reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

agata ja z kumpela do randaberg, bo tam maja ciepla wode w brodziku.
a z przeczkolem fakt, zalezy od ludzi, ja ogolnie jestem zadowolona, a mala bardzo chetnie chodzi.
MM tez bym sie wkurzala, ja tez teraz nie jezdze, bo ostatnio sie poklocilam strasznie z kierowca u nas:wściekła/y:. nie chcial otworzyc tylnich drzwi i ludzie nie mogli z wozkami wysiasc, a ja wsiasc. za to bydlo ze szkoly tak sie pchalo do srodka, ze ludzie nie mogli wyjsc z autobusy, a ten nie reagowal. jak spytalam czy moze mi otworzyc drzwi z tylu to sie wydarl, ze teraz sprzedaje bilety i nie moze 2 rzeczy na raz zrobic:wściekła/y:
 
reklama
Agata ceny , hmm , wierze Wam:-D, więc nie zagladam do tutejszych salonów:-p, ale w pl jak ide totez przeważnie płace około 250 zl , i dla mnie to też wydatek:baffled:, kiedys to farbowałam zawsze w domu....ale wychodzę z założenia , ze szkoda włosów bo marketowe farby mi niszczą , druga sparwa laska mi załatwiła włosy przy zmienie na blond i wyglądały masakrycznie , od tamtej pory testuje w trójmieście salony:tak:, a ty byłaś u tego Wróbla co kiedyś Lilka pisała:confused2:, widziałam go ostatnio czesał modelki na pokaz:sorry::szok:.
 
Madzia daje sobie paluszek uciąć , że laska ma doczepiany włosy, ale ty masz dlugie i super Ci bedzie w takiej formie:tak:
 
Ania - o zadnym Wroblu nie slyszalam, ale ja tez w PL place okolo 250 zl i tez jest spory wydatek, ale wiesz skoro mi tutaj norweszka zawolala od 1500 koron i w zaleznosci od zuzycia z materialu, a u mnie zawsze idzie duzo materialy bo ogolnie mam duzo wlosow no i poszloby ze 2000 koron, wiec i tak te 250 zl to 4 razy mniej:baffled:
 
aaaaaaaaaaa tutaj sa dwie polki jedna bierze 400 koron plus trzeba przyniesc swoja farbe, bo jej sie skonczyla. Druga podniosla ceny do 600-700 koron ale ma za to swoje farby.

No i mam problem bo bardzo mi sie poboda jak ta drozsza tnie, ale za to ta tansza uzywa trwalszych farb, bo ta drozsza uzywa takich co sa delikatne dla wlosow.

Jest jeszcze ukrainka ktora ma salon i tez bierze okolo 500 ze wszystkim, ale teraz sama nie wiem. Pewnie pojde do ktorejs polki bo sa sprawdzone przez znajome;-)
 
Chyba nazwisko przekręciłam:-:)zawstydzona/y::wściekła/y:, ale chodziło mi o tego styliste-artyste z W-wy...mniejsza...
no to rzeczywiście mniej ...a jakie tu mają preparaty w salonach:confused2:, kurcze te laski mają takie fajne te włosy i ten jasny blond , aż zadroszczę:);-)
 
Ja chodze do hestu, maz kiedys znalazl bo wszedl i gadali po angielsku, wiec mu sie spodobalo.

A ja tez bylam zadowolona za kazdym razem, bo zawsze umawiam sie z ta sama fryzjerka i ona mi doradza, a potem pilnuje, sprawdza jak mi farbuja itp.. wiesz jakos tak pewnie sie czuje.

Dobra dziewczyny lece do lozka, bo znowu pozno.. Sandra mi sie przebudza ostatnio, Daniel lepiej ale tez czasem mnie obudzi, nie zeby ryczal, ale ja juz oczy w 5 zl:baffled: no a miedzy 7-8 Sandra bedzie wolac i pukac z pokoju. A wiecie wie ze ostanio jak tylko mowi kupa to od razu reaguje i wszystko rzuacm, to rano stoji przy drzwiach u siebie w pokoju i wola - mama kupa:baffled: a kupy nie ma np. do wieczora:sorry:

spokojnej nocy
 
reklama
no rzeczywiście :tak:,ale naprawdę ładnie Ci będzie , zreszta łanda jesteś to i w krótkich tyż:-p, dobra tym akcentem wazeliny kończę;-) i uciekam do łożeczka..widzę , ze inne laseczki aktywne , ale nie mam już siły:baffled:.
buziaki
 
Do góry