reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Nasza Zuzia na spacerku :)

251676_1958632139813_1663071534_1935375_7055426_n.jpg
 
reklama
Kasiar cudna jest.
Gugula w sumie się nie dziwie dziewczynki tak słodko wyglądają w tych wszystkich sukieneczkach
AniaSm ja też lubię filety, ale czerwień już nie za bardzo, mój słodziak fajnie wygląda w zielonych kolorkach i też ten kolor lubię ale już za niebieskim mniej przepadam i ja starałam się jak kupowałam to raczej nie niebieskiego, ale za to dużo dostałam ciuszków w kolorze niebieskim, a tu już wybredna nie byłam :-)
 
Ania, ja fiolecik tez lubie, nie mam tak,ze jak dziewczynka to tylko roz :p ale i tak uwazam,ze im tak slodko w takich rozowych kolorkach :-D i te wszystkie sukieneczki :-D ja juz mam fiola :-D i w ogole lubie tez takie bezowe kolorki jasniutkie...ehh..rozmarzylam sie :p

Iwi,dokladnie, ja tez jak juz cos dostalam to nie wybrzydzalam :D
 
iwi no mojej mamie już zapowiedziałam żeby żadnych różów nie kupowała ,bo jak ją znam to przyjade w lipcu do pl i będzie czekać na mnie pół szafy ubranek ;) , tak samo było z Kubą hehehe
a różowego i tak nie uniknę bo jak znajomi będe w gości przychodzić to zawsze ktoś z czymś przyjdzie ;) ,a niebieski akurat kupuję bo Kubie ładnie w takim kolorze ;)

gugula chodzi mi właśnie o to że strasznie dużo tego różu dookoła ;)
 
Dziekuje :)
Zuzia tez ma inne kolorki, ale akurat tak zdjecia dodalam :D... ale musze przyznac najwiecej ma rozowego , babcia jak wrocila ze szpitala w bergen to z torba ubran i wszystko rozowe :)
Zuzia dobija prawie do 3 kg (2930g bylo na wczoraj) :)
 
Ale cukiereczek z panny Zuzanny:-)
A ja bardzo lubię róż nawet dla siebie,może nie koniecznie taki gaciowy ale dziewczynka wygląda tak słodko,a jeszcze bardziej połączenie róż z szarym albo róż z brązem :-)
 
reklama
Do góry