reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
Czesc dziewczyny,z checia tez cos przygotuje na srode:tak:Dzisiaj pieklam pierwszy raz babeczki z owocami dla corci,wyszly pyszne:-)Mala marudzi na to zabkowanie to mozna troszeczke podogadzac dziecku;-)Milej nocki wszystkim:blink:
 
hej!
Często do was zaglądam ale jakoś weny do pisania brak ;)
U nas wszystko ok.Załapałam prace w restauracji na blanchu ,ale tylko na chwile-tydzien porobiłam i teraz dalej czegoś szukam, a z robotą nie tak łatwo tu ostatnio.
Teraz okres przedswiąteczny więc wszędzie 'busy' więc może coś się znajdzie.

Ale póki co znów siedze w domu,więc jak ktoś chętny to zapraszam do nas :)
 
Witam Wszystkie Mile Mamy:-)
Ja mieszkam w Stillorgan i mam 5 letniego synka,ktory chodzi tutaj do szkoly.
Troche zaczyna mi doskwierac samotnosc i bardzo chetnie spotkala bym sie z innymi mamami.
Mam samochod wiec odleglosc nie jest dla mnie przeszkoda.
Zapraszam piszcie do mnie lub zadzwoncie 0857716585
 
Fajnie, fajnie:)
Dziewczynki, to czekam na Was w środę, w razie czego piszcie, dzwońcie , esemesujcie!
Nowe mamuśki i te "stare", ale rzadko zaglądające(strzał z biodra do rudej:D) , oczywiście też niech się czują zaproszone!!!
Manija w Polandzie, czy coś pokręciłam??
 
reklama
Do góry