reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z RZESZOWA

reklama
Jeju, jaki tu spokój... Co u Was dziewczyny?? Jak samopoczucie w takie zasniezone dni :-) bo ja bym chetnie pojechała na narty... ale niestety z tym musze sie pozegnac na jakis czas ;-)
Mam pytanie do Was? Jak to było/jest u was, czy macie bóle brzucha w ciązy. Bo mi sie ostatnio to czesto zdarza. Czasami boli podbrzusze, ale czesciej okoloce pepka i nadbrzusze. Nie wiem czy to zołądek czy co? Ale nie wiem czy to normalne czy powinnam sie martwic?
 
Witam wszystkie mamusie
gabis - nie wiem w którym jesteś tygodniu ciąży, ale bóle podbrzusza się zdarzają jest to związane z rozciągająca się macicą, najlepiej wtedy weź sobie no-spę. Ale jeśli bóle sie nasilaja to najlepiej udaj sie do lekarza, stwierdzi on czy wszystko jest ok i przynajmniej się uspokoisz
 
Gabis ja mialam takie bole w 3 trymestrze i utrzymywaly sie do konca ciazy :sorry2:
jak mowilam o tym prof to mowil ze to normalne i mam sie nie martwic a jak cos to brac nospe ale ja tam wolalam sie pomeczyc niz truc dziecko :rofl2:

A ja dopiero dzis do was napisalam bo jakos nie mialam weny tworczej - do domu wrocilam 10 lutego i jak narazie jest ok - czasami tylko zaboli mnie blizna ale da sie wytrzymac !!
 
polna_N fajnie, że wróciłaś i wszystko jest ok. Trzymaj się zdrowiutko a blizna już niedługo powinna przestać boleć.

Może wreszcie rozkręci się ten wątek bo codzienne zaglądam a tu cisza:no:
 
Nefretette dzieki , napewno sie przyda ;-):tak: ale i tak klops bo nie moge podnosic Ali i musze spac z Nia w lozku bo wyciagac i wkladac do lozeczka to za duzo jak dla mnie :dry:


A co ciekawego w Rzeszowie ? sa moze jakies fajne wyprzedaze w dziecinnych sklepach ?? a wlasnie orientuje sie ktos czy H&M jest wyprzedaz czy moze byla albo ma byc ? :confused:
 
polna_N Niestety nie mogę Ci udzielić żadnych odpowiedzi odnośnie sklepów bo H&M teraz nie wchodzi w grę w moim przypadku obecnie tylko sklepy ciążowe. Jeśli chodzi o dziecinne to jak na razie za wcześnie nie znam jeszcze płci dziecka jeśli będzie chłopak to mam ciuszki po synku jeśli dziewczynka to dopiero zacznę sie rozglądać
 
Neftetette aha , a ja sie wlasnie tak pytam bo nie jestem pewna czy w H&M jest dzial z dziecinnymi ubraniami - bylam w tym sklepie kilka razy ale jakos nigy nie zwracalam uwagi a teraz poluje na ubranka z hello kitty a tam wiem ze sa :-):-D


A gdzie reszta Mamus ??
 
reklama
Do góry