reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Wicie co zauważyłam, że od kiedy podaje Kamilkowi herbatkę koperkową (a daje ją od 4dni i raz dziennie) to on jest spokojniejszy no lepiej śpi.. Teraz już śpi drugi raz 1,5godz:-) Heh ale było by super gdyby tak już było, ja mogła bym chociaż obiadek zrobić i spokojnie sama coś zjeść :-D
Bo tak to on wisi ciągle przy cycu i ruszyć się nie mogę bo zaraz placze.. Może już tak przyzwyczajony jest, hmmm.... :eek:
Teraz piekę murzynka :-D Mniam :p
Miłego popołudnia Kochane :) buziolki :*







AAAA jeszcze chciałam zapytać czy nosiłyście swoje pociechy w chustach albo tych szelkach??
Bo chciałabym kupić ale nie wiem czy to nie zaważy nad zdrowiem Kamila, wiecie - bioderka, kręgosłup..
 
Ostatnia edycja:
reklama
tampeza pytałam o ten malt a na to mi powiedzieli ze nie stosuje sie kiedy dziecko jest karmione piersią.. No tak ale jakoś przeżyjemy te kupki i ten płacz,tylko żal Małego bo nie można mu pomóc..
Acha chciałam jeszcze Wam powiedzieć ze daje mu herbatkie koperkowa ;) i wiecie jak teraz ciągnie z butli:D
Jeszcze tylko smoka muszę go nauczyć brać,narazie jak próbuje mu dawać to płacze i się dławi..
No i nadal ciągle jest przy cycu, nie wiem czy go ograniczać trochę????? :/ bo cyc to dla niego uspokajacz...
Miłego popołudnia :*
no to chyba co region to inna opinia bo ja przecież karmiłam jeszcze piersią jak mi kazali ten malt podawać ,różnica tylko taka że podawałam też butelką ale moje odciągnięte
witam
jezeli moge moge cos pomoc w sprawie problemow z kupkami u malucha:-) to moj Bartus mial tez taki problem jak byl maly , tylko sytuacja byla inna bo bylismy wtedy w polsce !!Ale rewelacyjnie pomagal mu taki preparat o nazwie Debridat o smaku mandarynkowym jezeli masz okzaje aby ktos mogl przywiesc go z Polski to polecam!!!

Ja narazie nie mam takiego maluszka "narazie" wiec mam problemy z przeczkolem czekamyu na miejsce ,starsznie sie tego boje ze Bartus sie nie zaklimatyzuje!!jakie byly wasze przezycia moze jakies rady jak go przygotowac!!pozdrawiam serdecznie
Witaj :-)
Wicie co zauważyłam, że od kiedy podaje Kamilkowi herbatkę koperkową (a daje ją od 4dni i raz dziennie) to on jest spokojniejszy no lepiej śpi.. Teraz już śpi drugi raz 1,5godz:-) Heh ale było by super gdyby tak już było, ja mogła bym chociaż obiadek zrobić i spokojnie sama coś zjeść :-D
Bo tak to on wisi ciągle przy cycu i ruszyć się nie mogę bo zaraz placze.. Może już tak przyzwyczajony jest, hmmm.... :eek:
Teraz piekę murzynka :-D Mniam :p
Miłego popołudnia Kochane :) buziolki :*
AAAA jeszcze chciałam zapytać czy nosiłyście swoje pociechy w chustach albo tych szelkach??
Bo chciałabym kupić ale nie wiem czy to nie zaważy nad zdrowiem Kamila, wiecie - bioderka, kręgosłup..
czasami używam chusty tylko mam taką bez wiązania i w sumie jestem zadowolona bo dzięki temu mogę coś zrobić ,a Kuba nie wisi mi na spodniach ;-) , no i jak potrzebuje szybko do sklepu po coś lecieć to pakuje go do chusty a nie bawię się z wózkiem;-)

u mnie coś się pogoda klaruje więc uciekam na spacerek :-)
 
Bartus ma 4 latka skonczyl w czerwcu,w polsce chodzil do przeczkola teraz od lipca siedzi ze mna w domku i brakuje mu towarzystwa dzieci,niestey tutakj jedyna rozrywak to wyjscie na spacer do sklepu od czasu do czasu jaks wycieczka jak pogoda dopisze!!zalezy mi zeby poszedl do dzieci;-)))
 
Maniulka,mieszkalam na poczatku calkiem blisko ciebie bo w Leikongu:-)) teraz w Hareid ale szukamy jeszce czegos bardziej odpowiedniego dla nas !!tutaj wynejmujemy dom 200 letni jest w nim zimno i nie zaciekawie moze cos slyszalas o wynajciu jakiego przytulnego mieszkanka!!w naszych okolicach?
 
Witajcie:)
Czy mogę dołączyć do Was???
Mam na imie Kasia 34 lata,od 3 lat w NO.
Mieszkam niedaleko Drammen,pracuje mam syna i męża.Spodziewam sie dziecka.

Juz od jakiegos czasu jestemna forum ale nie wpadlam na ten wątek.
Nie czesto moge tutaj bywać,bo po pracy nie chce mi sie.Zwłaszcza teraz kiedy to i organizm jest bardziej osłabiony.

Pozdrawiam
 
tusenfryd18 witaj:tak::tak::tak:zaglądaj do nas jak tylko masz ochotę,czas i chęci:-)
Anula a no widzisz to faktycznie blisko mnie mieszkałaś ale hareid tez az tak daleko nie jest,a mąż twój gdzie pracuje???bo jak cos bedę wiedzieć o domku to fajnie by też było gdyby nie miał za daleko.A czy znasz już tutaj z okolic jakieś polki??????
 
Maniulka maz pracuje w Ulstain ,znam 4 polki ktore sa tu z rodzinami,n jestem kosmetyczka i przedluzam paznokcie dlaego mialam okazje poznac pare dziewczyn;-)chetnie sie z toba spotkam pewnie jestes juz jakis czas i bedziesz mogla udzielic mi cennych porad:-))
 
Anulka możemy się zgrać bo ja fryzjerka i tez dzięki temu poznałam tu kilka dziewczyn,chłopaków zresztą też :rofl2:a czy ty zmotoryzowana,jeździsz autem,bo ja nie bardzo i mam problem z wydostaniem się z mojej wsi jak mąż w pracy
 
reklama
Do góry