reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Oddzial dzieciecy w gdynskim szpitalu jest okropny, wspolczuje wszystkim lekarzom i pielegniarka ktorzy musza tam pracowac... zwlaszcza ze sami wiedza ze nie powinni funkcjonowac ze wzgledow sanitarno epidemiologicznych. Jest jeszcze wegiel z takich lekow zatrzymujacych... ale nie wiem od jakiego wieku, a ostatnio ogolnie nie polecany, ze wzgledow na spustoszenie jakie powoduje w organizmie... no i dieta zecz jasna, suche bulki ryz rozgotowany i inne paskudztwa, pewnie macie wirusa jakiegos a jesli tak to wam w szpitalu duzo nie pomoga, bo nie ma nic na wirusy... ewentualnie eurespal, tak wspierajaco, ale i tak organizm musi sie sam uporac... a jesli zaistnieje kiedykolwiek koniecznosc szpitala, to mysle ze trzeba odrazu jechac na polanki do gdanska, nie bylam w srodku.. ale napewno lepiej tam niz w gdyni, moze nawet lozka dla rodzicow maja.. chym nigdy nie zapomne nocy przespanej w szpitalu na podlodze, obok lozka chorego dziecka... naprade dziwie sie ze nie zamneli go jeszcze, ale hym... brak alternatywy... :/ Powodzenia, kurujcie sie szybko, pozdrowienia z wyjatkowo zasnierzonego bergen!
 
reklama
a to jesteś z TRÓJMIASTA a teraz mieszkasz w B ergen , no ja jeszcze do niedwana podobnie:). pozdrawiam
 
alimon bardzo duzo wiesz na te tematy! :szok::-) taka czlonkini na forum to skarb!! :-D przylåcz sie do Nas! :-)

aniu. mam nadzieje ze sie Czarusience poprawi. dobrej i spokojnej nocy dla Was Kochani. :Ø***
 
No nie wiem czy duzo, ale tym troszke chetnie sie podziele... dziekuje za zaproszenie, chetnie skorzystam... moge tu zagladac co jakis czas :) Aniu.. a nie teskno ci za bergen? W sumie piekne miejsce z morzem i gorami.. niepowtarzalne :) a te deszcze mocno przereklamowane, np teraz juz chyba od 6 dni nie pada... jeszcze troszke a zapomne jak deszcz wyglada :D Powodzenia w kuracji ... duzo, duzo wytrwalosci... i obyscie jakos do poniedzialku dotrwali, ze tez zawsze wszytko sie przyplatuje w weekendy :/
 
Aniu tak mi Was szkoda :-( ale mam nadzieje ze to wirus a nie cos z refluksem....
a i nie podawaj nic cieplego do picia bo to wzmaga wymioty...mozna podac cole :tak:
mam nadzieje ze szybko wroci do siebie nasz Przystojniaczek :-) jeden z niewielu na BBnorge :tak:
a na pupcie najlepsze teraz wietrzenie i smarowanie kremem;-)
ale pewnie to wszystko wiesz...
Iza mi Natalka tez spadla z lozka na poduszki na szczescie ;-) biedna Karolcia pewnie glowka ja bolala:-(.
Agnieszka ja tez tak mam...jak gdzies bzasem co sschowam to szukam i szukam...ze znalesc nie moge :rofl2: hiih....i Tomek sie smieje ze mnie a ja latam i sie wkurzam...

alimon dlugo jestes w BRG?
 
p0fer.jpg



SANDRA

1z6thxf.gif
 
Hym... no pol roku juz nam zlecialo :) a o coli tez slyszalam ale oczywiscie odgazowanej no i nie wiem... ja bym sie tak malemu dziecku nie zdecydowala coli podawac... nie zaleznie czy to leczniczo czy nie, dorosly owszem moze sie tak kurowac, ale kazdy ma oczywiscie prawo do wlasnych pogladow :)
 
alimon Ty musisz poczekac na deszcz bo teraz to zima i nie pora na to.. powiadajå ze na 365dni w roku 300 pada :-D zobaczysz co bedzie dzialo sie latem i jesieniå - nie zycze Ci tego ale juz widze jak bedziesz kle£a!! :-D:-D pamietam jak chyba 1,5lata temu Bergen zanotowalo rekord bo padalo bez przerwy (!) ponad 50dni!!! rzeczywiscie Norwegia to piekny land jest. ale mniejsca dosc "powtarzalne" :-D z opinii innych ludzi podobno najpiekniejszym miastem portowym jest Ålesund. nie wiem nie bylam ale pewnie kiedys w ramach podrøzy na PØLNOC sie tam zatrzymam i wtedy powiem. tymczasem mieszkam w gorach - Hovden ale przyjezdzam czasem do mojego pierwszego miejsca - Ulvik - miejsce bardzo znane i rowniez przepiekne - "perla Hardangeru".. wogole jest znowu plan na to ze sie tutaj spowrotem przeniesiemy wiec moze poznam Was wkoncu dziewczyny z Bregen... :-) tymczasem alimon zapraszam na wåtek "kilka sløw o Mamuskach z Norwegii" - napisz prosze cos niecos bardziej rozpoznawczo od siebie. :tak:;-)

Aniu jak noc. cos sie poprawilo?

gdzie reszta Mam?!.. niewiele nas tu ostatnio zaglåda...

milego dnia dla Waszystkich!

 
reklama
Sandra!! to dla Ciebie!!!! :-)

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=SiICITvwaow&feature=related"]YouTube - funny happy Birthday song[/ame]

ps. agata co zdecydowalas z podrøzå i szczepiniami?
 
Do góry