reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z RZESZOWA

Jaza to koniecznie daj znac co mowil lekarz na wizycie :tak:
a ze nie czujesz to mi sie wydaje ze to chyba normalne w tym okresie -czasem sie czuje przez pare dni a potem cisza !! za to pozniej bedziesz narzekac ze brzuch Ci caly czas skacze :-p:-)

Gabis a Lozinski to przyjmuje gdzie ? prywatnie czy w Medyku ?
a wlasnie czy On nie chodzi przypadkiem w okularkach ? :-)
 
reklama
Polna_N Łoziński przyjmuje prywatnie w Pro-Familii i pracuje też w szpitalu na Szopena :happy: Widziałam go tylko na zdjęciu na stronie Pro-Familii to nie miał okularów :nerd:
Boje sie przed tą pierwszą wizytą :-( i tego USG tez...bo podobno to nic przyjemnego?
 
Gabis hmmm wiesz ja rodzilam na Szopena i przed porodem jeszcze dlugo lezalam na patologii imozliwe ze z widzenia go znam ale jakos kojarzy mi sie tym ze nosi okularki :-D
A usg masz miec dopochowe ?? bo z tego co wiem to nie boli no ale jakie badanie ginekologiczne jest przyjemne :sorry:

EDIT : bylam na str PF i sprawdzalam - znam tego lekarza z widzenia:tak:
i jak pisalam nosi okularki :-)

A i zapomnialam napisac lepiej unikac Warchola - jak dla mnie to On jest brutalny i chamski :baffled::no::crazy:
 
Ostatnia edycja:
A usg masz miec dopochowe ??
Hmm, wiesz co nie mam pojęcia. Ale słyszałam ze na początku USG jest zawsze dopochwowe :baffled: Wogóle mam nadzieje, ze bede miała to USG, ze nie będzie za wcześnie :zawstydzona/y:

A ja dziś się tak jakos słabo czuje, troche jakby niedobrze i spac mi sie chce i już tylko marze zeby być w domku przy męzu :-)

pozdrowionka dla Was ;-)
 
No,no mi to wyglada na typowe objawy :-):-p

Nie zawsze , ja nie mialam a chodzilam do Skręta :sorry::nerd:
ale nie zaluje i nawet sie nie domagalam :-D

Za to pod koniec ciazy co pare dni mialam sprawdzane czystosc wod plodowych-dziwnie to wyglada jak wkladaja Ci taka rure z lampka :confused2:
 
Witam wszystkie mamy!
Jestem Tutaj nowa i jestem mamą 7 letniego synka i obecnie jestem w 15 tyg. ciąży.

Chciałam uspokoić mamy w ciąży. Dr Tomek Kluza jest świetnym specjalista tylko ma trochę mało czasu dla pacjętęk ze względu na ich ilość. Mama będąca pod jego opieka nie musi się martwić. Jeśli chodzi o wszelkie zabiegi ginekologiczne to ma świetna ręke.

Odnoście Dr Łozińskiego to kolega wyżej wymienionego i mój lekarz prowadzący , znam go od kilu lat jest również bardzo dobry, poświeca pacjętce dużo czasu, wszystko dokładnie wyjaśni.

Na początku zawsze robią USG dopochwowe ponieważ jest najbardzej dokładne w początkowej fazie ciąży. Jeśli ciąża jest bardzo młoda to stwierdzi jedynie czy jest pęcherzyk żół.
 
Fajnie , ze jest nas juz więcej. Dzisiaj byłam własnie na wizycie u dr Kluza. Świetny facet i wspaniały lekarz. Jestem szczęśliwa bo dzidziuś rośnie i o ile da się zobaczyć w USG to rozwija sie prawidłowo.Pocieszył mnie , ze ponieważ mam łozysko na przedniej ścianie to moge czuc później ruchy.A mój mięśniak jest usadowiony na tylnej ścianie wiec sobie nie przeszkadzaja. To jest synuś.Musze chyba jeszcze postarac sie o trzecią dzidzię bo trzech facetów w domu to przesada, ja tez musze miec powierniczke.Dzisiaj jestem happy!!!
 
Witaj Nefretette1 pzrepraszam, ze Cie nie powitałam ale jestem taka podniecona dobrymi wiadomościami, ze chociaz myslalam o Tobie to napisałam o sobie. To sie nazywa egoizm!Zaglądaj czesto, ja mam ciąże lezącą więc często z nudów siedze przy kompie. Pozdrówka dla Ciebie i kruszynki
 
Jaza to super ze u was wszystkow porzadku, a mysle ze z trzema mezczyznami dasz sobie rade bez problemu ;-)

Nefretette witaj na forum :-) Ciesz sie ze piszesz dobre opinie o dr Łozińskim. Troche mnie to uspokaja, ze wybrałam dobrego lekarza :tak:
 
reklama
Nefretete witaj ;-)

Jaza to fajnie ze z Malenstwem wszystko wporzadq :tak:;-)
i taka malutka prosba - nie pisz posta pod postem , mozna edytowac posta jesli chcesz cos dopisac a zapomnialas ;-)
 
Do góry