reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Hejka:-)
Dzieki dziewczyny za gratulacje i kciukasy:-), jestescie kochane:-)
Asiu trzymam teraz kciuki za Ciebie, zebys szybko mogla utulic swoja Lenke w ramionach:tak:

Jeszcze jestem w hotelu przy szpitalu i sobie z Tomusiem odpoczywamy, a za chwile nastepne karmionko:tak:

Odezwe sie niebawem.
Caluski dla was odemnie i Tomusia:-)
 
reklama
Tak cieszcie się tymi chwilami,bo tak szybko mijają:-)dopiero co rodziłąm moja Martynkę a ona za miesiąc juz kończy rok,normalnie nie moge w to uwierzyć,pamiętam jak jeszcze w szpitalu patrzyłam na nią i była taka maleńka,mówiłam mój ty kurczaczku,później często mówiłam do niej kurczus i tak zostałko do dzis tylko ten mój kurczus z lekka przerosnięty już,panna z 10 kg juz waży :rofl2:czasami jest mi smutno ze ona juz taka duża,ze jeszcze miesiąc i już nie będzie niemowlaczkiem:-:)-)
 
no racja za szybko rosna :-(, jej tak szybko te chwile uciekaja
no moja 5latka jest w okropnym okresie , nei moge czasem z nia wytrzymac, nie slucha nas wogole ostatnio a jak jzu top wrzaskeim i wtedy ona juz mam mine do ryczenia , nic nie dociera :no:, ma kary i naszczescie pomagaja ale czasem siedzi 2 lub 3 razyw kacie, masakra z nia, gdzie jest mojesuper grzeczne dziecko :confused: a maya to tylko patrzyi si euczy tych zlych zachowan :zawstydzona/y:
Maniukla jak u Ciebie to bylo? Ty masz chlopaka wiec pewie jeszcze gorzej, co ?
Asia jak sie czujesz?
Zabka a Ty jak ? wszystko w porzadku u Was?
 
Marta u mnie to wszystko jest podwójnie a może i potrójnie syn ma Adhd w tej chwili dopiero pomaleńku wychodzimy na prostą ale jeszcze trochę przed nami,on był problemowy od zawsze dlatego mam taką różnice wieku między dzieciakami,bałam się że drugie będzie takie samo i razem mnie wykończą :-D:-D:-D
 
ojej Maniulka wspolczuje , na pewni masz ciezko w domu , a masz jakies specjalne zajecia wyciszajace czy jakies leki sa na adhd ?
 
Specjalne traktowanie,ale czasami mi nerwy puszczają i się wydrę :baffled:wiem ze nie powinnam są dni ze nie daję rady,leków nie bierze w Pl ciężko było co kolwiek wyszarpać,teraz tutaj szkoła zgłosiła że mają takiego chłopca i ma być własnie leczony farmakologicznie
 
ja sobie nawet nie wyobrazam co musisz przechodzic:-(
kazdy ma granice wytrzymalosci a tymbarzdiej ze maz w pracy i sama zostajesz z choroba Synka , miejmy nadzieje ze tabletki ulatwia Wam wszytskim zycie :tak::-)
 
Maniulka mam nadzieję, że w NO jakoś fachowo podejdą do sprawy Waszego synka, bo naszej znajomej synek Mateusz (w tej chwili 7 lat) jest leczony tzn. pseudoleczony lekami na uspokojenie i nasennymi. Tzn. ta nasza znajoma tez lekceważąco do tego podeszła i akceptuje to, bo ja na jej miejscu szukałabym bardziej fachowej pomocy. No ale jak widać tak jej wygodniej, bo naszprycuje go leki i ma cisze:eek:
Zabeczko gratuluję synka:tak:
 
reklama
Bellakama powiem ci ze i ja najpierw myślałam że on taki niegrzeczny po prostu i tez trochę olewałam to ale jak poszedł do szkoły to dopiero się zaczęło,takie akcje że koniec świata,musiałam coś z tym zrobić w szkole chociaz wiedzieli o co chodzi bo ciągle dostawał uwagi,ja mu tłumaczyłam,karałam a on miał to gdzieś i dalej w szkole robił swoje.Tu niestety młody tez trochę świruje ale oni juz się za to wzięli :tak:
 
Do góry