reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Gudrun no to super ze wdrazysz mnie w temat vege:-)W sumie to my i tak malo tego miecha spozywalismy bo Stefan nie lubi i wlasnie ze wzgledu na dzieci jedlismy:sorry2:A gotowac umiem bo w kuchni Indyjskiej jest mnustwo przepisow.Ale jednak chcialam wiecej informacji na ten temat no i przepisow ciekawych.A jesli chodzi o orzechy,suszone owoce,kielki to u nas nie ma z tym problemu.Moje dzieci sa jak wiewiorki:-D
I widze ze Ty tez Wodnik jestes:happy2:Najlepszy znak zodiaku:-D
 
reklama
hej
gabids fajna ta Eureka, tez chetnie sie wybierzemy jak troche cieplej sie zrobi...
gudrun ja wlasnie nie wiem jeszcze czy pojade:sorry2:, jak sie zbiore to dam Ci znac smsem. A na ostatki oczywiscie sie wpisujemy bez zastanowienia :-p;-):-D
I przy okazji uczcimy Twoje urodzinki, taka mlodziutka jestes ze wcale nie powinnas tego przemilczac:-):-D
 
Nafnia hej,hej:-)
Natalka spi? Moja niunka spi ale za godzinke wstaje i idziemy po Fabianka.
 
Patii - wybacz ze jakos nie mialam duzo czasu na rozmowe ale te ksiazki pochlonely mnie strasznie:tak:. pierwszy dzien kiedy je dostalysmy no i trzeba bylo ustalic zasady itd itd..no a poza tym to ja jestem straszny mol ksiazkowy, nawet jesli chodzi o bajki dla dzieci:-D.


bo wlasnie dziewczyny..moze Was zainteresuje ta informacja:

na Sneinton powstaje nasza polska biblioteka. mamy naprawde sporo bardzo ciekawych ksiazek. oprocz bajek po polsku - klasyki, takze mniej znane dla mlodszych dzieciakow i tych starszych ciut tez, wierszyki..ksiazeczki edukacyjne..itd

ale sa tez pozycje dla mam. podam przyklady:
ciaza i porod - wielki poradnik, 1 rok zycia dziecka, 2-3 rok zycia dziecka, , gry i zabawy z niemowlakami. pomysly zabaw dla dzieci 2lenich, 3letnich, 100 porad jak wychowac szczesliwa i pewna siebie dziewczynke/szczesliwego, pewnego siebie chlopca, kazde dziecko moze nauczyc sie spac, kazde dziecko moze nauczyc sie regul - jak ustawic granice.., mamo on mnie ciagle denerwuje (o klotniach miedzy rodzenstwem), wielka ksiega pomyslow (zabawy z dziecmi), moje pierwsze modlitwy, jak rozmawiac z dzieckiem o Bogu..i wiele wiele wiecej:shocked2:

ksiazki bedzie mozna wypozyczac raz w miesiacu podczas spotkan.



gabids - na poczatek polecam to:
Wegetarianie.pl :: Wegetarianizm weganizm - Portal Społeczności Wegetarian - bardzo dobra witryna
..:: vege.pl - strony wegetarian ::.. - a tu maja super przepisy


pozdrowionka!!
 
Gudrun dzieki za linki:-)Bede miala lekture teraz:-D
A polskie ksiazki to sa rowniez w bibliotekach.Najwiecej w centralnej tylko nie ma na tematy maciezynskie ale ogolnie wybor duzy jest:tak:
 
gabids- tak masz racje maja polskie ksiazki. jednak nie wszystkie sa w najlepszym stanie to raz, dwa - sa zupelnie inne niz te ktore nam udalo sie zdobyc wiec mozna wypozyczac i tu i tu:-). a i tak jak piszesz nie ma zadnych ksiazek o wychowywaniu dzieci czy ich rozwoju po polsku..

ja oczywscie tylko zachecam do wypozyczenia w naszej skromnej bibliotece.
dla mnie osobiscie to bardzo duzo bo i ja i jula uwielbiamy ksiazki a mamy do tych polskich ograniczony dostep. angielskie jula lubi ale nie ma jak polskie wierszyki ktorych pozniej mozna zaczac uczyc sie na pamiec:tak:

"biblioteka" bedzie otwarta dla wszystkich mam ktore zapisaly sie do naszej organizacji, a te ktore jeszcze sie nie zapisaly - zapraszamy:nerd:
 
Czesc dziewczyny, dzieki za zaproszenie na wczorajsze spotkanie ale dopadla moj dom choroba i nie dalam rady ruszyc sie z domu ale moze kiedys sie uda :-)
wracajac do tematu tzn przepisu na dziewczynke to jest taki kalendarz w ktorym mozna sobie wszystko ustalic:-) chyba dziala bo gdy sprawdzalam te rodzone juz dzieci wszystko sie zgadzalo:-) wklejam link
Chinese gender chart: iVillage
pozdrawiam !
 
Czesc dziewczyny!:-)

Gurdun moze innym razem uda nam sie dluzej porozmawiac,troche zaluje ze nie wypozyczylismy z Fabiankiem zadnej ksiazki,my tez lubimy czytac,no coz "co sie odwlecze to nie uciecze..."

Gabids tak liczylam na ta szkole,ale niestety nici.Napisali,ze nie ma miejsc,nie mam pojecia co dalej z tym fantem robic.Mozna wybrac kolejne alternatywne szkoy,ale pozostale sa daleko od domu.

Nawe z tego tez powodu humor mi dzisiaj nie dopisuje:no::-:)-(

Mamcia R skoro dopadla Was choroba pozostaje mi tylko zyczyc duzo zdrowia!:tak:Dzieki za sposob na dziewczynke;-);-);-)ale jak juz pisalam to raczej dam spokoj bo......czworka to dopiero wazlaby mi na glowe:szok:

Pozdrawiam!
 
reklama
Czesc dziewczyny to znowu ja . Tak nudzilo mi sie mialam chwilke wiec napisalam teraz juz trudniej z czasem zwlaszcza ze maly tylko by jadl. A jak nie je to znow wizyty polozna doktor jakies badania itp,itd. Juz bym sie chciala ruszyc z domu. No hemoroidki sie juz wygoily prawie calkowicie wiec tez zaczelam normalnie funkcjonowac. No a po za tym to jak po spotkanku chyba was sporo bylo bo normalnie na sneintonie to pustki . Kamilko a od kiedy te ksiazki beda dostepne w tej bibliotece bo bym jakas lekturke dla przypomnienia o noworodkach poczytala. No zmykam spac dobrej nocki pozdrawiam pa
 

Podobne tematy

Do góry