reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

Witam nowe mamy :tak: :tak::tak::tak:

Na wszystkie nurtujące Was pytania dotyczące porodu, ciąży, szpitala, lekarzy...... znajdziecie odpowiedzi na naszym wątku cofając się o kilkanaście stron :tak::tak::tak:
Już tyle razy było to przerabiane, że..... życzę powodzenia w szukaniu i miłej lektury :tak::-)

Piszcie co u Was dziewczyny!!!!!! U mnie upały okrutne, więc przed kompem siedzę mało.

Miłego weekendu życzę!
 
Ostatnia edycja:
reklama
I ja witam wszystkie radomskie mamy i ciężarówki. Nam właśnie stuknął 20tc i mamy koleje dylematy...USG3D/4D i szkoła rodzenia. Możecie coś doradzić. W kwestii badania gdzie robiłyście i w którym tygodniu i którą szkołe mogłybyście polecić?
Pozdrawiam serdecznie.
nie robiłam tego USG.Z dzidzia było ok i tak a ja ufałam mojemu ginowi że to nie jest niezbedne a jedynie ciekawe dla rodziców.Szkoła rodzenia to była dla mnie pierwszy poród więc do drugiego juz byłam przygotowana:sorry2:
 
witam wszystkie mamy z Radomia :),jestem w 9 tygodniu ciąży, szukam podpowiedzi w którym szpitalu rodzić? jakie macie doświadczenia drogie mamy? czy któraś korzystała ze znieczulenia zewnątrzoponowego? pozdrawiam

na myslenie o rodzeniu i ew. znieczuleniu masz jeszcze kupe czasu ;) ja osobiscie rodziłam dwa razy na Józefowie i byłam zadowlona i bez znieczulenia co traktuje jako najwiekszy sukces mojego zycia z którego jestem bardzo dumna i nigdy nie żałowałam decuyzji - nawet w trakcie;)
 
ja osobiscie rodziłam dwa razy na Józefowie i byłam zadowlona i bez znieczulenia co traktuje jako najwiekszy sukces mojego zycia z którego jestem bardzo dumna i nigdy nie żałowałam decuyzji - nawet w trakcie;)

niekat Widzę, że masz takie samo podejście do znieczulenia jak ja :-)

A tak w ogóle dzień dobry i miłego dzionka!!!!!
 
wtam ja też jestem przyszłą mamą z Radomia:) nie miałam czasu przepatrzeć cały wątek ale się postaram. Co do takich spraw to chodzę do dr Szczepanowskiego na Józefów i tam mam zamiar rodzić, nie powiem, że jestem z Niego bardzo zadowolona ale chyba poszłam bo już chodzę do niego od dłuższego czasu. Jeśli któraś z Was miała z nim doczynienia to niech nap czy była zadowolona. Postaram się nadrobić i poczytać wątek.:tak:
 
dobry wieczor

co do znieczulenia to pierwsza core rodzilam bez znieczulenia i teraz tez nie zamierzam sie znieczulac
co do porodu to ja mam zamiar rodzic tak jak pierwszą core na narutowicza

milego wieczoru
 
martuś88 witaj! Nie znam niestety dr Szczepanowskiego :no: więc nie pomogę :no:

Co do poczytania wątku.... poczytaj koniecznie bo tam na prawdę dużo informacji na temat ciąży i wszystkiego co jej dotyczy nakilikałyśmy :tak::tak::tak:, ale napisz nam też więcej o sobie :tak:

A teraz spokojnej nocki życzę!
 
juz pisalam wczesniej o Szczepanowskim. chodze do niego ( o kurcze, trzebaby sie wybrac!) co jkis czas na kontrole. ciazy mi nie rpowadzil. nie jest super sympatyczny i rozgadany. taki mruk z niego. chodze, bo przyjmuje w mojej przychodni, a jako ze nie mam zadnych problemow zdrowotnych, to nie chce wydawac 100zl na wizyte prywatna. wypalal mi nadzerke po poordzie i jest dobrze
 
no właśnie jest bardzo małomówny, ale odkąd chodzę z ciążą to wiecej mówi niż jak chodziłam na normalne wizyty:) chciałam bardzo do Golińskiego ale niestety nie stać mnie puki co na prywatnego a mój narzeczony dopiero zaczął pracować.
A jeśli chodzi o mnie to jestem Marta, mam 22 lata no i jak widać na suwaczku oczekuję swojego maleństwa z początkiem roku:) Za równo miesiąc wychodzę za mąż, ślub był już ustalony bardzo dawno hehe. O dzidzie mieliśmy się starać zaraz po ślubie. Miałam duże problemy z infekcją bakteryjną dróg rodnych leczyłam ponad rok i mnie jeden lekarz postraszył, że mogę miec problemy z zajściem w ciąże ale wyszło za pierwszym razem hehe.
 
reklama
Miło mi sie do Was przyłaczyc, mam 24 lata i to moja pierwsza ciąża. Niestety bede wychowywała malenstwo sama, moj były chlopak nas nie chce. :-(Nie ukladalo nam sie za dobrze od jakiegos czasu, myslalam,ze to malenstwo zmieni cos w naszym zyciu,ale on na wiesc o ciazy po prostu nas zostawił. Rodzina rowniez odwrocila sie ode mnie, bo "przyniosłam im wstyd z nieslubnym dzieckiem". Jest mi ciezko zarowno pod wzgledem finansowym jak i psychicznym. Dołaczylam do Was, zeby miec chociaz komu sie zwierzyc, zwyczajnie porozmawiac....Nie jest to łatwe, ale musze żyć, bo mam dla kogo... pozdrawiam wszystkie mamy z Radomia
 
Do góry