reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

kurde dostalam dzis zaproszenie na szczepionke na swinska grype dla julki!:szok:. wy tez??
szok normalnie, oczywiscie na zadno szczepienie sie nie wybieramy:no:..tylko tak troche sie boje, bo ona w wieku 3 lat i 3 miesiecy ma miec ostatnie ze szczepien, tych na ospe, odre itp itd i jak teraz nie pojdziemy to moze pozniej jej dadza i tak?masakra!
ciekawa jestem czy wy sie zdecydujecie..

pozdrawiam!!
 
reklama
Hej witam Noworocznie
Dawno tu nie zaglądałam tylko dlatego że nie miałam jak miałam gości cały Grydzień.
gabids dobrze wyśledziłaś mój suwaczek.Tak tak zaciążyłam i jak na razie sie super czuję.
gudrun mi proponowali szczepionkę na świńską podczas wizyty z medwife.Ale szczerze jej podziękowałam i powiedziałam ze sie nie szczepie.
 
Gudrun ja jeszcze nie dostalam zaproszenia ale to pewnie kwestia czasu.Mozesz odmowic ta szczepionke bo nie jest obowiazkowa.Tylko zadzwon do przychodni i powiedz.
Rybcia detektyw ze mnie:-)A jak sie czujesz?

Moja niunka zaczela chodzic do przedszkola i bardzo jej sie tam podoba:tak:
 
gabids dobry śledczy z Ciebie.Jak na razie super się czuje choć są czasem takie dni ze nie mam chęci na nic.Ale bądź co bądź jest wszystko ok uczęszczam do szkoły i pilnie się uczę.
Życzę aby Lola jak to moja córeczka mówi na Angelikę nie chorowała.

Moja Dominika jak na razie też nie dostała zaproszenia na szczepionkę.
 
oo Rybcia jak milo ze jestes:-D
gratuluje fasolki:tak:.

to nas cos pognalo z tym szczepieniem. mamy odeslac formularz jesli nie chcemy by byla szczepiona i rzecz jasna zrobie to nawet jutro!

gabids - czyli Angelinka chodzi do przedszkola..super! i nie placze?:-). no wlasnie tylko teraz trzeba trzymac kciuki by nie chorowala!

pozdrowienia!!
 
gabids - czyli Angelinka chodzi do przedszkola..super! i nie placze?:-). no wlasnie tylko teraz trzeba trzymac kciuki by nie chorowala!

pozdrowienia!!
no narazie nie placze ciekawe jak pozniej.

A tak z innej beczki to napisze pewna ciekawostke.
Mamy ogrzewanie centralne gazowe i w zeszla zime dogrzewalismy dom ze trzy razy po 2-3 godz ze wzgledu na oszczednosci:baffled:
W tym roku grzejemy od poczatku listopada non stop 24 godziny na dobe (nawet jak nas nie ma w domu)i rachunek przyszedl nizszy niz rok temu:shocked2:
Czyli sprawdzila sie ta teoria ze nalezy grzac caly czas ale tem 18-20C niz dogrzewac co jakis czas:tak:
 
hehe dobre.
my tam walimy rachunki, grzejemy non stop:-). ale mamy nowy bojler wiec i tak nie beda duze..zimno jest to trzeba chociaz w domku miec cieplutko:tak:

a dzis polazilam troche po miescie to sie okazalo ze pozamykali charity shopy..z powodu zlych weather conditions:szok:..

a i 2 tydzien koszy na smieci nie zbierali:wściekła/y: podobno tez przez pogode..masakra!. a my ostatni raz mielismy oprozniane..przed swietami:szok:!(bo ciagle zapominalismy wystawic):sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie mamy!,jestem nowoprzybyłą mamą do Nottingham trzech wspaniałych łobuzów myśle,że będę stałym gościem na forum i zdążycie mnie dobrze poznać!Pozdrawam gorąco Was i Wasze pociechy !powiem Wam szczerze,że trudno mi się odnaleźć w nowym miejscu
 
witaj Pati, witamy Cie bardzo goraco!:-)
rozumiem ze Ci ciezko, mi tez bylo:-(..a jesli jeszcze masz trojeczke maluchow to sobie wyobrazam ze latwo nie jest.:szok:
zapraszam na nasze spotkania mam w czwartki na hyson green - w miare blisko od centrum. w godzinach 15.30-17. poznasz nowe osoby, dzieciaki tez milo spedza czas:tak:.
jak masz jakies pytania - wal smialo, chetnie odpowiemy!

pozdrowionka!!
 
reklama
Dziekuję za zaproszenie,w którym miejscu się spotykacie?Patrzyłam na mapke to tak daleko hyson green nie jest odemnie,ja mieszam na sneitonie,może w któryś czwartek bym się wybrała,Boże gudrun ja to mam miliardy pytań.Chłopców starszych (Oliwier 9 lat i Amadeusz 7lat) mam w wieku szkolnym,więc czeka ich tutaj szkoła,a ja strasznie się martwie,bo przecież nie znają języka.Najmłodszy Fabian(2,5roku) chodził do żłobka w Polsce tu też bym chciała żeby rozwijał się wśród rówieśników,nie mam pojęcia tutaj o jakimś dobrym przedszkolu...słyszałam,że mogę go zapisać do szkoły na 2.5godzinki jak skończy 3 latka.Mówię Wam początki koszmarne...no ale cóż.Pozdrawiam Was gorąco,cieszę się gudrun ,że odpisałaś jest mi bardzo miło!
 

Podobne tematy

Do góry