reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

mna w st. Marys na ginekologii zawsze swietnie sie opiekuja! dzis pojechalam, ze nienajlepiej sie czuje...zobaczylam brazowawy sluz...(bardzo sie stresuje tym, ze moja Duska choruje - zacvzela chodzic do przedszkola i non stop chora)///od razu bad. krwi, cisnienie, bad. moczy, uszu.. a za kilka dni usg...:tak:

dzis juz zmykam spac...bo padam- moja Klaudia choruje- dzis padlo podejrzenie- swinskiej grypy...ech...pobrano jej wydzieline z gardla do analizy...w czwartek wyniki...oby bylo ok!

padam!
kolorowych snow;-)
 
reklama
dobrze wiedziec, ze tez jestes zadowolona z St Mary's. Zreszta wielu ludzi mowilo mi, ze to najlepszy szpital jesli chodzi o specjalizacje kobiece i dzieciece. Mam nadzieje, ze mna zajma sie rowniez odpowiednio dobrze, kiedy nadejdzie na to czas...a swoja droga to ciagle mi sie wydaje, ze to juz dzis zacznie sie porod, a tu nic i nic. Jeszcze 11 dni do terminu, wiec chyba nie powinnam sie martwic. To chyba przez to, ze mam juz troche dosyc tej ciazy...zycze duzo zdrowka!
 
Nie martw sie biszkopcik zapewniam cie, ze to przyjdzie w najmniej oczekiwanej chwili a jak sie zacznie to bedziesz chciala to cofnac :-D...bedzie dobrze..chwila bolu i po krzyku a dzidzia wynagrodzi ci wszystkie cierpienia i zobaczysz jak szybko zapomnisz bol i bedziesz chciec nastepne:) znam to z autopsji;-)
...a my w sobote jedziemy znow ogladac mieszkania..tym razem 4 wiec mam nadzieje , ze choc jedno bedzie ok..jedno od prywatnego landlorda w Eccles podobno spokojna okolica tam gdzie ten domek jest ulica itd, blisko wszedzie...a kolejne 3 z agencji w Bury 2 i 1 w Prestwich..kolo parku pandorka;)
 
Prestwich jest fajne i spokojne i blisko Salford, wiec powinno sie Wam tam spodobac. Sama planowalam tam zamieszkac, ale nie mialam ochoty przebijac sie przez cale miasto do pracy. Teraz mam zaledwie 3 minuty autkiem :) No i jest fantastyczny Heaton Park, choc to spory kawalek ode mnie, to czasem jezdzilam tam na spacerki. Teraz jestem mniej aktywna, bo nie moge przewidziec co sie wydarzy. :) Za to dzisiaj odwiedzili nas przyjaciele i przyniesli taka mase prezentow dla dzidziusia, ze nawet nie wiem czy damy rade wszystko uzyc :) Jestem pewna, ze uda Wam sie cos w koncu znalezc porzadny nowy domek! Pozdrowienia
 
a mam jeszcze takie pytanko.... wiecie moze, gdzie w MCR jest jakis duuuzy sklep z meblami przeroznymi? badz moze wiecie, gdzie mozna nabyc meble typu kolonialnego lub antyki ? dzieki za odpowiedzi :)))))
 
Witam, co slychac dziewczynki? Ja bylam dzis u poloznej i wszystko gra przepieknie, a najbardziej serduszko naszego syneczka, powiedziala, zeby czekac juz tylko, no to grzecznie wrocilam do domku i czekam .... :)
 
Ja tam sie troszke staralam aby troszke pospieszyc syneczka do wyjscia bo mialam juz ogromne problemy z moim ogromnym brzucholem..tzn. mylam okienka, wieszalam firaneczki itp. na pilce sie rozciagalam...no i podzialalo....urodzilam 2 tyg przed ich terminem...jak ja to nazywam terminem mierzonym centymetrem krawcowej haha :-D maly caly i zdrowy...i Tobie zycze szybkiego rozwiazania:)
Ja dzis bylam u dentysty, bo mi 3 tyg. temu na holidayu pekl zab..i mi mily pan dentysta powiedzial,ze tylko koronka go ratuje...porcelanowa za 300 f. cholerka...a teraz kaska potrzebna na bondy, czynsze...wiec wybralam darmowa na tax credit certificate...ZLOTA...kurcze jak ruska bede..jeszcze mnie obrabuja..hahaha...cale szczescie zab jest daleko i sie smial ze mnie moj dentysta, ze jak nie planuje kariery piosenkarki albo aktorki to bedzie ok. Ach ta nowoczesna Anglia..haha
Pewnie polece do PL i wymienie na porcelanowa za przynajmniej polowe ceny..poki co bede świecić zlotem,..hehe
 
witam - ja wczoraj mialam pierwsze usg (wszystko rozwija sie prawidlowo:-):tak:w st. marys- opieka-powtarzam - super! i ponowna wizyte mam na 26.11:-)
 
reklama
Do góry