reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

reklama
Witam po swietach:-)
U nas byly udane w tym roku i wcale nie chodzi mi o prezenty.Ogolnie byly ok:-D
Jedzenia na kolacje wigilijna narobilam w sam raz to znaczy co mialo byc na wigilie to wtedy zostalo zjedzone i nie bylo dojadania resztek przez pare dni:no:W pierwszy dzien swiat malzonek zrobil swiateczny obiad potem pojechal z dzieciaczkami do kina a ja buszowalam na wyprzedazach w sieci.W drugi dzien pojechalismy na szoping i wtedy wpadlo mi pare szmatek z Matalana a mezus obkupil sie w Next.Ja w nexcie jakos nie bardzo moglam sie zdecydowac na zakupy bo mimo przeceny 75% te ciuchy nadal byly dla mnie za drogie:sorry2:Ale w Matalanie poszalalam;-)Teraz jeszcze czekam na dostawe z Very ktora ma byc dopiero 7 stycznia:szok:
W niedziele pojechalismy do znajomych na obiadek potem byl spacer a wczoraj wylegiwalismy sie i ogladalismy polskie komedie.I tak w telegraficznym skrocie opisalam co u nas:-)
 
wow to fajowo Wam minely te pare dni:-).

my na wigilie zrobilismy ciut za duzo, ale ja sie tam ciesze bo nie ma nic lepszego jak w pierwszy dzien swiat moc sie jeszcze poobzerac tymi pysznosciami.:-D
pierwszy raz w zyciu robilam potrawy na wigilie, zawsze tylko sie przygladalam i wyjadalam z garnkow:-D. i musze powiedziec ze wszystko mi pieknie wyszlo:tak:. jednak mam smykalke do gotowania:cool2: (a jak mnie moj pochwalil to juz na pewno nie jest zle;-)). w pierwszy i drugi dzien swiat objezdzilismy znajomych, praktycznie caly dzien nas w domu nie bylo. sympatycznie, szczegolnie w sobote.

a na wyprzedaze wybralismy sie w niedziele. pojechalismy do takiego megacentrum pod sheffield. wyobraz sobie maja tam 12 tys miejsc parkingowych i absolutnie wszystkie byly zajete:szok:. na szybko zrobili jakis dodatkowy..takze tlumy byly przeokropne.szal po prostu.
mnie sie tam wlasciwie nic nie podobalo w tym calym balaganie. juli kupilismy tylko buty, lukasz sobie spodnie, a ja na odwal sie zeby nie bylo ze wracam z pustymi rekami jakis top..ale nie wyprzedazowy:sorry2:
chyba lepiej sie oplacalo po prostu pojechac do miasta..no nic poszaleje po nowym roku...:tak:
a teraz sylwek mi w glowie. gdzies sie wybieracie?
my robimy male party w domu, ale ze tez bedzie to moj pierwszy raz to sie troche stresuje i wlasnie wertuje przepisy na drinki w internecie:-)

adios!
 
ciao:-D
Znam to centrum handlowe to MeadowHall:tak:Bylismy tam pare razy i rzeczywiscie zawsze sa tlumy to wyobrazam sobie co sie dzialo na wyprzedazach:szok:
A sylwka spedzamy w domku i prawde mowiac to mi pasuje bo nie chce mi sie nigdzie wychodzic.Chyba sie stara robie:-D
 
Nowy_Rok_2009.jpg


takich fajerwerkow co prawda nie bylo, ale zabawa rownie udana!:-D

Szczesliwego Nowego Roku!!!:cool2:
 
Witam o rok starsza:-)
Gudrun jak po zabawie?Do ktorej tancowaliscie:-D
Jak wrocilismy od Was to dzieciaki jeszcze przez godzine w domu rajcowaly:szok:A odsypialy do 11.Po obiedzie ja z Angelina znowu lulu a chlopaki pojechali do Argosa i bylam w ciezkim szoku bo byl otwarty:szok::szok::szok:
 
Nie wiem czy tu jeszcze ktos zaglada ale zapytam:confused: czy wiecie gdzie jest krawcowa w okolicach radford/hyson green?
 
reklama
hej
ja zagladam..ale coraz bardziej nie ma po co:baffled:
niestety nie znam krawcowej..w yellow pages poszukaj moze..:confused:

a tak to oczywiscie znowu jestesmy przeziebione z jula. ona goraczkowala 2 noce bardzo mocno, teraz jej lepiej, za to przeszlo na mnie:wściekła/y:..cholera juz mnie bierze na ta zime!ani witaminy, ani tran nie pomaga..pozostaje tylko wyczekiwac wiosny:sorry2:

nafnia - co tam u Ciebie?daj znac prosze!!
 

Podobne tematy

Do góry