reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Hei!

Ja sie troche za chalupe wzielam ale mam strasznego lenia i raczej sie nie przemeczam :-p. Mala rano rowerkiem do przedszkola zawiozlam i zaraz po nia jade... A to ty maniulka tez masz przyczepke do roweru?-bo juz nie pamietam...:zawstydzona/y: To super sprawa tylko to moje to dlugo nie wysiedzi...
A co do ikea to jest to bardzo popularny sklep bo raczej cenowo nizszy niz w bohusach i innych takich. U mnie na szczescie sa 2 po jednej i drugiej strony Oslo. Albe balagan to tam tez maja... No i niebezpiecznie tam jechac bo... zawsze cos sie "przy okazji" kupi bo to nie drogie, a potem przy kasie jak zsumuja te wszystkie duperelki to :szok::szok::szok: sporo kasy wychodzi.

:-D:-D:-D

A u mnie sloneczko i cieplo! Ale powietrze to juz po zapachu jak wrzesniowe. Bo w N to i wiosna i lato to pozniej niz w PL przychodzi (jesli wogole...) no i niestety jest krotsze, bo dla Norwegow sierpien to jak dla nas wrzesien-jesien...
 
reklama
Dawno nie zaglądam ale już jestem ;)
Hey kamyczek :) Ja mieszkam niedaleko od alesund :) w sumie to mam do miasta 32km ;) Jestem już na końcówce ciązy :) Heh połózna mówiła ze to już ale mnie jakoś nie bierze nic więcej oprócz kilku skurczy dziennie.. A tu po 10tyg ciązy musisz zgłosić sie do lekarza pierwszego kontaktu i on skieruje Cie do połóżnej do której będziesz chodzić co miesiąc a od 37tyg co tydzień.. No i nie chodzisz tu do ginekologa idziesz tylko wtedy gdy ciąża jest zdrożna albo jak ostro na ściemniasz że coś cie boli i chcesz iść do gina na wizytę.. No i masz tu jedno usg.. Ja wczoraj byłam w szpitalu bo Nasz Bąbel się nie ruszał no wiec zaniepokojeni jechaliśmy na kontrole okazało się ze jest ok ale zrobili mi drugie usg.. Ja u gina nie bylam ani razu a ciąza przebiega bezproblemowo.. Teraz jestem w 38tyg i chciałabym już urodzić bo jest mi już ciężko.. A dzidziulek duży i zdrowy.. Pozdrawiam kamyczku :) I życzę zdrówka Tobie i dzidzi :D
 
Beatris to faktycznie już prawie koniec,oj wiem jak to się dłuży ja ta końcówkę przeleżałam w szpitalu i dostawałam k.....,tak strasznie chciałam już urodzić a mała za nic w świecie nie chciała wyjść ale w końcu ją wypędziłam :-D:-D:-D
Jojob przyczepka bardzo mi się podoba,ale niestety nie ja ją mam może kiedys :tak:
Z moich planów roboczych nici,mała się zbuntowała i spała tylko 15 minut nie wiem co z nią się dzieje,może faktycznie musi się przestawić,oj oby szybciej :rofl2:
 
Dawno nie zaglądam ale już jestem ;)
Hey kamyczek :) Ja mieszkam niedaleko od alesund :) w sumie to mam do miasta 32km ;) Jestem już na końcówce ciązy :) Heh połózna mówiła ze to już ale mnie jakoś nie bierze nic więcej oprócz kilku skurczy dziennie.. A tu po 10tyg ciązy musisz zgłosić sie do lekarza pierwszego kontaktu i on skieruje Cie do połóżnej do której będziesz chodzić co miesiąc a od 37tyg co tydzień.. No i nie chodzisz tu do ginekologa idziesz tylko wtedy gdy ciąża jest zdrożna albo jak ostro na ściemniasz że coś cie boli i chcesz iść do gina na wizytę.. No i masz tu jedno usg.. Ja wczoraj byłam w szpitalu bo Nasz Bąbel się nie ruszał no wiec zaniepokojeni jechaliśmy na kontrole okazało się ze jest ok ale zrobili mi drugie usg.. Ja u gina nie bylam ani razu a ciąza przebiega bezproblemowo.. Teraz jestem w 38tyg i chciałabym już urodzić bo jest mi już ciężko.. A dzidziulek duży i zdrowy.. Pozdrawiam kamyczku :) I życzę zdrówka Tobie i dzidzi :D
Hej Beatris!
Życzę Ci bezproblemowego porodu! :happy::happy2: A Twój termin jest kiedy? Czy już minął? U mnie staranka trwają i mam taaaką nadzieję, że doczekam się pierwszej dzidzi w tym cyklu... Pozdrawiam Cię! :tak:
 
:-D

beatris to faktycznie juz tuz tuz...:-D:-D:-D

A ja wam sie przyznam, ze w ciazy do dzisiaj moglabym chodzic...:-p Bo bylismy w trakcie zmiany i remontu mieszkania tak, ze moje mysli bardziej sie skupialy na tym czy zdarzymy zanim Mala wyskoczy... A po przeprowadzce jakos mysl o porodzie mnie nie ciagla i staralam sie o tym nie myslec. Mala chyba wiedziala bo tez jej sie nie spieszylo. :-D
 
beatris świetnie cię rozumiem , mi też było bardzo ciężko , tym bardziej że dużo przytyłam a do tego puchłam strasznie i miałam już dość , a Kubie się nie spieszyło za bardzo i urodził się 10 dni po terminie
marybeth powodzenia , chociaż u mnie przy staraniach nic nie było ,a jak odpuściliśmy to od razu się udało więc nie myśl o tym za wiele ;) wiem że łatwo się mówi bo mi też tak wszyscy powtarzali ,a gorzej to wprowadzic w życie ale da się ;), trzymam kciuki :)
 
AniaSm - dzięki! :-) Wiesz, my z M. już postanowiliśmy się przytulać co 2 dni i już nie liczyć dni płodnych. Już 5. cykl i mam nadzieję, że się uda... :tak:
 
marybeth powodzenia w staraniach ;) Nie myślcie tyle o dzidzi to na pewno się udamy się staralismy 4miesiące i udało sie jak przestałam tak sie zadreczac myślami o dziecku :D No a mój termin z okresu jest na 29sierpnia a z usg na 7wrzesnia.. No ale zobaczymy kiedy Maly zechce wyjśc ja bym nie miała nic przeciwko jaby to już nastapiło :D Juz sie nie moge doczekac tej całej akcji heh :D Pozdrawiam cieplutko :*
 
Hei!

Wpadam na chwile bo po Dziabinska zaraz do przedszkola!
U mnie dzisiaj super pogoda- leje, wieje i opk 12'c.:-D:-D:-D

mary-beth- dalej chuchamy w kciukasy! A jakies witaminki bierzesz? ;-)

beatris jezeli twoja data przy profilu nie po amerykansku, to tak jak moja Dziaba tylko troche rocznikami sie roznicie :-D:-p:-D

pa
 
reklama
Do góry