reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Czesc dziewczyny !

Ja wlasnie przeprowadzilam sie do Nottingham i chetnie poznam inne mamy.

Mozecie prosze podac mi dokladny adres spotkania w srode. Moze uda mi sie tam dotrzec i poznac innych rodzicow. Z gory dziekuje !
 
reklama
jowicia78 - witaj!
bedziesz jechala z centrum?ja tez wiec mozemy zabrac sie razem:-). autobus 23, ten ktore jedzie przez sneinton dale bo przy niej trzeba wysiasc. a surestart jest na edale road. na przeciwko posterunku policji zaraz za dosc sporym pakistanskim sklepem pak foods (kto w okolicach mieszka lub mieszkal na pewno ten sklep kojarzy:tak:)
spotkanie jest o 15.30 wiec mozemy sie o 15 w centrum umowic. nawet z 10 minut przed, bo nieraz sie zdarza ze sa juz wozki i nie dostaniemy sie do srodka(ja mam wciaz nieskladany wozek) spotkamy sie pod victoria centre?
 
hej

Marzena gratulacje !!!!!!! duzy chlopak:tak:

Gabids a moze faktycznie sobie odpuscicie przedszkole w jeden dzionek? nie namawiam do zlego :no: ale jak tylko macie ochote na dzien dziecka;-) to dawaj znac:tak:

Gudrun lala juz nie moge sie doczekac:-D
A z tym angielskim, to macie racje:tak: moja tak samo gdzies cos uslyszy i potem powtarza z takim akcentem, ze ja wysiadam. Jeszcze troche i nasze dzieci beda nas poprawiac.

Jowicia78 witaj na forum

a nam moze uda sie byc na czwartkowym spotkaniu

pozdrawiam
 
Nafnia mala wlasnie zaczela sie rozkrecac w przedszkolu wiec szkoda mi opuszczac zajecia.Ale poczekaj jeszcze troszeczke do 15 lutego:-)
Jowicia Witam na forum a gdzie mieszkasz w Nottingham?I w jakim wieku masz pocieche(chy):-)
 
Czesc mamuski te starsze i nowe:-)
Dziekuje za gratulacje
Jak juz Kamilka napisala urodzilam wczoraj nad ranem o 6.39 Filip bo tak bedzie mial na imie wazyl 4.22kg :szok: bylam w szoku . Teraz jeszcze napisze ze jestem pod wrazeniem absolutnie pozytywnym opieki i szpitala w porownaniu z porodem w Polsce. Az przyjemnie bylo rodzic w takim miejscu , tak intymnie niewiem nie potrafie opisac. Teraz czuje sie dobrze tylko z jednym nie moge sobie poradzic mianowicie - hemoroid. Juz mezus mi kupil jakas masc anusul czy cos ale moze znacie cos jeszcze na szybsze gojenie lub zlagodzenie bolu tej przypadlosci.
A Gabids do przedszkola sie nie zrazaj bo i tak cie to nie ominie ja Nikodema poslalam jak mial 3 nie cale latka przez prawie miesiac z nim zostawalam bo panie mowily ze sam musi zdecydowac ze da rade bez mamy . Az pewnego dnia poprosilismy o to aby zostal jednak sam pomimo placzu tak jak to w polsce jest i plakal ponoc pod drzwiami przykryty wycieraczka ale sie nauczyl i chodzi do tej pory pomimo to ze to juz 3 placowka w ciagu 1.5 roku. A moje dziecko po angielsku nie mowi choc przeciez do przedszkola juz tyle chodzi to i tak do pan mowi po polsku ale moze mu pusci jeszcze chyba ze sie podal na mame ktora tez dwa lata do szkoly chodzi a jezyka sie nauczyc nie moze:-(. No i gartulacje dla rybci pozdrawiam was pa
 
Marzenka ale szybka kobitka jestes i wszystko ogarniasz.Wczoraj porod a juz dzisiaj z nami na forum:-D
A w ktorym szpitalu rodzilas?Ja tez bardzo milo wspominam tutejszy porod i potwierdzam ze jest bardzo intymny i nikt nie przeszkadza tym ze co i rusz wchodzi do sali tylko pukaja i czekaja az sie ich zaprosi:tak:
Marzena no ja wlasnie sie przekonuje do tego przedszkola i sie staram trzymac twardo.Dzisiaj bylo juz zupelnie super i nawet pani zadzwonila przed 10( myslalam ze niunka sie zaplakuje i chca zebym przyszla) ze Angelina jest nie do poznania dzisiaj:shocked2:Bawila sie i smiala na calego.
 
Witajcie dziewczyny!

Marzenainiko gratuluje "ogromnego malego" Filipka!!!:-D:-)
Ja tez mialam problem z hemoroidami :-(po urodzeniu Fabianka,nazwa masci z tego co pamietam byla podobna do Twojej,ale stosowalam jeszcze czopki propolisowe ,które wspaniale lagodzily bol i robilam napary z kory dębu i rumianku.

Nafnia rowniez witam Cie serdecznie !

Jowicia 78 witaj ja tez jestem tutaj nowa...

Mamcia R do mnie z centrum jedzie sie tak samo jak opisala Gurdun,czyli autobus 23,ale z Aspley do centrum to nie mam pojecia,musialabym sprawdzic...chyba,że Ty sie orientujesz....Wybierasz sie na spotkanie mam w srode w Sure Start?

Gurdun jest szansa abym umowila sie z Wami np.pod pak foodem z 10 min przed spotkaniem.wiesz zawsze to razniej ?( czyzbym byla niesmiala,,?eeee...:zawstydzona/y: )

Gabids piszesz ze córcia zaczyna sie rozkrecac w przedszkolu,zobaczysz bedzie coraz lepiej..Juz robi wieksze postepyJa to tak o Fabianka w przedszkolu sie nie martwie,e jesli chodzi o szkole starszych synow to jestem przerazona:no:


A tak swoja droga to nie wiem czy dobrze zauwazylam,ale wydaje mi sie ze mamy tu przewage mam dziewczynek...Szczesciary:-):-) z Was,ja probowalam trzy razy i jak widac szanse znikome:zawstydzona/y:,moze zdradzicie Wasz cenny sekret...Musze przyznac, ze troche ( albo bardzo troche Wam zazdroszcze ).:-p

Pozdrawiam!:-):-):-D:-D
 
reklama
A tak swoja droga to nie wiem czy dobrze zauwazylam,ale wydaje mi sie ze mamy tu przewage mam dziewczynek...Szczesciary:-):-) z Was,ja probowalam trzy razy i jak widac szanse znikome:zawstydzona/y:,moze zdradzicie Wasz cenny sekret...Musze przyznac, ze troche ( albo bardzo troche Wam zazdroszcze ).:-p
Pozdrawiam!:-):-):-D:-D
Nie trzeba zazdroscic tylko brac sie do roboty to jeszcze w tym roku bedzie coreczka:-):-p
 

Podobne tematy

Do góry