reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z RZESZOWA

Witam
nie mieszkam wprawdzie w Rzeszowie tylko w okolicach Łańcuta (ale to przecież blisko) i mam w związku z tym pytanie CZY MOGĘ DO WAS DOŁĄCZYĆ?
 
reklama
Witajcie dziewczyny :-)
Fajnie ze grono mam rzeszowianek sie powieksza :-)
Oczywiscie rozgosćcie sie,
 
Hejka!
Mam do was pytanko. Czy macie jakieś namiary na ortopedę dziecięcego? Chodzi mi o wizytę prywatną oczywiście. Mam wprawdzie skierowanie do ortopedy w szpitalu na Lwowskiej, ale podobno czeka się kilka miesięcy, a prywatnie to może szybciej.
 
Hej Asia100!
Z moją Kinią byłam u kilku ortopedów. Na początku prywatnie w Medicorze koło dworca PKS, ale już po 3 wizycie byłam tak zbulwersowana, że więcej razy tam nie poszłam. Pediatra polecił mi dr Harmatę, który przyjmował na Warzywnej. Długo tam nie czekałam na wizytę i już do końca tam chodziłam, bo byłam bardzo zadowolona z tego ortopedy.
 
Witajcie :-)

Mieszkam w Łańcucie ale bardzo często jestem w Rzeszowie, więc może i ja mogłaby jeszcze dołączyć ;-)

Od razu mam pytanie. Czy mogłybyście polecić dobrego pediatrę - neonatologa?
 
monik75 nie wiem jak w Rzeszowie ale w Łańcucie jest świetna pani dr Bielówka (a przecież ty z Łańcuta). Dobry lekarz i przy okazji super sympatyczna ze świetnym podejściem do dzieciaczków.
 
Asia100 dzięki za podpowiedź :-) Powiem prawdę że pierwszy raz słyszę o tej doktorce. A gdzie ona przyjmuje? W przychodni państwowej koło zamku?? Czy gdzieś prywatnie. Ja na razie chodzę z córeczką do dr Koszteyn (przyjmuje w Hipokratesie) i jestem z niej bardzo niezadowolona :no:
 
reklama
monik75 dr Bielówka przyjmuje normalnie w przychodni przy szpitalu, ale tylko w czwartki po poludniu w poradni neonatologicznej. No i pracuje w szpitalu obok. Nam pomogła i załatwiła szybką wizytę w poradni rehabilitacyjnej - normalnie czeka się ze dwa m-ce, a nas umówiła za tydzień. Ja rodziłam właśnie w Łańcucie i byłam 2 doby w szpitalu i wtedyona akurat miała dyżury, to bardzo dobrze ją wspominam.
 
Do góry