reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Nottingham

Witam wszystkie mamuski !
jestem tu nowa ale troche was poczytalam :-)mysle ze bede czesto tu zagladac :-)mam pytanie czy wsrod was jest jakas mama z Aspley lub bliskiej okolicy?
Mojej 2 letniej corce przydalo by sie towarzystwo do zabaw a mi kumpela do pogadania o wszystkim :-) i do wybrania sie do Sure Start na Minver Crescent bo samej mi jakos nie po drodze jest hihi ,pozdrawiam zycze milego weekendu ;-)
 
reklama
Witajcie dziewczyny!!!

Ja dzisiaj mimo niesprzyjajacej aury,zepsutej klawiatury:-( ( zmuszona jestem korzystac z ekranowej ) to humor i tak mam niezly....wreszcie...:-).
Wczoraj bylam zaniesc aplikacje do kuratorium,maja nam dac znac do 10dni czy sa miejsca...mam taka cichutka nadzieje,ze beda...bo moim chłopca wakacje sie znudziły....Gabids dziekuję za linka..:-D..


Gudrun bylam wczoraj obok Sure Start także napewno trafie na spotkanie

Gabids ja nie rezygnowałabym na Twoim miejscu z przedszkola.Ja wiem po swoich trzech synach ze to tylko kwestia czasu i Twoja cora sie przyzwyczai...moj Fabianek chodził o żlobka w Polsce,a teraz strasznie teskni do rowiesnikow pomimo tego ze ma starszych braci ktorzy sie z nim bawia w domu.

Mamcia R ja tez jestem tutaj nowa i też chetnie bym sie spotkala i pogadała ,ale mieszkam na Sneinton a to chyba daleko od Aspley...?:-(

POZDRAWAM!:-D:-D:-D
 
no dzisiaj jakby lepiej.Pani powiedziala ze plakala troszeczke jak wyszlam ale pozniej juz bylo ok.Zapoznala kolezanke i sie bawily razem.Podobno przy karmieniu kurczakow bardzo sie smiala w glos.Pani dodala mi troszeczke otuchy dzisiaj i jestem dobrej mysli:-)
Patii trzymam kciuki zeby ze szkola szybko poszlo:tak:
Mamcia R witaj u Nas.Troszeczke mamus jest z Aspley wiec napewno kogos poznasz:tak:
 
wow ale tu gwarno..az milo.
mamcia R - witaj. tak z aspley jest sporo mam, wejdz tez na nasze forum na NK. tam pare mam szukalo znajomych z aspley..ale stamtad jezdza tez mamy na spotkania czwartkowe wiec moze i Tobie uda sie kiedys wpasc:-)

gabids - hmm rzeczywiscie niezly masz orzech do zgryzienia z tym przedszkolem. :baffled:wiesz mozesz jeszcze poczekac, ale sa rozne dzieci. jedne, fakt poplacza troche i sie przyzwyczajaja ale sa tez takie ktore moga miec pozniej traume do konca zycia.:-( i to nawet nie chodzi w ogole o przedszkole tylko o to jedno konkretne. moze dlatego placze ze cos tam jest nie tak?czy po prostu teskni za mama?..:confused:
moja jula jest niestety dosc "wrazliwa":sorry2:. i wiem ze gdyby plakala w przedszkolu to nie na zasadzie ze zacznie sie bawic z dziecmi i juz jest ok. jak placze to jest tylko to, i nic poza pojsciem do domu, mleczkiem, lusia i lozeczkiem jej nie uspokoi..tak wiem rozpieszczona jest:zawstydzona/y:, i teraz ciezko mi bedzie ja "nastawic". moge tylko liczyc ze trafie na takie przedszkole gdzie powodow do tych malych histerii bedzie jak najmniej.:tak:

wiem tez ze dwa latka to dosc trudny wiek na przedszkole. lepiej zaczac albo wczesniej albo pozniej. przynajmniej po juli tak obserwowalam i spotkaniach w sure start, okolo 2lat kompletnie mnie nie odstepowala na krok. teraz potrafi zajac sie czyms przez dluzsza chwile nie zwarzajac czy jestem czy nie.
decyzja nalezy do Ciebie. mam nadzieje ze Angelinka da sobie rade!


nie barbie nie bede, bynajmniej!:szok:ale jakas tam porcelanowa laleczka..czemu by nie:-p

pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!!
i milego weekendu~!
 
gabids - hmm rzeczywiscie niezly masz orzech do zgryzienia z tym przedszkolem. :baffled:wiesz mozesz jeszcze poczekac, ale sa rozne dzieci. jedne, fakt poplacza troche i sie przyzwyczajaja ale sa tez takie ktore moga miec pozniej traume do konca zycia.:-( i to nawet nie chodzi w ogole o przedszkole tylko o to jedno konkretne. moze dlatego placze ze cos tam jest nie tak?czy po prostu teskni za mama?..:confused:
moja jula jest niestety dosc "wrazliwa":sorry2:. i wiem ze gdyby plakala w przedszkolu to nie na zasadzie ze zacznie sie bawic z dziecmi i juz jest ok. jak placze to jest tylko to, i nic poza pojsciem do domu, mleczkiem, lusia i lozeczkiem jej nie uspokoi..tak wiem rozpieszczona jest:zawstydzona/y:, i teraz ciezko mi bedzie ja "nastawic". moge tylko liczyc ze trafie na takie przedszkole gdzie powodow do tych malych histerii bedzie jak najmniej.:tak:

wiem tez ze dwa latka to dosc trudny wiek na przedszkole. lepiej zaczac albo wczesniej albo pozniej. przynajmniej po juli tak obserwowalam i spotkaniach w sure start, okolo 2lat kompletnie mnie nie odstepowala na krok. teraz potrafi zajac sie czyms przez dluzsza chwile nie zwarzajac czy jestem czy nie.
decyzja nalezy do Ciebie. mam nadzieje ze Angelinka da sobie rade!
Wszystko co napisalas o Julci pasuje do Angelinki.Siostry sie dobraly:-D
A ten placz to dlatego ze zostaje sama bo jak byla ze mna w tym przedszkolu to bawila sie ladnie i nawet na mnie nie zwracala uwagi.
Ale juz widze swiatelko w tunelu i nawet zaczela wolac kota po angielsku - COM ON kicius:-D
 
gabids - hehehe siostry powiadasz:-Dtylko zeby mnie tu nikt nie posadzil o nic:-p:-p:-p
widzisz jula tez lapie angielski ze az w szoku bylismy. jest taka seria filmikow dla dzieci "madry maluch" z nauka angielskiego i przypadkiem z lukaszem podsluchalismy jak slowka powtarza..mowila dokladnie tak jak lektor z idealnym angielskim akcentem!:szok: szczeki nam opadly! ja milion razy bym cwiczyla i bym tak nie powtorzyla:sorry2:..
nieraz tez w tumble town jak ma okazje bawic sie z angielka to mowi "kamon" i pare innych slowek ale srednio zdaje sobie sprawe co to znaczy:-)..wiem juz ze na pewno rozroznia. kto mowi po angielsku a kto po polsku.
ale nigdy i tak sie nie dowiem jak to sie stalo jak przy angielskim lekarzu, ktory powiedzial ze musi zbadac jej uszy ona w sekunde polozyla rece na nich i nie dala sie zbadac..skad to zrozumiala?pojecia nie mam..:confused:

a w ogole to:

wszystkiego najlepszego!!!:-D
nic sie nie przyznalas..nie ladnie!!:-p
 
gabids - hehehe siostry powiadasz:-Dtylko zeby mnie tu nikt nie posadzil o nic:-p:-p:-p
widzisz jula tez lapie angielski ze az w szoku bylismy. jest taka seria filmikow dla dzieci "madry maluch" z nauka angielskiego i przypadkiem z lukaszem podsluchalismy jak slowka powtarza..mowila dokladnie tak jak lektor z idealnym angielskim akcentem!:szok: szczeki nam opadly! ja milion razy bym cwiczyla i bym tak nie powtorzyla:sorry2:..
nieraz tez w tumble town jak ma okazje bawic sie z angielka to mowi "kamon" i pare innych slowek ale srednio zdaje sobie sprawe co to znaczy:-)..wiem juz ze na pewno rozroznia. kto mowi po angielsku a kto po polsku.
ale nigdy i tak sie nie dowiem jak to sie stalo jak przy angielskim lekarzu, ktory powiedzial ze musi zbadac jej uszy ona w sekunde polozyla rece na nich i nie dala sie zbadac..skad to zrozumiala?pojecia nie mam..:confused:

a w ogole to:

wszystkiego najlepszego!!!:-D
nic sie nie przyznalas..nie ladnie!!:-p
Dzieci szybko lapia:tak:
EEE nie ma czym sie chwalic w tym wieku juz:-p
 
WITAJCIE DZIECZYNY !
Patii ...
Sneinton to jeszcze nie koniec swiata :-)mozemy sie jakos umowic i spotkac,autobusy jezdza co 10 minut :-)tylko nie wiem jaki numer jezdzi do ciebie i z ktorego przystanku w miescie ?
Gabids...
dziekuje za dobre wiadomosci :-)
Gudrun...
tobie tez dziekuje za wiadomosc zajrze na forum nk i poszukam:-)
Pozdrawiam !
 
a ja tylko wpadlam zeby napisac ze Marzenka - marzenainiko - dzis urodzila!!
na pewno jak sama wroci opowie jak bylo.
ja narazie wiem ze to chlopczyk z przeslicznymi czarnymi wloskami:-D, wazy 4,22g i urodzil sie ok. 6 rano..:tak:

mama czuje sie dobrze choc baardzo zmeczona bo porod podobno trwal cala noc..:-(

gratuluje Ci Marzenko!!:-)

18_baby_stork7-300x300.gif
 
reklama

Podobne tematy

Do góry