reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

czesc dziewuszki oj dlugo mnie nie bylo dlugo
widze ze nowe mamuski dolaczyly
marzenainiko wszytskiego najlepszego serdecznie gratuluje duzego synusia niech sie maly dobrze chowa a Nikodem wpatrzony to normalne jeszzce troszke i sie przyzwyczai do malego wiem cos o tym ze trezba miec oczy dookola glowy bedzie dobrze:-)
gabids wszytskiego najlepszego dla Fabiana
gudrun jak tam mala
a co do szkoly to rzeczywiscie tak jest ze miejsc nie ma my tez bardzo dlygo czekalismy za miejscem i to wcale tak nie jest ze oni ci musza dac miejsce tylko trzeba samemu zalatwiac i latac no po poltora roku w koncu moje dzieci chodza do szkoly i sa bardzo zadowolone a w jakim wieku sa twoje dzieci
no wraz ze szkola u nas zaczely sie tez choroby:zawstydzona/y: bardzo sie moje dzieci rozchorowalyi co o dziwo angielska przychodnia do ktorej my nalezelismy nie zrobil;anic zeby dziecia pomoc
moje chlopaki mialy 4 tygodnie kaszel i pani doktor powiedziala ze zrobi im testy jak kaszel nie minie kaszel nie minal i znowu udalismy sie do przychodni a pani nawet nie zbadajac dzieci tylko jak ja jej powiedzialam ze maja od 4 tygodni kaszel dala nam numer na swinska grype :szok: no i co bylo robic zadzwonilismy tam i pan ktory przeprowadzal wywiad dal tabletki tamiflu:baffled: dla wojtusia bez zadnego badania tylko na podstawie ze ma kasel no wiec maz pojechal i odebral lekarstwo podalam go wojtusiowi i na drugi dzien po podaniu leku wojtusiowi zaczely ropiec oczka myslalam ze go zawialo ale ropka nie schodzila zadzwonilam do przychodni a oni ze ma tak byc wkurwilam sie przepraszam za slowo i szukalam innego lekarza znalazlam plska przychodnie POLSKA PRYWATNA PRZYCHODNIA LEKARSKA w Londynie i Coventry - Stomatolog, Ginekolog, Internista, Pediatra, Kardiolog - Strona główna no i umowilsmy dzieic w piatek na wizyte i pojechalismy a paniw rejestracji pwiedziala ze polscy lekarze przyjmuja tylkow niedziele wiec z powrotem do domu i zadzwonilsmy i umowilsmy sie na niedziele ok wstajemy ranow sobote a wojtek oczek nie moze odkleic no wiec nie zastanawialsimy sie tylko spakowalismy sie i jechalismy szybko autem do polski no i w polsce od razu do lekarza prywatnie pojechal;ismy wojtus mial juz w calym organizmie rope cale oskrzela pluca zaropiale w uszkach ropa na gardle ropa w nosie ropa zaraz go zbadali pobrali wymazy no i okazalo sie ze wojtek ma dwa rodzaje pneumokokow szok dostal od razu lekarstwa no i do tego am jeszcze astme oskrzelowo zatokowa kobitka powiedziala tylko tyle ze bardzo dobrze ze przyjechalismy bo nie wie jak by to sie skonczylo dwa miesiace leczylam go w Polsce leki dostal na pół roku no a bartek mial zapalenie oskrzeli i ma trzeci migdal do wyciecia no i sa alergikami teraz jest juz wszytsko oki dzieci wrocily do szkoly no i do domku ja jzu wrocilam do pracy to na tyle
mam pytanko jakich wy macie lekarzy czy znacie jakiegos dobrego lekarza godnego polecenia w nottingham dzieci mam zapisanych do tej prywatnej przychodni ale chcialabymznalez jeszcze jakiegos lekarza na miejscu trzymajcie sie cieplutko
 
reklama
Dzieki shila za gratulacje . Normalnie mnie zatkalo jak to przeczytalam :no:. Tego bym sie w zyciu nie spodziewala . Dobrze ze juz wszystko w porzadku. Oby im zdrowko dopisywalo. Ja moge ci polecic doktora Wilde on przyjmuje w Netherfied bardzo mily , starszy pan doktor nawet mowi po polsku . A Kamilko ty jak bedziesz miec czas to przyjdz my jestesmy w domku. Wczoraj nawet juz bylismy z Filipkiem na pierwszych zakupach po ubranka bo nie mialam w go co przebierac. No to pozdrowki pa:-)
 
Shila o matko:szok::szok::szok: no rozne rzeczy slyszalam o tutejszych lekarzach ale takiego przypadku to jeszcze nie bylo:szok::szok:Normalnie szok.Strasznie Ci wspolczuje bo mase nerwow zjadlas no i szkoda chlopcow:-(
A nie myslalas zeby zbierac dokumentacje z polski od lekarzy,przetlumaczyc i domagac sie odszkodowania???Ja mysle ze wygracie:tak:
A co do kliniki w Coventry to ja slyszalam rozne opinie ale ogolnie jest tam tak ze jest milo bo placisz a co do opieki lekarskiej to nic specjalnego.
Co do lekarzy to ja moge polecic dr.Sandy Teylor i dr .Munish Mistry z Marry potter.Ten dr.mistry ostatnio przepisal nam nawet antybiotyk "na zas" bo zblizal sie weekend i w razie jakby sie pogorszylo to mielismy go niunce podac.Na szczescie nie bylo takiej potrzeby i antybiotyk powedrowal do smieci.
 
dzieki dziewczyny za slowa otuchy a co do zzaskarzenia lekarzy to ja juz nie mam sil i tak naerwy mi juz puscily cala historie choroby mam na miejscu nie wiem ale czyz nimi da sie wygrac a co tam u was jak asze maluszki
 
Shila musisz miec sile bo tu chodzi o Twoje dzieci ktore zostaly zle potraktowane a co zrobisz jak za pare lat to zaniedbanie lekarskie wyjdzie w postaci jakiejs choroby np.astmy?Lekarz jest od tego zeby pomagal a tego nie zrobil wiec pokaz mu teraz palca.
Opowiedzialam mezowi ta cala historie i powiedzial ze tego nie wolno puscic luzem.Idzcie do Citizen Advice Bureau
Bureau details
oni pomagaja za darmo i powiedza co robic.Zadzwon rowniez do jakis polskich prawnikow (SOLICITORS) adresy znajdziesz w gazecie eastmidlands po polsku.Przedstaw sprawe i jesli powiedza ze sie tym zajma to zacznij dzialac.Nic nie bedziesz placic rowniez jak nie wygrasz.Nigdzie nie bedziesz latac i zalatwiac bo oni sie wszystkim zajmuja.
Zacznij dzialac jak najszybciej zebys sobie pozniej w brode nie plula.
 
Ostatnia edycja:
gabids dzieki bardzo za pomoc dobrze wiem ze chodzi o moje kochane dzieci i wiesz co zaczne dzialac dzieki bardzo za linki zobaczymy co powiedza
a co do astmy to pisalam wyzej ze wojtus nie dosc ze ma pneumokoki tojeszcze ma astme oskrzelowo zatokowa
p.s a czy tam jest jakis tlumacz w tej siedzibie gdzie mi linka podalas
marzena iniko a dokladny adres przychodni mozesz podac a co do malego to maly grubasek hie hie jak ubranka za male a jak tam nikodem do skzoly chodzi
http://polishexpress.polacy.co.uk/art,kraj_skarg_i_zazalen,3990.html
 
Ostatnia edycja:
Shila no nawet odpowiedni link wkleilas i co tam pisza to prawda:tak:
A to CAB powinno miec tlumaczy bo na swojej stronie pisza zeby powiedziec jak potrzebujesz tlumacza.I doczytalam ze z miejsca nie przyjmuja tylko trzeba sie telefonicznie umowic.
Ja znam jednego chlopaka ktory prowadzi te biuro -SOLICITORS.Nazywa sie Dawid i zajmuje sie odszkodowaniami z wypadkow.Moze Twoja sprawa tez by sie zajol.Musialabys podejsc i zapytac to miesci sie na Hyson Green obok tych znanych kebabow Kyber Pass i poczty.Wyglada jak biuro nieruchomosci bo tym tez sie zajmuja.Wystarczy wejsc i zapytac o Dawida.
 
czesc dziewczyny
shilla - to prawdziwy koszmar. tez slyszalam rozne historie ale to, to przechodzi ludzkie pojecie:wściekła/y:. i tak jak gabids uwazam ze nie powinnas tego tak zostawic..wiem ze to nie jest latwe, ale tak jak pisala gabids inni sie tym zajma.:tak:
przykro mi ze tyle sie wymeczylas. ale mam nadzieje ze teraz chlopcy beda juz sie zdrowo trzymac!:-)


marzenainiko - moze w weekend wpadne?wybieracie sie na bal?bo ja po balu moglabym przyjechac..a moze w niedziele?

moich miskow juz sie pozbylam, przed chwila na lotnisko pojechali, takze zostalam sama jak palec:-(.jutro zamierzam sie lenic caly dzien. a pozniej wziasc sie za cos..ale jeszcze nie wiem za co:-)


takze chetnie sie spotkam i spedze czas poza domem jak ktos ma ochote na moje towarzystwo:-D

pozdrowionka!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam was mamy... przez przypadek przeczytalam kilka waszch ostatnich postow i jestem w szoku... nie z powodu lekarzy tylko z powodu nieodpowiedzialnosci jednej z was... jak mozna chore dziecko meczc w samochodzie tak dluga droge, czy ty dziewczyno pomyslalas co byscie zrobili np w polowie drogi gdyby stan sie pogorszl??? gdzie bys wtedy szukala pomocy??? jakbyscie nie wiedzialy tutaj sa szpitale i gwarantuje wam w 100 procentach uzskalybyscie tam pomoc taka sama jak w polsce a moze i nawet lepsza... sama mam dzieci ktore tez choruja i zawsze jak potrzebowalam szlam do lekarza i oni pomogli jak nie gp to szpital... z przykroscia musze stwierdzic ze jestem 1 z nielicznych osob ktore nie maja nhs nic do zarzucenia... a moze to tylko trzeba wasze podejscie troszke zmienic??? POZDRAWIAM
 

Podobne tematy

Do góry