reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Amelia, najwyżej piżama party będzie:D
Dziewczyny, ja się nakręciłam na koncert Marillion , graja w Dublinie 3. grudnia:) Może któraś się też wybiera?:) tylko nie wiem, co z dzieckiem zrobimy, ale coś się wymyśli:D
 
reklama
Amelia, najwyżej piżama party będzie:D
Dziewczyny, ja się nakręciłam na koncert Marillion , graja w Dublinie 3. grudnia:) Może któraś się też wybiera?:) tylko nie wiem, co z dzieckiem zrobimy, ale coś się wymyśli:D
Ale bez Fisha to juz nie jest to:no::no::no:Uwielbiam Marillion,ale fishowski.A 3 grudnia,przylatuje szwagier z rodzinka,wiec nici:wściekła/y:,a poszlabym chetnie:tak::tak::tak::eek:
 
Ale bez Fisha to juz nie jest to:no::no::no:Uwielbiam Marillion,ale fishowski.A 3 grudnia,przylatuje szwagier z rodzinka,wiec nici:wściekła/y:,a poszlabym chetnie:tak::tak::tak::eek:


no tak, ale jednak więcej płyt z Hogarthem nagrali:) ja Hogiego uwielbiam, Fisha szanuje i lubię, a Marillion pokochałam właśnie za "kadencji" Steve'a Hogartha, więc do starego składu specjalnego sentymentu nie mam-chociaz rozumiem fishomaniaków:D Fish to klasa sama w sobie.
 
dzien dobry kobitki,
u nas Asia przespała wczoraj cały dzień, za to w nocy trochę marudziła ale o niebo lepiej spala, niż wcześniej, ja tylko zerknę na kalendarz wizyt lekarskich czy mamy cos w przyszłym tyg. i może sie wybierzemy;-), pogoda dzis barowa:-(
 
no tak, ale jednak więcej płyt z Hogarthem nagrali:) ja Hogiego uwielbiam, Fisha szanuje i lubię, a Marillion pokochałam właśnie za "kadencji" Steve'a Hogartha, więc do starego składu specjalnego sentymentu nie mam-chociaz rozumiem fishomaniaków:D Fish to klasa sama w sobie.
A ja zaczelam sluchac fishowskiego Marillionu:tak:i zostal mi sentyment:-D
 
Czesc dziewczyny:-)Ale paskudna pogoda,siedzimy w domku i sie nudzimy:-(Irlandia bylaby o wiele piekniejsza gdyby nie ten deszcz.Moze wyciagne meza na zakupy na weekend do Irlandii Polnocnej;-)Byla ktoras z was tam juz,ponoc jest o wiele tanej jak tutaj:tak:
 
młoda24, chyba masz rację, bo sporo moich koleżanek z Limerick jeździ do Belfastu na zakupy, podobno faktycznie taniej;)
 
No my tez sie wlasnie zastanawialismy czy nie pojechac tam na zakupy przed swietami. Szczegolnie ,ze teraz sterling do euro jest prawie 1:1.

Wiola kuipila sukienke !!!!!!! :)
mam nadzieje ,ze jak ja w domu przymierzy nadal jej sie bedzie podobala :)
 
reklama
witam,dziewczynki kupilam z MONIKA sukienke i buty,jeszcze tylko szal lub bolerko jasne.,
zaraz wkleje fotke
mloda -faktycznie podobno jest tam duzo taniej w Irlandii Polnocnej
 

Załączniki

  • amelia 176.jpg
    amelia 176.jpg
    34,6 KB · Wyświetleń: 42
  • amelia 180.jpg
    amelia 180.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 44
  • amelia 177.jpg
    amelia 177.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 42
Do góry