reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Cześć laski;)

Witamy nową mamę, Anulka-super trafiłaś:D Napisz coś więcej o sobie, jak długo tu mieszkacie, jak Wam się żyje itp:) Mam nadzieję, że wkrótce Cię poznamy "na żywo":) Ja jestem ze Stepaside, więc bliziutko, zapraszam!
Manija, mnie 14. pasi, jak najbardziej!;) I Ciebie pięknoto też bym chciała w końcu poznać!!!

Popaduje dzisiaj troszkę, ale może się do centrum wybierzemy, obaczy się;)
Miłej niedzieli Wam życzę!
ps. Olga, jak masz tam dostęp do sieci, daj głos na forum!!!:)Mam nadzieję, ze szczęśliwie dolecieliście:)
 
reklama
Witam i jak milo ze mieszkasz blisko :-) no to moze napisze o sobie a wiec jak wspomniałam wczesniej mam na imie Ania i mam 25 lat razem z meżulkiem i naszym synkiem Olim mieszkamy w Dublinie jestesmy tu ponad 4 lata Oliver sie tu urodził 07.08.2007 r ma juz 2 latka jest naszym oczkiem w głowie ,maz pracuje a ja zajmuje sie maluszkiem ,jest nam tu dobrze i niewiadomo czy i kiedy wrocimy do PL choc czesto odwiedzamy kochana rodzinke ostatnio spedzilismy 5mies w Pl przylecielismy 2 pazdziernika i od tamtej pory troszku smutno bo Oliverek niema z kim sie pobawic oprocz mamy i taty a w Polsce na codzien mial kontakt z dziecmi i ja tez chcialam poznac kogos z okolicy na pogaduchy:) dlatego szukałam mam bedących w podobnej sytuacji :)ciesze sie ze znalazlam to forum i tez mam nadzieje ze poznamy sie na żywo :) pozdrawiam
 
Anulka, to zapewniam Cię, że Oliwier już będzie się miał z kim bawić:D
Moja Natalka-2 latka, Olgi Igusia-3, Amelka (Amelii naszej forumowej:D)-roczek skończyła, podobnie jak Olo Gosi;) No i są młodsze dzieciaczki, Franio, Asia, Kacperek....Pewnie zapomniałam o kimś;)
Też siedzę w domciu i opiekuję się małą, więc jesteśmy w podobnej sytuacji;)
 
dziewczyny wiem ze to nie wątek"kupie sprzedam"ale pytam bo dopiero sie urzadzam w ire.moze któraś ma na zbyciu bramki zabezpieczające na schody lub łuzeczko turystyczne?im taniej tym lepiej:-D i jeszcze coś z zabawek dla roczniaka a dokładniej myslałam o takim samochodziku na którym mały moze posiedziec i pojeździć-wczoraj sie super takim wybawil u Gosi-przy okazji dziekuje Olkowi za udostepnienie samochodziku:tak: jak macie coś na zbyciu dajcie znać:)
 
Bryska, , ja autka nie mam ze zrozumiałych względów:D ale mam takie coś do siedzenia dmuchane, Natalka tego w ogóle nie używała i stoi, sprezentuje ci chętnie. I jakies tam zabawki inne też.a jeśli chodzi o bramkę, to sprawdzę, czy Rafał nie wyrzucił z graciarni:D i dam znać:D
 
dziewczyny wiem ze to nie wątek"kupie sprzedam"ale pytam bo dopiero sie urzadzam w ire.moze któraś ma na zbyciu bramki zabezpieczające na schody lub łuzeczko turystyczne?im taniej tym lepiej:-D i jeszcze coś z zabawek dla roczniaka a dokładniej myslałam o takim samochodziku na którym mały moze posiedziec i pojeździć-wczoraj sie super takim wybawil u Gosi-przy okazji dziekuje Olkowi za udostepnienie samochodziku:tak: jak macie coś na zbyciu dajcie znać:)
Smiechu bylo co niemiara,jak Olo maly pudzian ciagal samochodzik,na ktorym siedzial Kacperek jedna reka:-D:-D:-DKacperek jest przeslodki,a Gabrysia przesympatyczna,zreszta jak my wszystkie:-)Ale wazeliniara ze mnie,hi,hi;-)A najlepsze jest to,ze pracuje z przyszla bratowa Gabrysi i ta sie nic nie odezwala:wściekła/y:dokopiemy jutro w pracy:szok:Dziewczyny w srode o 12 spotkanko u mnie!!!Bedzie tez nowa mama Paulina z synkiem.ZAPRASZAM!!!!
 
reklama
Do góry