reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Beatris śliczny malec:-)a z tym normowaniem to z dnia na dzień bedzie coraz lepiej :-)
Ania u mnie leje od rana ale to dosłownie oberwanie chmury:baffled:a dzisiaj mały ma pierwszy trening piłki nożnej,chcemy go zapisac bo mnie trafia że siedzi ciągle w domu i najlepiej przy kompie,no i taka paskudna pogoda musiała się trafić :baffled:
 
reklama
Hei Beatris!

Poczytalam, ze juz sie wszystko "normuje"!:-) A jak tam z przybieraniem na wadze? A na "piersi" jesli nie wiaze sie to z bolami brzuszka to dzidzie raz na pare dni moga robic cos "twardszego". No i Malenstwo sliczne!:tak::tak::tak:

Ja wczoraj po miescie potuptalam bo musialam pare spraw zalatwic. Jeszcze dzien wczesniej pozno do lozia trafilam wiec padnieta bylam.

Pogoda super chociaz troche zimno i wietrznie!

Milego dnia!
 
No to faktycznie moze ten malt Ani by pomogl. Nigdy nie uzywalam, wiec nie wiem, czy np. nic nie stoi na przeszkodzie abys zamieszala go w odciagnietym mleku. Do piatku niedaleko wiec wywiedz sie u lekarza. Chociaz pisalas, ze ten twoj to o dzieciach za duzo nie wie, wiec zawsze do HS mozesz zadzwonic albo podejsc.

Ale najwazniejsze, ze juz lepiej!

To kciukasy za piatek!
Pa
 
Beatris śliczny chłopczyk!!! Słodziak!!:-):-)
Ja ten malt używałam ale z mlekiem modyfikowanym wiec nie wiem jak to jest z pokarmem matki warto zapytać w helsestasjon. Nam on pomógł dawałam małemu gdzieś przez tydzień potem przerwałam i już problem nie wrócił:tak::tak::tak:
Fajnie że się wszystko normuje zobaczysz będzie coraz lepiej;-):-)
Życzę zdrówka dla Kamilka!!!:-D
 
Witam:-)
U mnie tez biało i ciągle pada:szok:cos szybko ta zima zawitała,obiecałam sobie ża zacznę jeździć autem żeby wprawić się przed zima i oczywiscie tak się zbierałam ze za kółkiem siedział kilka razy
A wiecie co z obserwacji znajomy widze że chłopcy maja większe problemy z brzuszkami niż dziewczynki albo chłopaki mało wytrzymali a dziewczynki dzielniejsze,w końcu natura nas stworzyła do rodzenia dzieci i chodzenia w ciązy,matko ja sobie swojego chłopa nie wyobrażam w ciąży dostała bym kota,on jak ma tylko katarek to już umiera :-D:-D:-D
 
hahah Marlenka masz w zupełności rację ,mój jak chory to jakby umiarał ,ale nic i nikt nie przebije brata koleżanki który potrafi jęczeć jak ktoś u nich jest hehehe
co do brzuszka to mój Kuba nie ma problemów z kupką ,ale ja też nigdy nie miałam z tym problemów więc może to trochę dziedziczne ;)
 
reklama
Witam ;)
Byłam u lekarza i wiecie co mi powiedzieli na te jego kupki - ze to normalne i nie mam sie czym przejmować a mogę mu pomagać termometrem i palcem masować mu odbyt..
powiem Wam że lekarze to tu są beznadziejni - I to pediatrzy :no:
No a z tym termometrem to od wielu osób słyszałam że tego się nie robi, a jak już to z konieczności i lepiej jest unikać takiego rozwiązania..
A tak pozatym to dziś się wyspałam :-) Kamil dzś ładnie spał :tak:
Molutkiego zimowego dnia życzę ;-) Bo u mnie to już zima - bałwanki można lepić :-D
 
Do góry