reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

reklama
Ja tak zawsze reaguję na hormony :( Próbowałam już zastrzyku i kilku rodzajów tabletek - zawsze albo non stop plamiłam, albo fatalnie się czułam... Z dnia na dzień jest coraz lepiej ale gdzie tam koniec... :(

No właśnie MARY odezwij się!

My wszyscy chorzy :( Oby tylko u Kubka się nic nie rozwinęło z kataru i lekkiego kaszelku bo mam już kolekcję 5ciu wypisów ze szpitala, 6 nie chce :/
 
Witam sie slonecznie!

MamuniaKubunia zycze zdrowka wam i Kubie! A tak jak dziewczyny pisza, moze lekarz by znalazl jakis, na ktory bys tak nie reagowala! No i z wpisow widac, ze wasza przeprowadzka do N juz jest pewna. To trzymamy kciuki abyscie wsio zalatwili!

Mary-beth jak samopoczucie?I wlasnie ponowilas test, czy probujesz "spokojnie" poczekac do jutra?

U Ani to chyba b. romantycznie bylo bo sie pospali?;-):-D

Musze cos z Dziaba wykonbinowac bo super pogoda!

Pa
 
Hej wszystkim!

MamaKubunia - mam nadzieje, ze u Ciebie lepiej! Duzo zdrowka zycze!

U mnie 44 dc dzis, @ nie ma... :confused: Test powtorzylam 2 razy, wczoraj wieczorem i dzis z rana i oba negatywne... Juz sama nie wiem, co myslec! :no::no::confused::confused::confused::confused: Jutro wynik bety.
 
Hey Kobietki ;)
Tu dziś kolejny dzień pada - już tak od półtorej tyg :-(
Kamil właśnie zasnął,chwilka oddechu.. Chyba ma kolki bo od kilku dni co wieczór płacze i się wypina no i nawet wtedy cyca nie chce.. Macie na to jakiś dobry sposób?? BO Mąż wtedy z nim tańczy na rękach :no: A tak co cały dzień się nie odrywa od cyca, nawet jak zaśnie to musi go czuć a jak się zruszę to on ma już oczka otwarte...
Miłego i pogodnego dnia życzę :*
 
Witam:-)
Beartis podobno dzieci do miesiąca nie mają kolek ale ja myślę że zdarza się moja Martynia miała w zasadzie nawet wszystkie środki na kolki są dopiero po mesiącu ale ja podawałam za zgodą lekarki troszkę wody koperkowej,a może coś zjadłaś co Kamilkowi nie służy,polecam masaże brzuszka działa tez dziwięk suszarki,oj te pierwsze tygodnie sa ciężkie ciągle z cyckami na wierzchu ale później już jest duzo lepiej,musisz to przetrwać :tak::tak::tak:
Mary dziwna sprawa z tymi testami,czekamy na betke
Mamuniokubunia zdrówka:tak:

A u mnie Maciej się rozchorował tzn.wczoraj zagoraczkował i jak na razie nic więcej mu nie jest,zobaczymy co będzie dalej zostawiłam go dzisiaj w domu,bo szkoda mi go żeby męczył się w szkole jakby mu temperatura wróciła
 
Hej wszystkim!

Beatris - cudny ten Twój syneczek! :tak:

Właśnie się dowiedziałam, że dziś i jutro idę do pracy (od 14 do 20). Nie lubię być informowana znienacka, ale w sumie się cieszę. Aha, no i w tym tygodniu i tak bym zaczynała pracę, bo - chyba wspominałam - odwiedziłam tydzień temu moją byłą szefową, a ona zaproponowała mi pracę! :-D:-) Nie na pełny etat chyba, ale zawsze coś! :tak:

@ nie ma, za to jest plamienie! :nerd::baffled::sad::sad: Lekko różowe, i dziś już 3. dzień! Piersi bolą jak cholera! Dziś 45 dc u mnie... :nerd: Czekam na telefon od ginki jak na szpilach! Przetrzymała mnie cały weekend! :szok: Ale weekend miałam zajęty, więc jakoś wytrzymałam... No, ale te testy negatywne... :szok::szok::szok: Nie wiem, co myśleć.

Miłego dnia wszystkim!
 
Witam sie kawowo!

Mary-beth zupelnie nie wiem z tymi testami... Moze ze zdenerwowania cos zle posikalas?;-)Musimy poczekac na wyniki, bo raczej nic sie nie wymysli! A to fajnie z praca, bo nie wiem jaka masz sytuacje finansowa, ale zeby dostawac "pieniadze rodzicielskie" to trzeba miec minimum 6 mies z ostatnich 10 przepracowanych. W tym zalicza sie bezrobotne, macierzynski/wychowawczy no i pol etatu.

Beatris tak ja Maniulka pisze. Tylko jesli chodzi o kolki to zazwyczaj ten placz to naprawde moze byc dlugi i intensywny. Dodatkowo tez dzidzie najlepiej na brzuszku nosic. Ja pilam taka cherbatke dla karmiacych - chyba ammete, tez mozna podawac maluchowi fennikelte.No i sa kropelki. Jednak zanim bedziesz to stosowac, to sie jednak zapytaj na kontroli, albo podejdz lub zadzwon do helsestasjon. A z tym wiszeniem na piersi to niestety tak jak Maniulka pisze, trzeba sie ten pierwszy okres przemeczyc. Bo takie maluchy potrzebuja troche czasu aby sie przyzwyczaic do nowego otoczenia. Wiec to jest ich potrzeba bliskosci (niektore maja wieksza a inne mniejsza) i tak samo ze ssaniem.I to jest "naturalne", ze w tym pierwszym okresie czlowiek nie ma czasu sie ubrac, wziac prysznic, zjesc cos a nawet isc po prostu do wc. Bo moje Malenstwo tez spalo jak susel w moich ramionach, ale jak tylko probowalam ja odlozyc, aby cos zrobic, to odrazu pobudka.:rofl2:

Maniulka zdrowka dla Maciusia!

Jesien...
 
Beatris przypomniało mi się że jak dziecko ma kolkę to jak przyłożysz muucho do brzuszka to słychac takie różne burczenie,szeleszczenie itp

Mary czekamy......

A u mnie wyszło słoneczko,po półtorej tygodniowych opadach :-ppewnie zaraz się schowa ale póki co cieszmy się :-)
 
reklama
No właśnie czasu nie ma nawet iść do toalety ;) Kamil nawet jak zasypia to musi czuć cyca przy policzku wiec odłożyć go do łóżeczka jest ciężko.. A maniulka w brzuszku mu burczy co chwilka,może to mleczko się mu przelewa..Kobietki a co by było jak bym mu podała troszke herbatki koperkowej?? A ta herbatkę dla karmiących to kupowałaś JoJoB ??
 
Do góry