reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Witam Kobietki po tygodniowej przerwie :) :-)
Jestem już od tygodnia szczęśliwą Mamusią Kamilka :-D
Urodził się w Alesund w czwartek 9wrzesnia o godz 11.10, ważył 2830g i mierzył 48cm :-)
Heh poród zniosłam ok (chociaż bolało jak cholera) ale dałam rade bez znieczulenia :-D Jestem sama z siebie dumna :happy2: a skurcze zaczęły się o 1w nocy i do 8rano były co5min, wtedy tez przebili mi wody i się zaczęły coraz silniejsze skurcze.. No i na nie byłam szyta, a jak mały wyskoczył to juz nic nie czułam tylko z Mężem popłakaliśmy się ze szczęścia :happy2: Mąż cały czas był ze mną i razem ze mną oddychał i masował mi nogę jak złapał mnie skurcz w łydkę :tak: Był bardzo pomocny, gdyby go tam nie było to ja bym nie dała rady.. No a Teraz ból głowy czy czegoś innego to dla mnie nic z porównaniem tego bólu przy porodzie:tak:
A chciałam jeszcze napisać że opieka w szpitalu super :tak: jestem zadowolona. położna robiła wszystko żeby mi ulżyło przy porodzie ;-)
A teraz to juz uciekam bo Mały woła o cyca :D
Miłego dnia :happy2:
 
reklama
Mary-beth no z tymi testami to roznie bywa... Wez gleboki oddech i tak jak dziewczyny pisza poczekaj na betke. A jakies inne badania ci robila? Bo pisalas ze mialas klucie to cos powiedziala na ten temat? Glowa do gory! Stres nic ci nie pomoze wiec sprobuj sie odprezyc!;-)
Dzięki! Ginka zrobiła mi też USG, ale powiedziała, ze za wczesnie, zeby było cokolwiek widać. No i wówczas powtórzyła mi tego nieszczęsnego sikacza, który wyszedł negatywny. A potem pobrali mi krew na hcg, no i wynik jutro (mooooże), albo nawet w poniedziałek... Ginka ma zadzwonić. :confused::confused::baffled::baffled::baffled::-:)-:)-(
Boże, jak mi strasznie smutno teraz. A najgorsze, ze te dwie kreseczki zobaczyłam i to pierwszy raz w moim życiu...

Dziękuję Wam wszystkim serdecznie za ciepłe słowa!!! Bardzo mi pomagacie! Przepraszam, ze gderam o sobie, ale już nie wyrabiam... A na kolejny test chyba nie mam już siły.

Beatris - gratuluję Ci, kochana mamusiu nasza!!! Maleństwo Ci się urodziło! Mam nadzieję, ze oboje z synkiem czujecie się dobrze!!!
 
Mary-beth...teraz juz tak na powaznie! Wszystko idzie w dobra strone-brak okresu, pozytywny test.:tak::tak::tak: Ale teraz musisz cos zrobic dla dobra siebie i Malenstwa- naprawde sprobuj sie odprezyc, wlacz moze muzyke, ktora ci poprawia humor, skocz na spacer. Sprobuj skierowac wszelkie wysilki nie na test tylko na odprezenie, bo napiecie naprawde nie sluzy!Wiem, ze jak czlowiek jest zdenerwowany, to ma w sobie taka "rozdygotana" energie, wiec sprobuj ja z siebie wyrzucic-rozladowac ja.;-)
 
Mary-Beth wszystkiego dobrego no i pozytywnego samopoczucia w tych początkach :) Zgadzam się z JoJoB ;) teraz rób wszystko co sprawia Tobie przyjemność no i odpoczywaj ;)
A my z Kamilkiem czujemy się świetnie :D Heh ja godz po porodzie juz sama poszłam pod prysznic tak się dobrze czułam i drugiego dnia wieczorem pozwolono mi do domu jechać z Małym :D
Ale jestem Szczęśliwa
:)
 
A jak wam idzie karmienie????dajecie rade,poczatki są trudne :-ptu może dziewczyny doradza ci wiem że jakies gratisowe fajne baby paki tu dają ale nie bardzo się na tym znam,tylko słyszałam że i fajny śmietniczek na zużyte pieluszki można dostać
 
reklama
Do góry