reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

patii - mieszkasz na sneinton?..to widzisz 27 stycznia tam tez jest spotkanie polskich mam!:-) i m.in. ja na pewno bede..kojarzysz tamtejszy sure start na edale road? zaraz za szkola?
tam spotkamy sie w srode o 15.30
bedzie tez na pewno Pan Zbyszek, Polak pracujacy w City Coucil wiec jak ja nie bede mogla w czyms pomoc to on na pewno doradzi.:tak:
inne mamy tez pomoga na temat szkol bo ja jeszcze doswiadczenia w tym temacie nie mam, ale wiem ze trzeba zapisac dzieci jak najszybciej, bo teraz z miejscami jest problem.:baffled: a dzieciaki z tego co slysze dobrze sobie radza i dosc szybko aklimatyzuja..
aha jest tez "polska szkola", zajecia sa tylko raz w tygodniu w sobote na aspley. tam Twoi chlopcy poznali by polskich kolegow..ale wierze ze szybko w tej angielskiej tez sie odnajda!:-)
a najmlodszy..tak od 3 lat mozna sie ubiegac o 2,5 godzinki dziennie w przedszkolach, do szkol dzieci ida w sumie jak maja juz 4..:szok:znikaja wtedy na prawie 6 godzin..ja moja tez niedlugo wysle..gabids - swoja coreczke juz wyslala do przedszkola a nie ma jeszcze 3 latek. wiec tez bedzie Ci mogla powiedziec co i jak.

bedzie dobrze! wiem ze czasu potrzeba by sie we wszystkim polapac..ale pomozemy Ci jak mozemy:tak:
pozdrawiam!
 
reklama
Patii ja tez witam Ciebie serdecznie.Moj synek tez ma na imie Fabian:-D ma 8 lat.
Musisz teraz pozapisywac dzieci jak najszybciej do szkol bo dlugo sie czeka na przyjecie.A jesli masz jakies pytania to smialo - od tego tu jestesmy zeby sobie pomagac:tak:
Gudrun ja wlasnie dostalam list o tym szczepieniu ale to raczej info ze Angelina moze byc zapisana na szczepienie swine flu.Nic nie musze wysylac i nigdzie dzwonic zeby odmawiac wiec luz a raczej olewka z mojej strony jsli chodzi o ten temat:cool2:

A tak z innej beczki to tak milo wiosennie sie zrobilo.Wczoraj wkoncu wybralismy sie na wycieczke zeby rozruszac doopska:-)I mam nadzieje ze tak zostanie.Nastepny weekend jeszcze cieplejszy.
 
Dziewczyny jestescie wspaniale!!!:-)Fajnie ze Was mam.

Postaram sie przyjsc na spotkanie to Was poznam.Ulice kojarze wiec powinnam trafic.Napiszcie co mam robic?Dostalam aplikacje i ponoc mam zaznaczyc trzy szkoly i ...wyslac,ale slyszalam tez ze mozna uderzyc prosto do szkoly.Jak Wy to widzicie jesli odsylac formy to czy mozna wskazac tylko jedna?Bo wlasnie ta szkola po
przegladnieciu katalogu jest jedyna w tej dzielnicy która odpowiada moim dzieciom.Gabids Twoja córa jest juz przedszkolakiem,mój Fabianek ma 2 lata i 6 miesiecy i tez bym chciala aby chodzil do przedszkola,ale nie wiem od czego i jak zaczac?

Nawiazujac do aury to faktycznie milutko.Nawet ja w swoim podlym nastroju bylam na spacerze.Musze czesciej wychodzic z domu bo tylek rosnie i Moj sie wscieka:wściekła/y:

Pozdrawiam!!!:-D
 
Patii powinnas wpisac 3 szkoly.I niestety ale moze byc tak ze dzieci nie dostana sie do tej swojej wybranej.Jest ograniczona liczba miejsc a kandydatow coraz wiecej i wiecej.Formularz proponuje zaniesc do kuratorium tu masz link
Sandfield Information
i od nich dostaniesz juz dalsze informacje.A jesli chodzi o przedszkole to juz trzeba isc zapisac bezposrednio do placowki.
 
patii - tak gabids ma racje, zreszta ma w tym temacie juz doswiadczenie. jedna z naszych kolezanek wyslala taki list do councilu i przepadl gdzies i dzieciaki nie rozpoczely szkoly we wrzesniu bo okazalo sie nie ma miejsc. wiec lepiej zaniesc formularz niz gdziekolwiek wysylac..:tak:
no niestety polskich dzieci przybywa, ale i nie polskich tez, wiec o miejsca naprawde trudno..:baffled:
a przedszkole musisz sobie jakies upatrzyc w okolicy, podejsc i zapisac..kurde takie to proste a ja wciaz tego nie zrobilam..:zawstydzona/y:. ehh niewazne:-).

a i chyba nic sie nie stanie jak oglosze tez tu na forum impreze, ktora sie odbedzie wkrotce..
bal34.jpg


KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW !

6 luty 2010 od 11 do 14 w Vine Community Centre
na Hyson Green
zapisy - u Justyny - na spotkaniach czwartkowych.
wstep na bal - 3 funty od dziecka (rodzice nie płacą)


przebrania u rodzicow tez mile widziane:-D


zabawa powinna byc przednia:-p.


a i jeszcze mam jedna fajna wiadomosc, ale to pozniej:cool2:.
na spotkaniu na sneinton sie dowiedza ci co przybeda;-):-)


pozdrowionka!
 
Dziewczyny dziękuje za informacje napewno wezme je pod uwage,myśle,że niebawem się poznamy i wtedy porozmawiamy swobodnie o wszystkim.
Tymczasem zmykam spać bo miałam ciężki dzień.

Pozdrawiam!!!
 
hej dziewczyny
przepraszam nie zagladalam tu bardzo dlugo i mialam troche zaleglosci do czytania:zawstydzona/y:
przede wszystkim chcialam Wam zyczyc Szczesliwego Nowego Roku:tak:
Pati - witaj na forum
Rybcia - gratuluje fasoleczki, no i oczywiscie dobrego samopoczucia

pozdrawiam serdecznie
 
Nafnia witaj coro marnotrawna;-):-p:-DJak tam Nastusia?
Gudrun teraz bede w kwietniu zapisy do przedszkola na wrzesien jak sie nie myle.Wiec jeszcze masz troche czasu.

Moja gwiazda do przedszkola na skrzydlach nie lata:no:Ale dzisiaj puk puk w nie malowane bylo lepiej.To znaczy plakala 10 minut a jak ja odbieralam to juz byla zadowolona.
 
gabids - czyli jednak nie jest rozowo?..
a widzisz dzis jula zostala w sure start na zajeciach z 40 min sama, z polskimi mamami i dziecmi ktore juz tam jakos zna..i beczala jak nic:baffled:. a jak weszlam to zalila sie i chciala od razu do domu..sie nadaje na to przedszkole ze hej:no:. co dopiero by bylo w nieznanym jej miejscu..
narazie i tak poczynilam postepy bo zapisalam ja do dentysty a nosilam sie z tym zamiarem ponad 4 miesiace:-D. po prostu u nas kazda sprawa musi polezec spokojnie jak w polskich urzedach;-) zanim poczeka na pozytywne rozpatrzenie..

no do kwietnia moze ruszymy w koncu d* by ja do przedszkola zapisac:cool2:.
a i tak prawie na caly maj i pol czerwca bedzie w polsce..pozniej wakacje..teraz za pare dni tez leci..zobaczym jak bedzie.

nafnia - jak milo ze wrocilas.:tak:dziekujemy za noworoczne zyczenia:-D.
to co w przyszlym tygodniu sie widzimy?gabids Ty tez ma sie rozumiec dolaczasz!?:-)

pozdrowionka!

ps. a na balu bedzie nie lada atrkacja. kamila w blond wlosach:szok::-D:szok:. tego nie mozna przegapic:-p:-p

papa
 
reklama
gabids - czyli jednak nie jest rozowo?..
No nie jest rozowo i czarno to widze nadal
a widzisz dzis jula zostala w sure start na zajeciach z 40 min sama, z polskimi mamami i dziecmi ktore juz tam jakos zna..i beczala jak nic:baffled:. a jak weszlam to zalila sie i chciala od razu do domu..sie nadaje na to przedszkole ze hej:no:. co dopiero by bylo w nieznanym jej miejscu..
Ja tez sie zastanawiam czy dobrze zrobilam posylajac ja tak wczesnie do przedszkola...
narazie i tak poczynilam postepy bo zapisalam ja do dentysty a nosilam sie z tym zamiarem ponad 4 miesiace:-D. po prostu u nas kazda sprawa musi polezec spokojnie jak w polskich urzedach;-) zanim poczeka na pozytywne rozpatrzenie..
Niech polezy to nabierze mocy:-D

no do kwietnia moze ruszymy w koncu d* by ja do przedszkola zapisac:cool2:.
a i tak prawie na caly maj i pol czerwca bedzie w polsce..pozniej wakacje..teraz za pare dni tez leci..zobaczym jak bedzie.
Nie za dobrze Wam???he?:-p

nafnia - jak milo ze wrocilas.:tak:dziekujemy za noworoczne zyczenia:-D.
to co w przyszlym tygodniu sie widzimy?gabids Ty tez ma sie rozumiec dolaczasz!?:-)
Ja juz pisalam do Nafni ze nie dam rady.Chyba ze zrezygnujemy z przedzkola
pozdrowionka!

ps. a na balu bedzie nie lada atrkacja. kamila w blond wlosach:szok::-D:szok:. tego nie mozna przegapic:-p:-p
Barbie?:-p

papa

Dzisiaj znowu serce mi pekalo jak ja zostawilam bo widzialam przez okno jak przy drzwiach plakala:-:)-:)-(bidulka moja.
Powaznie sie zastanawiam czy nie dac sobie spokoju z tym przedszkolem:confused:I powtorzyc jak skonczy 3 latka.
 

Podobne tematy

Do góry