reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Wiesienka123- ja na poczatku,jak Natalcia sie urodzila mialam ciezko,wiele nieprzespanych nocy,w ciagu dnia tez bylo roznie.Mala spala po kilkanascie minut i budzila sie z placzem.Nie wiem jak ty karmisz swoja coreczke,ja karmie piersia i pierwsze tygodnie mala uczyla sie ssac i czesto zasypiala przy jedzeniu(leniuszek),nie potrafila sie dobrze najesc i po chwili budzila sie glodna.Z czasem unormuja jej sie godziny snu,najlepszym sposobem dla mnie bylo wprowadzanie rutyny,tzn.codzienne obowiazki jak karmienie,kapiel staralam sie wykonywac o stalej porze.Z czasem dziecko nauczy sie kiedy pora na jedzenie a kiedy na sen.Potrzeba czasu i cierpliwosci ale jak mi sie udalo to kazdemu sie uda:-)
 
reklama
witam,
mloda no widzisz wszystko dobrze poszlo na szczepionce a tak sie martwilas wczoraj,wlasnie ja musze tez sie umowic na szczepienie z dr,
jutro jade z monia po sukienke,jeszcze raz przymierze ta biala i zobaczymy moze ja wkoncu kupie
 
młoda 24- ja karmie butelka, w tym tyg. poprzestawiało jej sie ze wszystkim, spaniem, mniej jje a częściej, dziś jest o wiele lepiej niż wczoraj, może ta pogoda wczorajsza nie była dobra dla niej,;-).Staram sie żeby miała jakieś stale pory jedzenia ale czasami jest tak głodna ze daje jej wcześniej, myślę ze teraz tak po miesiącu zacznie jej sie regulować wszystko i będzie lepiej, :tak:, a ja gotuje właśnie barszczyk czerwony - zapraszam jak któraś ma ochotę:-D
 
Wiesienka, dawaj tego barszczyku, mniam:)
A ja tak myślę babeczki, żeby w przyszłym tygodniu Was jakoś u mnie zebrać na kawce z dzieciaczkami, co Wy na to? moja teściówka będzie, więc w końcu będę miała luzik i będę mogła normalnie pogadać:D
Czekam na deklaracje:D obiecuję serniczek:D
 
Ja sie pisze. To moj osatni miesiac na takie wyskoki :)
Potem tak jak Manija i Wiesienka bede pewnie chciala ale nie bedzie wychodzilo.
To Aniu dawaj dzien i godiznke - tym serniczkiem mnie przekonalas :)
 
Wiesienka, dawaj tego barszczyku, mniam:)
A ja tak myślę babeczki, żeby w przyszłym tygodniu Was jakoś u mnie zebrać na kawce z dzieciaczkami, co Wy na to? moja teściówka będzie, więc w końcu będę miała luzik i będę mogła normalnie pogadać:D
Czekam na deklaracje:D obiecuję serniczek:D
Ja moge tylko w srode,bo mam wolna:tak::-)Co Wy na to??:szok:Szkoda Aniu,ze Cie u mnie nie bylo.:no:Monia chciala nawet jechac po Ciebie:-D:-D:-D
 
reklama
oki ja tez sie piszeeeeeeeeee!!!
na ten serniczek heheh
aniu od 11wzwyz!!heheheheh a moze od 9 rano znow cie zobacze w pizamce,pieknie wygladalas
oki zartuje z tA GODZINA BEDE NA 11
POZDRAWIAM
 
Do góry