reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

Cześć laski! Ja mieszkam w Manchester od 5 lat. Niestety o dzielnicach takich ajk Salford, czy Eccles nie mogę się zbyt dobrze wypowiedzieć.- odradzam.
 
reklama
Fajnie , ze jestes:) My do Manchesteru sie przeprowadzamy bo moj P. ma tam prace i staramy sie o kolejne dzieciatko teraz:) Zrezygnowalam z pracy tu i zamierzam teraz odpoczywac po naprawde ciezkiej pracy...chociaz z dzieckiem 2 letnim trudno mowic o odpoczywaniu;)...sama zobaczysz:)GRATULUJE synka:)Jak bedzie mial na imie?Na kiedy masz termin? ....wciaz szukamy dobrego mieszkania w okolicach Salford albo Eccles...ale chcemy od prywatnego landlorda i 3 bedroom wiec jest dosc ciezko znalezc nam...a ty skad jestes?
 
witam - to nie do konca tak, ze Salford jest az tak niebezpieczny- bo mieszkalam i wiem, ze sa bezpieczne ulice. Salford jest dosc spory!-powodzenia!!!:tak:

O Eccles nasluchalam sie, ze niebepiecznie, ale mam kilkoro znajomytch ktorzy tam mieszkaja...i opinie sa rozne...


Pandorko- ale czas zasuwa...juz polowa za Toba!
spojrz na moj suwaczek:-)
 
Biszkopcik- moja kumpela rodzila w st. Mary`s i jest zadowolona- ja tez zamierzam:tak:...ale przede mna jeszcze dluga droga;-)

w koncu odzyl ten watek:-)
 
oczywiscie - zycze powodzenia!!!

Ja mam baardzo duzo znajomych na Salfordzie czesto w rozne zakadki jezdze na plotuchy...jest duzo ciekawych, pieknych i bezpiecznych miejsc!:tak:

ja mieszkam powiedzmy - blisko centrum
 
Czesc dziewczyny, no w koncu jakis odzew :) Jesli chodzi o Manchester to tez slyszalam, ze Salford jest dosc niebezpieczne, w Eccles mieszka moja kolezanka i raczej nic nie mowila, ze zle jej sie mieszka. Uwazam, ze kazda dzielnica ma swoje plusy i minusy. Ja mieszkam niedaleko centrum w kierunku Ashton i choc wszystko niby ok, to tez moglabym czasem ponarzekac. Prywatnych landlordów niestety nie znam zadnych godnych polecenia, bo dotad korzystalam tylko i wylacznie z posrednictwa agencji. Mimo wszystko mam nadzieje zeszybko uda Wam sie znalezc jakies sensowne lokum. Termin mam na 22 listopada takze juz niedlugo i w sumie to spodziewam sie, ze moze byc w kazdej chwili.Imienia nie wybralismy jeszcze poniewaz nie moglismy sie zdecydowac, wiec postanowilismy poczekac az sie dzidzius urodzi. Bede rodzic w St Mary's jak pisalam, slyszalam, ze to najlepszy szpital tutaj i mialam pozytywne wrazenie jak chodzilam tam na rozne badania....jakby ktoras z Was miala wieksza ilosc szczegolow na ten temat bede wdzieczna za wiesci. Pozdrawiam :)))
 
No super dziewczyny, ze sie odzywacie :-) Dzis moj dzwonil po kolejnych domach i wszedzie cos cholera..tym razem domy za male bo tylko 2 bed i do tego umeblowane a my chcemy puste bo mebli i innych ******* to mamy od cholery..sama nie wiem jak my sie z tym wszystkim zabierzemy..echh:shocked2:....tylko obdzwqaniamy te agencje i landlordow i kicha ..albo juz nie ma albo nic ciekawego..a umowe mamy tylko do 3 stycznia..wiec chcielismy sie wyniesc na koniec listopada..ale juz nie damy rady z tego co widze..
Robie wlasnie rybke po grecku:)...tak mnie cos wzielo przedwigilijnie..chodza za mna rozne smaki...czyzby to juz??!!;-):tak:..staramy sie niedawna o drugie...ale pewnie przesadzam jak zwykle..hehe...Moj maly spi...po szalenstwach na sali zabaw padl doslownie...wiec mam chwilke dla siebie....
 
reklama
Do góry