reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

reklama
hej dziewczyny.Ja tez mieszkam w Norwegii w Drammen.Czy ktoś jest z tych rejonów...
Pozdrawiam
witaj :-) napisz coś więcej o sobie
niestety ja nie mieszkam w pobliżu
Hej hej :) witamy :)

Jakos pusto tutaj, moja Zuzia rosnie :) ( i wcale nie wyglada na wczesniaka hihi z 6 kg teraz ma ) :)
299258_2167164552993_1663071534_2135265_845288_n.jpg

Zuzia z moja siostra :)
słodziutka jest :tak:

ja po prostu nie mam dzisiaj już siły , KUba mi gorączkuje i ma katar :-( , do tego pół nocy nie spałam bo się ciągle budził z płaczem jak mu się nos zatkał ,a jeszcze mój mi dzisiaj średnio pomagał więc jestem padnięta i zaraz się kłade tylko czekam aż mi się drożdżówki upieką bo miałam ochotę i musiałam sobie zrobić coś pysznego :tak:
 
U nas odpukac nie bylo jeszcze zadnej kolki, nie bylo ulewania, mala jest jak aniolek :) <3 chodzi spac kolo 19:30 i wstaje miedzy 4-6, zmienimy pampresa, zje i idzie spac dalej i wstaje kolo 9 :) mleczko pije juz z kaszka i zaczelismy wprowadzac obiadki (bez problemow z brzuszkiem jak narazie). W tej chwili jestesmy w PL na wakacjach, 18tego mamy chrzciny.
Mala nie jest strachliwa do wszystkich sie usmiecha i kazdy moze ja wziac na rece :)
 
Hejka:-)ciesze sie ze ktos sie odezwal:-)Tak jak pisalam w Norege mieszkam od 4 lat w Steinkjer (Nord-Trøndelag)mam 3 juz starszych dzieci 11,13,15 lat i przytrafilo mi sie jeszcze jedno na ktore oczekuje bo jestem 26tyd.ciazy.Nie mam tutaj znajomych ani rodziny wiec szukam pogaduszek na forum,troche brakuje tego,wczesniej mialam kolezanke tutaj ale szkoda slow.....wykorzystala brzydko mowiac i jeszcze obgadala wiec zerwalam kontakt.:-(ale to stare dzieje.
Super ze tutaj jest z kim pogadac a raczej popisac:-).
 
reklama
To masz szczescie no i trzeba bys ostroznym co do znajomosci ,polak -polakowi wrogiem za granica ale dlaczego?.....
No dzieci mam juz duze ale zaraz bedzie i male ciezko mi sie bylo przyzwyczaic i nie bardzo dowierzalam ze jestem w ciazy,dopoki nie zaczelam czuc ruchow dzieciaczka.Juz nie bardzo wszystko pamietam z poprzednych ciaz bo to bylo dosc dawno,ale wydaje mi sie ze to co mam teraz w brzuchu to jest najruchliwsze dziecko jakie mialam od rana do nocy sie kreci i ani chwili wytchnienia,dopiero mam spokoj okolo polnocy az do rana i tak w kolko.:-)mam nadzieje ze to normalne.:-)
Ty rodzilas w Norge?ja bede 1 raz i sie troche boje mimo ze to 4 raz ale obcy kraj no i jezyk znam komunikatywnie mam nadzieje ze to wystarczy.:-)
 
Do góry