reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Radomia :-)

reklama
Sewa szkoda że wyjechałaś z Polski.Miałyśmy się wszystkie skrzyknąć na jakiś spacerek,a teraz to już za pózno.Jakoś tak mi przykro:-(.
Dziękuję Ci bardzo za życzenia rocznicowe.:happy:
Oczywiście trzymam za Was kciuki, oby jak najlepiej Wam się tam ułożyło.A Ty głowa do góry wszystko będzie O.K.Mały szybko się zadomowi w nowym miejscu,a Ty również jakoś sobie poradzisz z tęsknotą za domem.
Zaglądaj do nas czasem w miarę możliwości.Daj znać jak się macie i co tak ogólnie u Was słychać.Pozdrawiamy serdecznie i życzymy powodzenia:tak::tak::tak:.
 
dziewczymy moja ciąża obumarła. 4 czerwca w naszym wojewódzkim szpitalu na Józefowie miałam zabieg.
Przytulcie mnie.
Co sądzicie o lekarzach z tego szpitala, mi bardzo pomógł dr. Golinski.



Justyna (29lat)
Córka Sara http://picasaweb.google.com/home ma 7,5 lat
w brzuszku nie ma juz nikogo..
Aniołek w niebie i moim sercu
 
Justynko nawet nie wiesz jak mi przykro:-(.Nie wiem co mam powiedzieć żeby Cię pocieszyć.Słoneczko wiem że to dla Was trudne,ale trzymaj się dzielnie.Kurcze naprawdę nie wiem jak mogłabym Ci pomóc.Przytulam Cię bardzo mocno!
 
Justyna, to straszne. trzymaj sie dzielnie!! nikt nie zazdrosci takiej sytuacji!!:-:)-:)-(

witam sie!:-) jestem mama Julitki, mieszkam w Cerekwi. juz mialam zakladac watek mam z radomia, bo w ogolnej przegladarce nie widzialam takowego,az w koncu sie natknelam. ciesze sie, ze moge z wami poklikac, bo nie ukrywam, ze czasem sie czuje samotna. :-(jestem na urlpie wychowawczym, maz dlugo pracuje, no i rozumiecie same... tym bardziej, ze mieszkam tu od 3lat,a pochodze ze swietkrzyskiego, wiec rodzine i znajomych zostawilam dlaeko.

nie wiem, czy pytanie o dobrego gina, ktore spotkalam strajac sie przecytac wpisy nadal aktulane, ja polecam z calego serca Penze. jeden minu, to to, ze jest dosc drogi (albo moze wsyzscy tyle biora) i nie pracuje w zadnym szpitalu. jednka ma znajomosci na Jozefowie i "poleca" swoje pacjentki. bezplatnie!:-)

oczywiscie wyrazam gotowosc na wspolne spacerki:rofl2::-D:tak::-)
 
Justyna, to straszne. trzymaj sie dzielnie!! nikt nie zazdrosci takiej sytuacji!!:-:)-:)-(

witam sie!:-) jestem mama Julitki, mieszkam w Cerekwi. juz mialam zakladac watek mam z radomia, bo w ogolnej przegladarce nie widzialam takowego,az w koncu sie natknelam. ciesze sie, ze moge z wami poklikac, bo nie ukrywam, ze czasem sie czuje samotna. :-(jestem na urlpie wychowawczym, maz dlugo pracuje, no i rozumiecie same... tym bardziej, ze mieszkam tu od 3lat,a pochodze ze swietkrzyskiego, wiec rodzine i znajomych zostawilam dlaeko.

nie wiem, czy pytanie o dobrego gina, ktore spotkalam strajac sie przecytac wpisy nadal aktulane, ja polecam z calego serca Penze. jeden minu, to to, ze jest dosc drogi (albo moze wsyzscy tyle biora) i nie pracuje w zadnym szpitalu. jednka ma znajomosci na Jozefowie i "poleca" swoje pacjentki. bezplatnie!:-)

oczywiscie wyrazam gotowosc na wspolne spacerki:rofl2::-D:tak::-)
Witamy,witamy.:-):tak:
To świetnie,że odnalazłaś nasz wątek może wreszcie coś się tu zacznie dziać.
Twoja córcia jest tylko troszkę starsza od mojego bączka.Wklej jakieś fotki.
Co do spacerku to musimy się wreszcie zorganizować,bo miała być majówka,a tu już lipiec i ani się obejrzymy będzie po lecie.
Pozdrawiamy.:-D:-D:-D
 
Witamy,witamy.:-):tak:
To świetnie,że odnalazłaś nasz wątek może wreszcie coś się tu zacznie dziać.
Twoja córcia jest tylko troszkę starsza od mojego bączka.Wklej jakieś fotki.
Co do spacerku to musimy się wreszcie zorganizować,bo miała być majówka,a tu już lipiec i ani się obejrzymy będzie po lecie.
Pozdrawiamy.:-D:-D:-D


juz myslalam, ze wsyzskite radomianki odstraszylam, bo tak dlugo niekt nie pisal:-(

co do zjec, to kurcze, nie za bardzo potrafie. maialm jedno,chcialam zmienic i teraz nie portafie :-(
 
reklama
Do góry