D:-D:-DJESZCZE RAZ WSZYSTKIEGI NAJ...


CAUJE i SCISKAM WAS MOCNO DZIEWCZYNKI
 
Ostatnia edycja:
Do góry