reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
patii - przepis na dziewczynke..hmm..zapytam mojego, bo to chyba on wie lepiej:-D:-p.
jasne ze mozemy sie umowic pod pak foodem tak o 15.20. no problem!
a Ty jowicia bedziesz w centrum?

w ogole to poza tym srodowym spotkaniem mozemy ktoregos dzionka spotkac sie gdzies indziej..jesli macie ochote?


marzenainiko - no ja tez jestem pod wrazeniem jaka ta Marzenka szybka dziewczyna:-). po paru godzinach wrocic ze szpitala do domu..a moze jutro bedziesz myla okna albo prala dywany:-p:-p?? zartuje oczywiscie. a co do tego ze rodzenie w angielskich szpitalach jest lepsze niz w polskich nie ulega watpliwosci. no chyba ze w polsce ma sie z 5000 zlotych by moc rodzic "po ludzku"...temat rzeka..

gabids - czyli wychodzi na to ze tylko ja sie nad swoim brzdacem lituje. a tu trzeba twardo, do przedszkola i juz..super ze Angelinka sie przekonala, a Ty masz troche wiecej czasu dla siebie..ehh. zazdroszcze:tak:
a co bedzie 15 lutego;-)?

nafnia - pewnie ze dzieciaki beda nas poprawiac. ale jest nadzieja ze ja bede miala wreszcie z kim pokonwersowac po angielsku:-p

pozdrowienia!!:cool2:
 
marzeniainiko jestem pelna podziwu dla Ciebie, wczoraj urodzila a dzisiaj juz calkiem trzezwo myslaca i tak duzo nastukala na forum - super jestes:tak:

gudrun - nie tylko Ty sie litujesz - ja tez :tak:, no ale kiedys to chyba bedzie musialo nastapic, zreszta w naszym przypadku to tez wynika z oszczednosci, bo skoro ja i tak jestem w domu, to po co placic za przedszkole. Te darmowe godziny to dopiero jak dziecko skonczy 3 latka i wtedy juz na pewno ja poslemy.
A 15 lutego zaczynaja sie ferie zimowe i wtedy juz nie odpuscimy Gabids i bedzie musiala znalezc dla nas czas:tak::-p;-):-D

gabids gratki dla Angelki, pewnie juz sie przekonala, ze fajnie w przedszkolu

a skoro w srode umawiacie sie wczesniej w miescie, to moze i ja sie wybiore... zobacze jak aura i nastroje:-p i dam znac jeszcze:tak:...
 
Gabids nie ma pewnosci,ze bedzie dziewczynka,a z czworka to juz bym calkowicie zwariowala....:szok::-):-D
No ryzyko pewne jest ale jakie moga byc wspaniale korzysci:-D
Dziewczynke podobno robi sie przed owulacja a chlopczyka po owulacji.I u mnie sie sprawdzilo bo na drugi dzien "PO" mialam bole owulacyjne i wyszla Angelina:-)

gabids - czyli wychodzi na to ze tylko ja sie nad swoim brzdacem lituje. a tu trzeba twardo, do przedszkola i juz..super ze Angelinka sie przekonala, a Ty masz troche wiecej czasu dla siebie..ehh. zazdroszcze:tak:
a co bedzie 15 lutego;-)?
:cool2:
No jeszcze troche pochlipuje jak ja zostawiam ale juz wie ze napewno ja odbiore.
Tylko jest maly problem bo wybrala sobie jedna Pania na ofiare i caly czas tylko z nia.I biedna babka nie moze sie nigdzie bez niunki ruszyc wczoraj czekala na mnie az przyjde bo chciala do ubikacji:sorry2:
A 15 lutego zaczynaja sie ferie wiec caly tydzien wolny.Moze znowu jak rok temu wybierzemy sie na farme?

skoro ja i tak jestem w domu, to po co placic za przedszkole. Te darmowe godziny to dopiero jak dziecko skonczy 3 latka i wtedy juz na pewno ja poslemy.
A 15 lutego zaczynaja sie ferie zimowe i wtedy juz nie odpuscimy Gabids i bedzie musiala znalezc dla nas czas:tak::-p;-):-D
...
Te darmowe 2,5 godz.sa za darmo od 2 lat:tak:ja wlasnie z tego korzystam tylko trudno znalezc przedszkole ktore przyjmuje dwulatki.Ale popytaj wkolo siebie.
A po 15 lutego mam czas codziennie:-)
 
ah bo 15 lutego jest tez inne wydarzenie..ale..malo wazne:-D.jeszcze rok temu bylo o czym mowic ale w tym roku przemilcze sprawe;-).
no a 16ego sa ostatki..:tak:ja na pewno bede robic faworki wiec moze 16 sie spotkamy i podtucze Was troszke?:-D. chcialabym zaryzykowac i sprobowac zrobic tez paczki,.ale nie wiem czy dam rade. a fawory robilam w tamtym roku i wyszly boskie!:cool2:

nafnia - byloby super jakbys jutro dala rade przyjsc. na aure sprzyjajaca raczej bym nie liczyla. ale jak pomyslisz sobie ze w polsce jest -11 w dzien to..:baffled:

gabids - moja jula uwielbia wszelkie muzea.:tak: zwiedzila ze mna juz w nottingham co sie dalo. do tego eureka bardzo chetnie bym sie wybrala..ale..auto nam sie popsulo i to dosc powaznie..:baffled:. a i w ten piatek tesciowa przyjezdza na pare dni. wiec chyba nie damy rady:-(. ale powiedz jak bylo i czy warto.

a na farme..jula pyta o nia juz od dawna. ale wiesz co..sprobujmy na wiosne wybrac sie do white post moze?bo ta w nottingham taka zabiedzona strasznie:baffled:. ost razem jak bylam koza byla tak chora ze nawet na nogi stanac nie mogla..a jula pytala co jej sie stalo:-(..

czyli z Patii umawiam sie jutro pod pak foodem a co z Jowicia? a Ty Mamcia R tez masz ochote przyjsc na spotkanie jutro?
 
Gurdun ja napewno jutro bede pod pak foodem,tak jak sie umawialysmy o 15.20:-):-)

Gabids ja jednak moge juz tylko pomarzyc o córci,trójka moich chlopców jest wystarczajaco absorbujaca ,już chyba nie dalabym rady.....:-(
 
Gudrun a co to 15 lutego sie wydazylo:eek:Z tego co pamietam to podpisywalyscie konstytucje tak?
I szkoda ze samochod sie rozkraczyl bo wydatki beda a my jednak zdecydowalismy ze pojedziemy tutaj bo to wkoncu Fabianka urodziny a on lubi kosmiczne tematy:-D
National Space Centre Online - HOME
a do eureka pojedziemy w marcu bo tam sa tez atrakcje na zewnatrz wiec lepiej jak bedzie cieplej.
Na paczki i faworki to ja pierwsza sie wpisuje na liste:-D
 
Gudrun wlasnie sobie przypomnialam ze mialam do Ciebie pytanko o wegetarianizm.My od nowego roku postanowilsmy nie jesc mieska.Narazie na probe przez miesiac ale juz widze ze mozemy pociagnac dalej.Masz moze jakies fajne przepisy?No i jeszcze co z dziecmi czy ich organizm nie potrzebuje zelaza z miesa?Nie mam na ten temat zielonego pojecia:sorry2:I czym to najlepiej zastapic i co jest bardzo wazne w diecie dla Wegetarian?
 
reklama
gabids - very goood decision!! super! pomoge Ci pewnie. mam ksiazki np. matka wegetarianka, mam fajne przepisy:-)..pewnie ze wytrzymacie, bo teraz tyle jest zastepczych rzeczy do wyboru ze szok. glownie to produkty z soi: kotlety, kielbaski..
dzieciom niczego nie zabraknie tylko oprocz warzyw i owocow trzeba jest tez np. kielki, orzechy, suszone owoce..i inne takie..ktorych dzieci raczej nie lubia:baffled:. wiec tu moze byc problem. ale wszystko da sie przemycic w inny sposob:tak:

dzis wieczorkiem podrzuce Ci pare linkow.

autko narazie jezdzi ale i tak musimy pomyslec o kolejnym kredycie i zakupie nowego:baffled:.ehh


a 15 lutego..nic sie specjalnie nie wydazylo poza tym ze taka jedna kamila sie urodzila:-p

hehe

pozdrawiam!

aaa nafnia - bedziesz?
czyli tylko Patii bedzie, no ok.

do zobaczenia!
 

Podobne tematy

Do góry