reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

reklama
Czesc dziewczyny :) jasne, ze sobie zrobie zlotko..nie dam 300 f. za bialego..to jest 6 wiec nie powinno byc widac ...a w PL sobie zrobie raz jeszcze, jak bedzie to wygladac nieciekawie..
Jak tak slucham o tym szpitalu to chyba tez bede sie starac o porod i opieke tam wlasnie jak tylko nam sie uda zajsc w ciaze..ja nie specjalnie bylam zadowolona z opieki na porodowce w Huddersfield.Moze w Man. bedzie lepiej..
Ja mam dzis lenia i nie chce mi sie nic..pewnie spedze caly dzien w domku z Szymkiem.Nawet obiad zrobie na szybko..pomidorowka z wczoraj do tego rybka i frytki..jakas suroweczka i ok :-DJakos wiecej energii mialam jak pracowalam...ale wole juz miec lenia niz tak jak wczesniej ciezko pracowac 42 godz. tygodniowo i nie widziec praktycznie swojego dziecka.Wiec nie ma co narzekac ;-)
Ach..juz bym chciala sie spakowac i miec ten domek tam bo takie siedzenie tu bez sensu..jeszcze swieta za pasem..i nie wiadomo co i jak nadal....
Biszkopcik..Ty to sie melduj codziennie nam tutaj..jak sie nie zameldujesz tzn. , ze juz cie wzielo :-)
 
Ty to sie melduj codziennie nam tutaj..jak sie nie zameldujesz tzn. , ze juz cie wzielo :-)
Dobrze bede sie meldowac! Obiecuje :) Na razie caly czas jestem podwojna osoba. Brzuchol mam przeogromny, w ogole czuje sie jak piłka, ale ta z tych lekarkich :-) Tez lenio mnie dopadl, zapewne przez pogode i calymi dniami spie i spie, aktywnosc mi wzrasta dopiero na wieczor....
Jak sie udaly poszukiwania domku? Zwienczone sukcesem?
 
Niestety nic z tego..ogladalismy 4 domy..i po prostu jestem w szoku, ze agencje biora w ogole takie domy...zagrzybione...do tego bardzo male a na zdjeciach rewelacja...stracilam juz nadzieje na ta wyprowadzke...pewnie jeszcze z pol roku bedziemy szukac i szukac :-( Musimy przedluzyc teraz tu umowe bo nic nie znalezlismy..cholera.
 
Niestety nic z tego..ogladalismy 4 domy..i po prostu jestem w szoku, ze agencje biora w ogole takie domy...zagrzybione...do tego bardzo male a na zdjeciach rewelacja...stracilam juz nadzieje na ta wyprowadzke...pewnie jeszcze z pol roku bedziemy szukac i szukac :-( Musimy przedluzyc teraz tu umowe bo nic nie znalezlismy..cholera.
Oh to faktycznie slabo :szok: myslalam, ze Wam sie poszczesci i niebawem sie przeprowadzicie, ale glowa do gory! Musicie wierzyc, ze cos sie uda znalezc! Na ile przedluzacie umowe? Moze warto ponegocjowac w tym temacie, ze jesli cos znajdziecie to bedziecie mogli sie w miare szybko wyprowadzic? A u mnie bz. Czekam i czekam....i sie doczekac nie moge :-)
 
witam,
wiem że kobietą nie jestem, ale nie ma zbyt wielu facetów na forum, a mieszkam również w Manchesterze więc pomyślałem że tutaj do was popiszę ;-)
Ja wam powiem że moja R będzie rodzić w Hope Hospital i puki co to również jesteśmy zadowoleni. Wielu moich znajomych tam właśnie rodziło i chętnie wracają. A Hope jest w Eccels więc dla niektórych może być bliżej niż St. Marrys i łatwiejszy może być dojazd.
My jeszcze do porodu mamy jakieś 13 tygodni ale już się nie mogę doczekać :tak:
Ps. Ja z moją R mieszkamy w Prestwich ( koło Heaton Parku)
Pozdrawiam
 
Witam was w ten pochmurny i deszczowy dzien...pogode mamy fataaaalną wiec nic dziwnego, ze i nastroje nieciekawe.Ja mam straaasznego lenia...gdybym tylko mogla to przespala bym ta jesien i zime do wiosny i sloneczka:)
Witam serdecznie rodzyneczka w naszym gronie babskim:)..Milo poznac męza Pandorki :) Ogladalam w zeszla sobote domek przy samym Heaton Parku (apropos tego parku..jest przeogromny) wlasnie ten domek
3 bedroom semi-detached house to rent in Eastleigh Road, Prestwich, Manchester, M25, M25
ale byl strasznie zagracony i landlord nie chce zabrac swoich mebli a my mamy swoich mnostwo i niestety :( nadal szukamy...a polozenie tego domu fajne bo przy samym parku..spokojna ulica. Jakbyscie gdzies na swojej dzielnicy widzieli domek do wynajecia z ogrodem to dajcie mi znac prosze.
A ja dzis chyba wybiore sie na sale zabaw z synkiem..w ta pogode to oszalec mozna w tym domu. Wczoraj tez bylismy bo ilez Szymi moze przed telewizorem siedziec a to jego ulubione zajecie BAJE w domku :tak:. A wy co robicie w taka wstretna pogode?
 
Tez mam lenia, co z przyjemnoscia wykorzystuje poki jeszcze moge ...spie ile sie da, bo wiem, ze pozniej nie bede miec zbyt wiele czasu na sen. A poza tym robie to co zwykle, takie tam prace domowe... zastanawiam sie nad dzisiejszym obiadkiem, co by tu zaserwowac i chyba postawie na rybke. Yowka, ten domek wyglada calkiem przyzwoicie i przy tej cenie- tanio, ale skoro nie ma dokad wywalic mebli landlorda...znajdziecie cos na pewno w koncu!
Jesli chodzi o wybor szpitala, to ciezko jest cokolwiek oceniac jak sie nie ma doswiadczen. O szpitalu Hope slyszalam kilka dosc srednich opinii, dlatego bym pewnie nie zdecydowala sie tam na porod.. Najwazniejsze jednak, ze jestescie zadowoleni i mam nadzieje, ze wszystko pojdzie super! Poza tym witamy na forum!
 
reklama
Czesc dziewczyny i panowie :) lub jeden pan:) Ja tez mieszkam w Manchesterze a dokladniej w Hazel Grove (niedaleko Stockportu). 3 tygodnie temu urodzila mi sie moja kochana Zuzia. Pisalam juz wczesniej kilka razy na innych forach ale dopiero teraz znalazlam forum dla mam z Manchesteru. Przy malej sa pelne rece roboty ale chyab zaczyna mi brakowac rozmow z ludzmi wiec postanowilam tu zajzec.

Biszkopcik- zycze udanego rozwiazania :) ja rodzialam w Stepping Hill Hospital tu w Hazel Grove, musze przyznac ze szpital zaopatrzony jest bardzo dobrze, maja 4 baseny jezeli ktos moze i chce rodzic naturalnie, nie mialam problemu z dostawaniem srodkow przeciwbolowych i do porodu opiekowano sie mna super. Po samym porodzie niestety troche nawalili (albo po prostu mialam pecha) poniewaz rodzilam poprzez uzycie kleszczy i juz jak mnie pani doktor miala zszywac zadzwonil jakis emergency dzwonek i pani doktor wybiegla i zostawila mnie nie zszyta przez prawie pol godziny. Potem mialam pare perypetii z transfuzja krwi (bo odziwo duzo jej stracilam podczas produ lub po ale tego nikt nie chcial potwierdzic) i ogolnie czasem jak polozne mowily ze zaraz przyjda to czasem zjawialy sie godzine potem lub czasem gdybym nie przypomniala o sobie moze i wcale by nie przyszly :) ogolnie nie moge narzekac na personel bo wszyscy byli przemili i gdy faktycznie czegos potrzebowalam to nie bylo problemu. Tak czy siak mysle ze szpital calkiem niezle wypada jezeli porod odbywa sie bez komplikacji.

Yowka- przegladalas stronke rightmove.co.uk? tam maja ogloszenia domow z prawie wszystkich agencji wiec wybor jest bardzo duzy wiec jezeli jeszcze z niej nie kozystalas to polecam.
 
Do góry