reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
Hey:) Mam taki maly problemik i mam nadzieje,ze wy doswiadczone kobietki cos doradzicie:) O ile da sie cos jeszcze doradzic w tej sprawie:( Jestem w 11 tyg ciazy zaplodnieniowym...a 13 tyg liczonym od poczatku pierwszego dnia ostatniej miesiaczki:) no i jakis virus mnie dopadl:( Mam goraczke juz 3 dni,nie moge jej zbic niczym...nie jest jakos tak nadzwyczajnie wysoka 37.2-4, lekarz kazal mi brac max 4 tabletki paracetamolu dziennie i to wszystko...cherbatki z miodem i cytryna tez juz nie pomagaja...ani czosnek...macie moze jakies inne sposoby na pozbycie sie tego? Pozdrawiam:)
 
Malgosia nie martw sie to nie jest wysoka goraczka.Wystarczy cieple mleczko z miodkiem i cieplutkie lozeczko.Najwazniejszy odpoczynek.A paracetamolu to bym nie brala.Sama podaje go moim dzieciaczkom jak maja powyzej 38 temperatury.
A jak teraz sie czujesz?
Marzena a jak Filipek poza tym ze ciagle glodny:-)Daje popalic mamie:-)A jak Nikos zareagowal na mlodszego braciszka?
Patii przykro mi ze ze szkola nie wypalilo:sorry2:Bedziesz czekac na wolne miejsce czy zapiszesz chlopcow do innej?

Dzisiaj moj Fabianek ma urodziny!!!
 
gabids - wszystkiego najjjjjlepszego dla Fabianka!! super chlopak z niego!:-)

cake.gif



widze ze pozdrowilas juz ta pania ladnie:-D. ja sie wczoraj natknelam na ten tekst na onecie. niezla z niej .... :baffled: bo nie bede brzydkich slow tutaj pisac..szok!:wściekła/y:
i po co to robi? dobrze jej tam powpisywali w komentach.


Malgosia68 - oj przykro mi ze jestes chora, ale niestety poza lezeniem w lozeczku, czosnkiem i miodkiem nie ma za bardzo innych specyfikow:-( jeszcze z 2-3 dni i samo przejdzie..
ja tez jestem chora, i mimo ze nie w ciazy tez lecze sie od wczoraj cieplym mleczkiem z czosnkiem, miodem i maslem..:tak:


marzenainiko - hej, daj znac kiedy bede mogla wpasc, bo jula juz nie moze sie doczekac:-). mowi: "ciocia Marzenka urodzila dzidziusia, Nikus ma braciszka". :-Dzrobilysmy razem karteczke i chciala ja wreczyc:tak:. a 3ego leci juz do polski..

a ksiazki byly do wypozyczenia juz w srode, a kolejny raz na spotkaniu w marcu.
tak sporo osob bylo, wreszcie!:-). oby tak zostalo juz czesciej.


Patii - no to kurcze niezle Was zalatwili:szok:. czyli jednak rzeczywscie z miejscami w szkolach krucho i to niezaleznie od wieku dziecka..wiesz moze narazie zapisz ich chociaz do tej polskiej sobotniej?zeby poznali jakichs kolegow..:tak:
a tak to..przydaloby sie kogos zapytac co tu zrobic w tym momencie bo przeciez maja obowiazek szkolny wiec musza gdzies dla nich znalezc miejsce kolo Waszego domu! moze wybierz sie jeszcze raz do tego kuratorium i zapytaj co dalej?:confused:
 
Ostatnia edycja:
hej
gabids dla Fabianka wszystkiego najlepszego!!! a mama upiekla torta?
a ten artykul wlasnie wczoraj czytalam, przypuszczam ze babka zrobila to dla wywolania troche szumu wokol wlasnej osoby i slawy, ale chyba przechlapane teraz bedzie miala:szok:
 
Dziekuje dziewczynki za zyczenia dla Fabianka:-)

Nafnia moze torta dalabym rade zrobic ale ja jestem antytalent jesli chodzi o udekorowanie i wykonczenie wiec zamowilismy tort z cukierni:-)

Urodzinki byly udane.Bylo paru przyjaciol z klasy i sasiad.Do 1 w nocy mialam sprzatania:baffled:ale raz na rok mozna:-D
A jutro jedziemy poogladac kosmos do space centre
 
Czesc dziewczyny
Filipek tak tylko je ale poza tym wszystko w porzadku okaz zdrowia tylko taki duzy ze musze kupic ubranka wieksze bo te co mam to tak jeszcze z tydzien i juz nie wejdzie :tak:. Zreszta kilka w ogole odlozylam bo w ogole nie wszedl . A Nikus troche zagubiony ale wpatrzony w niego jak w obrazek choc chce go tylko dotykac ,calowac itp. , a jednak nie ma wyczucia i musimy miec go caly czas na oku bo nie wiadomo co mu do glowy wpadnie . No i czasu poswiecac duzo zeby nie byl zazdrosny.
Malgosia68 ja na poczatku ciazy tez mialam taka temp. wlasnie 37.2 - 37.5 tylko nie mialam zadnych objaw przeziebienia sama temperatura - ponoc ze to normalne w poczatku ciazy. A osobiscie tak jak Gabids tez bym paracetamolu nie brala przy nizszej temp. jak 38 .
Dla Fabianka 1000 lat i wszystkiego dobrego ....
A ty Kamilko przyjdz kiedy bedziesz miec czas ja jestem w domu . Dzis przyjezdza tesciowa:wściekła/y: ale tylko na weekend wiec od poniedzialku smialo przychodzcie z Julietka i Lukaszem . #
No to pozdrowki do napisania pa pa:-)
 
u mnie tesciowa jest od piatku i mam w domu istna rozpuste:-D;-).
tyle pysznosci narobila ze chyba znowu bede musiala sie wybrac po nowe spodnie, o jeszcze jeden rozmiar wieksze:-). a to pierozki, a to mniamusna lasagne warzywna (gabids - koniecznie musze dac Ci przepis!), nawet rogaliki drozdzowe:-).
jula oczywscie wniebowzieta ze babcie ma, lata za nia i kaze jej naklejac calymi godzinami naklejki:rofl2:.
ale jeszcze 3 dni i bede miala tydzien wolnosci (leca wszyscy do polski, ja zostaje:-D).
chata wolna bedzie, wiec trzeba by jakies imprezy zaplanowac:laugh2:


gabids - do tortow tyle jest gotowych dekoracji w marketach, ze to naprawde nic trudnego. a wychodza sliczne, poza tym juz tyle tortow kupnych tu jadlam i niestety nie ma jak tort domowej roboty. nawet jak ktos talentu nie ma.
ja za 2 tyg bede robic sobie sama, i polowe sama zjem;-):rofl2:.
nie no podziele sie, i faworkami tez:tak:

marzenainiko - cos czuje ze przed wyjazdem juli jednak nie zdarzymy. wiec wpadne sama jak pojada pod koniec tygodnia ok?


pozdrawiam i ide przekasic jeszcze cos dobrego:happy:
 
reklama
Wczoraj bylismy w tym space centre i bylo super a w szczegolnosci teatr kosmiczny i symulacja lotu rakieta:-)

Niunka juz calkiem smialo chodzi do przedszkola,pani codziennie pokazuje mi ja nagrana co robila i jak sie smiala:-D

Marzena to Filipek duzy chlopak i zdrowo rosnie:-)
Gudrun no to poprosze przepis:tak:a ja w marcu bede sie delektowac kuchnia mojej mamy i ja to pewnie bede musiala o 2 numery wieksze spodnie kupic:-D
Gudrun druga polowe tortu ja Tobie pomoge zjesc:-Dnie mart sie.
 

Podobne tematy

Do góry