reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
no Monia, bliżej niż dalej;)...
Wiola, śliczna suknia i buciki, naprawdę! bardzo gustowna, Monika, może stylistka powinnaś zostać:D
 
Monika,znalazlam ta liste ze szpitala NMH,w ktorej podaja co powinnas ze soba przyniesc,przepisze calosc;-)
Useful items include:
3 nightgowns(front opening if possible to facilitate skin-to-skin contact with your baby), dressing gown, slippers, 2 bath towels, 1 hand towel, 1 face cloth or water spray(bardzo przydatne),1 bra(nursing bra), toilet requisites,shower cap, 2 packets of maternity sanitary towels,breast pads(if breastfeeding),biro.
For baby:-) Babygros or baby gowns, vests,2 medium towels, single-use nappies,cotton wool balls, jar of petroleum jelly,cardigan.
 
Dzieki za liste. Zaraz spraedze torbe czy aby na pewno wszystko z listy w niej jest :)

Sukienke Wioli wybral jej Kuba. Ja dzisiaj tylko oblecialam z nia reszte sklepow zeby sprawdzic czy nie ma nic innego . I wiecie co? w okresie swiateczno - sylwestrowym wszystko czarne, czerwone i fioletowe. Wiola chciala jasna sukienke i niestety maly wybor. Albo jakies takie krotkie, albo rozmiarow nie bylo. Naprawde ciezki wybor. W tej Wiola wyglada naprawde ladnie .i ja tylko potwierdzilam wybor jej przyszlego meza :)
Ale co ja z nia mialam >.....:-). Nielatwa kobieta do tego typu zakupow :)
Najwazniejsze ze sie udalo.
 
Hehe, to mówisz, że Wiola taką wybredną klientką jest?:D Prawdziwa kobieta, hihih. Tylko podziwiać jej przyszłego mężulka za cierpliwość:D
Cos Yeti nie daje znaku życia, neta tam nie ma czy co...:eek:
Mam nadzieję, że u niej wszystko ok i że już się obżera swojskim polskim żarciem:D
 
cześć laski, u nas dziś zakupowo-kawiarniany dzionek, w Cafe en Seine byliśmy, tam gdzie nasze pierwsze babskie spotkanko się odbyło; )

Juz się nie mogę doczekać środy:D Zrobię dla Was tym razem sałatkę z gyrosem, ostatnio pierwszy raz robiłam i okazała się hiciorem-może ją znacie?:) Kurczak, kaousta pekińska, kukurydza, cebula, majonez, ogórki korniszone, keczup, mniammm:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
uuu aine to ja chetnie zjem choc na diecie jestem!!!ja tez sie niemoge doczekac spotkania z wami i z anulka.
a pijemy cos haha ania ty bedziesz miec mamae to mozesz
ale dzisiaj mam ochote na ,,,,,ciasteczko
 
Do góry