reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

reklama
Hej dziewczyny, nasza Zuzia juz nie ma sondy ! przybrala 170g w 3 dni. Pielegniarka byla zdziwiona ze az tyle i sprawdzala 2 razy- bo myslala ze waga sie myli. hihi
A najlepsze jest to, ze stwierdzamy ze mala jest chyba nie z tej ziemii jak lezy na plecach to sie potrafi przewrocic na bok, a jak lezy na brzuchu to sie siluje i udalo jej sie na bok przewrocic... :)
 
Oj wspólczuję poranionych sutków ale i tak nic nie przebije ugryzienia przez pełna paszcze zebów,karmiłam moją Martychę 14 miesięcy i tak pod koniec dała czadu ze miałam dość:szok::szok::szok:u was ewidentnie problem ssania skoro i z butelka jest problem,kurcze szkoda ze tak bo jak będziesz podawac cały czas butlę to mała juz piersi nie zechce pewnie a trudno jest utrzymac laktacje tak bez karmienia.Na bolące i poranione brodawki najlepszy bephanten i własne mleczko.

Iwi co tam u was??????????
Dobrze tylko ostatnio brak czasu na fora, ale w lipcu już będzie troszkę wiecej czasu aby ogarnąć,Młody rośnie 20 idziemy na szczepienia i kontrolę jestem ciekawa ile przytył. Zjada już obiadki ze słoiczków i dzisiaj to aż sam otwierał buzike.
Kasiar to super że tak ładnie przybiera, może jak już bedziesz wychodzić na spacerki to się kiedyś umówimy my podjedziemy do stavanger:-)
 
Ok, na pewno sie odezwe! :) Moja mama przyjezdza za 2 tygodnie- ale sie ciesze :)
A mala ok, placze tylko jak jest glodna :)

247805_1955825589651_1663071534_1933430_1590714_n.jpg
 
iwi,ale to leci :-D ja czytam,ze piszesz,ze maly juz je sloiczki, i sobie mysle "boze, on ma przeciez jakies 3 miesiace dopiero" patrze na suwaczek a tam juz 5 miesiacyz gorka :-) kurcze,w szoku jestem jak czas leci...ani sie obejrzymy,a bedziemy dzieciakom 18-tki wyprawiac :-D

kasiar, mala slodziutka :) a jak z pokarmem? dalej sciagasz,czy przeszlas na modyfikowane? ciezko chyba utrzymac laktacje samym laktatorem,co?

milego wieczorku dziewczyny :)
 
Oj leci ja też nie wiem kiedy to zleciało rośnie jest już tak kontaktowy wszystko go interesuje. Wczoraj jak pisałam na forum to tak stukał w klawiaturę że musiałam go odstawić do leżaczka, aby dokończyć.:-)
Kasiar słodka jest malutka ....jak porównuje zdjęcia Franka teraz a te jak się urodził..... kurcze jak dzieciaczki się zmieniają.
A tu początki jedzenie teraz już lepiej wychodzi :-D
DSCF1501.jpg
 
reklama
Slodki Franio :)
My wczoraj zaliczylismy probe przystawiania do cyca... (tylko 15 ml) bo jak sie nie jest glodnym to sie cyca lapie, ale jak glod lapie to sa krzyki, piski i machanie konczynami na wszystkie strony :) hihih
 
Do góry