reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z RZESZOWA

reklama
Witam wszystkie mamy :)
Jestem mamą 17-miesięcznej Kini.
Chciałam Was zapytać, od kiedy Wasze dzieciątka śpią na poduszkach. Ja się ciągle zastanawiam czy mogę już dać podusię do łóżeczka czy to jeszcze za wcześnie?
A co do ostatnich postów to:
Gabis potwierdzam słowo w słowo co napisała polna_N o tych bólach. Ze mną było identycznie.
Polna_N ciuszki dla maluszków są ale co do wyprzedaży to nie mam pojęcia, bo bardzo rzadko kupuję ciuszki mojej niuni, na szczęście większość dostaję :)
Pozdrawiam wszystkie mamy gorąco
 
kh.r witaj ;-)
ja taka normalna podusie Ali dalam jakie pol roku temu !! tak to spala na tej gabce dla noworodkow a w dzien na drzemke dawalam jej taka plaska podusie :tak:
i Powiem Ci ze odkad spi na tej normalnej poduszce to jakos spokojniejszy ma sen i nie budzi sie w nocy :no:
 
jestem, jestem. Kini rosną teraz trójki... koszmar! nie mogę się od niej oderwać.

A co do poduszki, to dzięki za radę. Postanowiłam spróbować, ale Kinia chyba jeszcze nie jest na nią gotowa, bo wyrzuca ją z łóżeczka. Więc zaczekam z tym jeszcze trochę.
 
Hej Rzeszowianki :-) Cisza tu jak zwykle :-(
Ja wczoraj bylam na USG. Wszystko jest w porządeczku :-) więc sie troche uspokoiłam. parametry w normie NT=1,17, a Dzidzia ma 5,5 cm. jestesmy przeszczęśliwi :happy:

A co u Was kobitki?
 
Ja Jestem , jestem ale brak czasu na cokolwiek , moj Mezus wrocil 2 tygodnie temu i same wiecie :-p:zawstydzona/y::-) pozatym duzo czasu spedzamy na budowie no i jutro Ali urodzinki wiec ciagle cos robilam !!

No i pochwale sie bo wyrzucilismy lozeczko i kupilismy dla Ali lozko dla Juniora :tak: ŁÓŻKO SOSNOWE MARTUSIA DLA DZIECKA 70x160 (585363465) - Aukcje internetowe Allegro - wybralismy kolor granatu ! jestem dumna z Niej bo sama jak chce isc na drzemke w dzien to sie kladzie na lozko no i w nocy spi bez pobudek :tak:

Gabis fajnie ze z dzidzia wszystko wporzadq ;-)
 
Czesc Mamusie :-)
Strasznie pustkami tu wieje... :-( ale pogoda coraz ładniejsza, to nie dziwie się ze nie ma czasu na siedzenie przed komputerem ;-)
Mam takie pytanko, czy wiecie może do której czynne są kwiaciarnie obok dworców PKP/PKS ? Nie wiem, gdzie mogłabym sie tego dowiedziec, zebym nie musiała tam jechac ;/ wiec moze wy wiecie?
 
reklama
Mam nadzieje,ze nie będziecie złe, że na chwilkę zakłócę Wasz forumowy spokój :sorry2:
Chciałabym Was prosić o odwiedzinki na stronce drzewka mojej córeczki Mariczki :biggrin2: a także o wpisiki na stronce.... byłybyśmy niezmiernie wdzięczne ;-)
Pozdrawiam Grudniówka 2008 Karolina ;-)

Prosimy o odwiedzinki Hipp

Z góry dziękujemy :*
 
Do góry