reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

Dziewczyny ja w sobote lece do Pl na swieta :-):-):-):-)

i chcialabym zyczyc wszytskim mama Radosnych
pogodnych
rodzinnych i magicznych
Swiat Bozego Narodzenia:-):-):-)!!!!!

A w Nowym 2008 Roku szczescia rodzinnego i pomyslnosci....

Do Siego Roku dziewczyny;-)!






 
reklama
i dołaczam oczyiscie do życzen-------------------ZDROWYCH, POGODNYCH ŚWIAT BOZEGO NARODZENIA, ORAZ SPELNIENIA MARZEN W NADCHOZACYM ROKU!

PS. i spotkania , poznania sie in real:)
 
ale tu cisza....................................czyzby wszystkie mamy z Man wyjechały..powróciły do Polski:-D
 
Hej

Wszystkiego dobrego w Nowym Roczku:tak:

Ojjj strasznie tu cichutko, myskalam ze jak mnie tu 2 miesiace nie bylo to bede czytac cala noc:confused: No ale juz ja was rozkrece:-D

Ja jeszcze w Polandzie ale 31 wracam i zaczynam nawowywac wszystkie mamusie z dzieciaczkami i mamusie z brzuszkami do SPOTKANIA! Trzeba sie wreszcie spotkac. Koniec z planowaniem - trzeba sie po prostu spotkac. Ja i Julka chcemy was wreszcie zobaczyc i usciskac (mozliwe ze Julka w ramach usciskow chce liznac wsze policzki, hihi, bo juz nic nie oszczedza - wszystko pcha do buzki).

pozdrawiamy Was bardzo goraco i bedziemy juz zagladac codziennie.
mam nadzieje ze mamusie znowu zaczna cos pisac bo strasznie jestem ciekawa co u was i maluszkow.
No i prosze bardzo o foteczki, duzo foteczek:tak:
 
Rusalka , Klaudia to juz pannica. No i choinka pierwsza klasa.

Dorin, nie moge uwierzyc ze syneczek to juz taki duzy chlopczyk. Twoja dwojeczka prezentuje sie swietnie.

Neeta, oj Daria urosla. No i jak ze wracamy niedlugo to szykuj sie na odwiedzinki. Jak sie tylko ulokujemy w nowym domku to Was odwiedzimy, wiec szykuj herbatke:tak:
 
Ja jeszcze w Polandzie ale 31 wracam i zaczynam nawowywac wszystkie mamusie z dzieciaczkami i mamusie z brzuszkami do SPOTKANIA! Trzeba sie wreszcie spotkac. Koniec z planowaniem - trzeba sie po prostu spotkac. Ja i Julka chcemy was wreszcie zobaczyc i usciskac (mozliwe ze Julka w ramach usciskow chce liznac wsze policzki, hihi, bo juz nic nie oszczedza - wszystko pcha do buzki)


A czy te bez brzuszków i bez maluszków mągą być:confused::confused::confused:
 
Pewnie ze tak:-) Im wiecej tym lepiej. Wszyscy mile widziani, tatusiowie, znajomi....:-D
Pewnie bedzie problem z terminem, ale jak trzeba bedzie to sie spotkam z kazdym osobno, hihi.
 
reklama
Ewiki - dziekujemy za komplementy;-)..Twoja Panna tez pieknie Ci rosnie!
Co do spotkania - NAWOŁUJE - czyli jestem jak najbardziej za(szczegolnie, ze ja np. tu w uk bzikuje i odliczam dni do powrotu...a to nie bedzie tak predko:baffled:wiec chciałabm by czas tu spedzony upłynał jak najmilej:tak:

Pandorko - oczywiscie, ze jestes baaardzo baardzo mile widziana- ba - nie wyobrazam soebie by mogło Cie zabraknac na spotkaniu:tak:

Eternity - zagladasz tu czasem ???..cos sie zgadac nie mozemy:baffled:
 
Do góry