reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Widze ,ze mam przybywa. Witam wszystkie i ich dzieciaczki. :)
Gosiu ja na spotkanku bede. I znow nie poznam Maniji ale moze chociaz Wiesienka sie pojawi :)

Co do balu samic 14 list mi tez pasuje. Spieszcie sie tylko z organizacja ,zeby wyrobic sie przed moim porodem . hihi.
 
reklama
Widze ,ze mam przybywa. Witam wszystkie i ich dzieciaczki. :)
Gosiu ja na spotkanku bede. I znow nie poznam Maniji ale moze chociaz Wiesienka sie pojawi :)

Co do balu samic 14 list mi tez pasuje. Spieszcie sie tylko z organizacja ,zeby wyrobic sie przed moim porodem . hihi.
Tez mam taka nadzieje,ze bedzie:-)Pisala mi,ze tak:tak:Beda tez nowe mamy Iwonka i Paulina.:-DJa juz ciasto upieklam,jeszcze tylko male porzadki i lulu:happy2:Slodkich snow dziewczyny:blink:
 
Dzien dobry dziewczyny!
Pozdrowienia z Polski!
Witam wszystkie nowe Mamusie!

Właśnie popijam herbatke z cytrynką i obserwuje jak za oknem sypie śnieg :eek:. O jakież to dziwne! :-)
Zaraz musze ruszyć du*sko i jade do dentysty :-(.
Lecem, pa!

p.s. udanego spotkania dzisiaj! :)
 
Ostatnia edycja:
manija--co snieg sypie w irlandiiii????????????
gosia-ja niewiem czy bede cala noc niespala Amelcia ale postaram sie
mloda-superowo ze tu dotarlas fajnie ze przybywa mam ,poznamy sie
aine -kochana szukalas ?wiesz czego?>>LLL?>:>:
wczorajj przymierzalam sukienke ale wkoncu jej niewzielam bo za krotka ,aja mam nogi balerony
 
cześć Kobitki, :-)
ja nie wiem czy dotrę, mała nie spala dziś dobrze, płakała przez większość nocy , mam nadzieje ze to nie kolki w nocy sie zaczynają- jak do tej pory to były tylko wieczorami, teraz odsypia a ja tez jestem padnięta, może sie uda ale nie obiecuje,pozdr
 
Dziewczyny dzieki za super popoludnie, a jak Natalcia sie zadomowila:-)Az milo bylo popatrzec jak bawila sie z dziecmi:-)
 
Dziewczyny dzieki za super popoludnie, a jak Natalcia sie zadomowila:-)Az milo bylo popatrzec jak bawila sie z dziecmi:-)
Ja tez dziekuje za odwiedzinki i za przepyszne ciasta:tak::tak::tak:Natalka jest slodka:-D:-D:-DDzieciaczki sie super bawily,a mamusie milo spedzily czas,a tych co nie bylo niech zaluja:-pWiola pokazywala nam sukienke do slubu na zdjeciach:tak:,a Monia wyglada kwitnaco jak zawsze:-)Olek po wyjsciu Natali i Amelki padl jak kawka,nabiegal sie chlopak,a co w koncu mial 2 dziewczyny;-) Amelka robil wymiany butelkowo-smoczkowe:-DSzkoda,ze Wiesienka z Asia nie dotarla:-:)-:)-(Dobrej nocki mamuski:happy2::blink:
 
Ostatnia edycja:
czesc kobitki
mojej malej cos sie poprzestawialo i teraz spi po kilka kilkanascie minut i nie chce dluzej, ja tez zaluje ze nie moglam przyjechac moze jeszcze bedzie okazja, :tak:. Super ze spotkanko sie udalo i dzieciaczki mialy okazje sie pobawic, ide do malej bo znow sie obudzila :szok:, dobranoc
 
reklama
Witam wszystkie mamy,wlasnie wrocilysmy ze szczepienia:-(Natalka byla bardzo dzielna,troche plakala ale bylo lepiej jak ostatnio.Mama miala przygotowanego lizaczka i jak tylko go dostala to zapomniala o wszystkim i sie cieszyla.Co gdyby nie te slodycze:-)
 
Do góry