reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Apropo kupie/sprzedam- Gosiu nadal masz to krzeselko do karmienia do sprzedania? Powiedz mi tylko w jakim jest stanie? Zaraz dorwe Norberta i skonsultuje czy chcemy juz kupowac ;-)

Mnie niestety nie bedzie na kawce u Ciebie, bo lece we wtorek do "babusi i dziadunia" :-)
 
reklama
no gosia faktycznie wazelinką zaleciało heheh ale fakt zabawa naszych maluchów z autkiem to był niezły ubaw.szkoda ze w środe nie dam rady do was wpasc ale na nast spotkaniu juz pewnie bede.widze ze pauline dało sie namówić:szok: yyy przekaz jej ze co złego to nie ja:)

ania z tobą tez bym sie chciała jakoś spotkać.ale mam wolny tylko pn wieczór.potem cały tydzień bede "niedostepna"bo mój męzczyzna do nas przylatuje we wtorek i musze sie nim nacieszyc:)ale jak coś to pisz na gg.dzieki dziewczyny i miłęj zabawy w srode-czekam na relacje
 
odmeldowywuje sie po wekendzie,
urodzinki sie udaly ,bylo super,AMELIA byla w szoku niewiedziala co sie dzieje,i co ma robic ,swieczke ja zdmuchnelam i dalam jej torta do zabawy ale bardziej justy synek ALEX reke wlozyl w torta niz Amelia,
jedzenia kupe zostalo jeszcze na caly tydzien starczy nam ,
w srode bedziemy z justyna u ciebie GOSIA
Dziewczyny zaczelam uczyc sie testow na prawo jazdy z plyty ,chce cos wkoncu zrobic w tej pochmurnej Irlandii
oki
 
Witam szczesliwe mamusie,to moj pierwszy raz na forum i szczerze mowiac jestem troche podekscytowana,ze w koncu uda mi sie poznac inne mamy z Dublina.Moze na poczatek przedstawie sie wszystkim.Nazywam sie Iwona i jestem szczesliwa mama rocznej Natalki,mieszkam w Irlandii juz 3 rok,obecnie na urlopie wychowawczym.Odkad Natalcia przyszla na swiat,jako swieza mama jestem pochlonieta jej wychowywaniem,choc czasami brakuje mi towarzystwa.Wierze,ze to sie niedlugo zmieni i Natalka tez pozna inne dzieci.Mieszkamy niedaleko bo w Dublin 6 i milo bedzie Was poznac.Pozdrawiam A to moj gg10275112
 
Witam szczesliwe mamusie,to moj pierwszy raz na forum i szczerze mowiac jestem troche podekscytowana,ze w koncu uda mi sie poznac inne mamy z Dublina.Moze na poczatek przedstawie sie wszystkim.Nazywam sie Iwona i jestem szczesliwa mama rocznej Natalki,mieszkam w Irlandii juz 3 rok,obecnie na urlopie wychowawczym.Odkad Natalcia przyszla na swiat,jako swieza mama jestem pochlonieta jej wychowywaniem,choc czasami brakuje mi towarzystwa.Wierze,ze to sie niedlugo zmieni i Natalka tez pozna inne dzieci.Mieszkamy niedaleko bo w Dublin 6 i milo bedzie Was poznac.Pozdrawiam A to moj gg10275112
Witamy Cie Iwona i Twoja Natalke:-):-):-)Jak masz ochote to zapraszam jutro na spotkanko u mnie:-D:tak:godzina 12;-)Po pracy odezwe sie do Ciebie na GG:-D
 
Dzieki dziewczyny za tak mile powitanie :-),i oczywiscie AMELIA2008 dzieki za zaproszenie na forum.Mieszkamy dokladnie w Rathgar,mamy bardzo blisko do rathmines i to tam chodzimy najczesciej na spacerki ale niestety w tej okolicy ciezko o nowe znajomosci.Gosiu,czekam na gg:-)
 
reklama
cześć młoda,super, ze dołączyłaś!:) ja też mam Natalkę:D mam nadzieję, że Twoja to nie taki łobuz:D zapiszę sobie gg;)
 
Do góry