reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

tak moją dwójkę urodziłam tutaj w NO , no i języka nie znam tylko po angielsku ale dawałam rade :tak: , nie ma się czego obawiać , ja miałam fachową opiekę i położne są bardzo miłe , ja nie narzekam, trochę ich podejście do zdrowia jest dziwne np oczy lub pępek przemywać wodą przegotowaną ,no ale to takie szczegóły są ;-)
 
reklama
Dzieki za wsparcie.Apropo tego pepka to jest cos oprocz tej przegotowanej wody?
Widze ze mieszkasz w Kristiansund?,slyszalam ze tam jest najlepsza pogoda w calej Norwegi czyli najcieplej?
Wybieramy sie tam na wakcje a konkretnie na wyspe Smøla,a do miasta na zwiedzanie moze moglabys cos doradzic co warto zwiedzic?:-)
 
Dzieki za wsparcie.Apropo tego pepka to jest cos oprocz tej przegotowanej wody?
Widze ze mieszkasz w Kristiansund?,slyszalam ze tam jest najlepsza pogoda w calej Norwegi czyli najcieplej?
Wybieramy sie tam na wakcje a konkretnie na wyspe Smøla,a do miasta na zwiedzanie moze moglabys cos doradzic co warto zwiedzic?:-)
nie mam pojęcia ,bo ja miałam z PL ale nie używałam , myślę że na pewno coś mają
szczerze to nie wiem czy jest najcieplej ale na pewno jest cieplej niż w niejednym miejscu w NO :tak:, tutaj wszędzie jest co zwiedzać , na Averoy droga atlantycka i wiele innych , można też na drogę troli jechać , na pewno sobie dobrze zaplanujecie drogę bo widoki są super :-)
u mnie kolejna kiepska noc ,najlepsze że to mój starszak nie daje pospać :szok::-D
 
Witam:-)
Elwira witam Cię,tym bardziej miło bo obie jestesmy ze Szczecina:)
Ja oboje rodziłam w PL więc nie pomoge co do szpitali ale dziewczny nie narzekają więc może nie jest tak źle,zwłaszcza ze trochę języka znasz a to duzy plus no chyba ze się mówi po angielsku.
A trójka starszaków to syncie,córki,mieszane i kogo(wiadomo ze dziecko:-D) tam teraz nosisz pod serduszkom,wiesz już.
 
Witajcie,nie odzywalam sie przez weekend ale to z braku czasu bo przprowadzalam sie do wiekszego pokoju i jak wiecie duzo roboty z tym,malowanie i przenoszenie rzeczy ale juz coraz blizej konca.Troche pomalu mi to idzie bo juz brzuszek widac sporo i ciezko mi tak kuroswac po choodach non stop ale jakos daje rade.Jesli chodzi o starsze to od najstarszego to corka,syn,corka a to pod serduszkiem to tak sie zlozylo ze bylam 3 razy na usg ale niestey nie chcialo sie pokazac i tak czekam na nastepna wizyte,ale o taka tu ciezko po trzeba sporo czekac a prywatnie nie ma z tego co sie orietuje.Milo mi ze nastepna osoba sie odezwala fajnie jest chociazz kims popisac.:-)
 
elwira jeśli chodzi o prywatne gabinety to po prostu zapytaj lekarza albo położną bo ja myślałam że u mnie też nie ma a okazało się że są :tak: tylko strasznie drogie no ale są
co do usg to ja miałam za pierwszym razem 2 a teraz tylko połówkowe ,ale za to będąc w PL zrobiłam sobie 4d :-)
 
Dzieki za podpowiedz mam nadzieje ze sobie poradze,jesli chodzi o usg to mialam lekki problem z zamowieniem nastepnego bo tutaj nie bardzo chca robic bez przyczyny,a ja stwiedzilam ze ja niewiem co bedzie i chce wczesniej zobic jakies zakupy no i sie zgodzila wiec czekam na termin kolejnego usg.
 
reklama
Do góry