reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Jestem juz po terminie , i nadal zadnych przepowiadajacych boli, oprocz boli podbrzusia i lekkiego bolu kregoslupa i to nie caly czas, jeszcze nadodatek kataru sie nabawilam i lekki bol klatki piersiowej przy oddychaniu :( dzis maluszek nie jest bardzo aktywny, przewraca sie i kopie ale nie tak czesto jak do wczoraj, obawy mam niesamowite, ale staram sie nie stresowac ...
 
reklama
Jola nie stresuj się, maluszek po prostu nie ma miejsca..ja przenosiłam małą 10dni. będzie dobrze, głowa do góry :) chociaż rozumiem, że już byś chciała żeby to było już :) trzymam kciuki cały czas! :)

Anastazi jak u Ciebie sytuacja?
 
Nina a powiedz mi czy chodzilas na jakas kontrol po terminie ? Bo moja polozna zakonczyla juz prowadzenie ciazy, i niewiem jak to wyglada ...
 
masz obowiązek po terminie być u lekarza raz w tygodniu! ja chodziłam całą ciąże prywatnie weć nie iwem jak to wygląda z położną, możesz iść do jakiegokolwiek lekarza, ważne żebyś miała wpis w karcie ciąży ż jesteś pod obserwacją i wszystko z maluchem ok w brzuszku :)


od razu się pochwalę że moja niunia się zaczęła przewracać na boczek :)
 
Czesc dziewczyny, mam do Was pytanie. Jestem w 11 tygodniu ciazy, pierwsze usg mialam w 8 tygodniu, a teraz dostalam skierowanie na kolejne usg dopiero na 20 tydzien ciazy, nie mam skierowania na badania ani nic takiego. To moja pierwsza ciaza i jestem troche zdziwiona tym, czy to jest zupelnie normlane, tak mam byc?:szok: Czy sama mam ubiegac o kontrole typu krew itd.?
Pozdrawiam
 
hej kochane:)

jola trzymam kciuki za ciebie:):):)


ja jestem w szpitalu bo mam za wysokie ciśnienie....poki co na obserwacji...i nie wiem ile tu posiedze.....mam nadzieje ze wroce do domu jeszcze przed porodem.....

jeszcze dwa tyg mi zostało...:):)
 
reklama
Ja juz jestem tydzien po terminie i juz mnie szlak jasny trafia ze moja mala jest taka uparta i niechce sie pojawic ... W poniedzialek jade do szpitala na umowiona wizyte ... Anastazi oby Nie zostawili Cie do konca ciazy w szpitalu Trzymam Kciuki :) Usciski :*
 
Do góry