reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam mamusie
długo tu się nikt nie pojawiał,wiec przydałoby się rozkręcić watek na nowo;-) Jak spędzacie jesienne długie wieczory,moze odwiedziłyście ciekawe miejsce które warto polecić innym,jest tyle tematów,do plotkowania:tak: Moze skrobnę dwa słowa o sobie,czesc juz mnie na pewno kojarzy,ale dla tych co pojawia się tu na nowo...Jestem mamusia dwóch chłopców.Zawsze to podkreślam,ze wychowywałam się w gronie dziewczyn i zawsze chciałam mieć brata.Los się do mnie uśmiechnął i mam teraz 3 facetów w domu:-D Jak możecie sobie wyobrazić doświadczenia nie miałam ale jakoś daje sobie rade;-)


Milo będzie jeśli się dołączycie:-p
 
Hej wierka :)

Ja jestem nowa na tym forum :) Mam synka 5 letniego...a za 8 tyg przyjdzie na swiat moja corcia :-)

Ehhh co do tych dlugich wieczorow to powiem ci szczerze nie zauwazam ich.... zabiegana jestem caly dzien... a jak wreszcie siade to jest wieczorek....i padam :baffled:
 
Jupi!!! Wreszcie się ktoś tu pojawił :happy::happy:
Witaj nikah,widzę ze u Ciebie będzie podobna różnica wieku miedzy dziećmi jak u mnie.U nas jest dokładnie 5 lat i 10mcy:-)
Jak się czujesz?Brzuszek pewnie masz już spory:tak: Wybraliście imię dla córuni?
 
Jak sie czuje???? Jak duzy slon , jestem juz naprawde zmeczona...ale jeszcze ciut :-) tocze sie hahahahahaah
Roznica miedzy dzieciaczkami bedzie 5 lat i 6 miesiecy. A corcia bedzie miala na imie Aliyah.

A jak Twoje dzieciaczki?
 
Ha,wyobrażam sobie..końcówka najcięższa.
Moi chłopcy ok,Sammy zadowolony ze ma weekend a Jamie szczęśliwy ze ma już Sammiego w domu:-D Tylko mamusia niestety w nie najlepszej formie..grypa mnie rozkłada,dętka dzisiaj ze mnie:happy:

P.S.Ładne imię,nie trzeba będzie literować przy każdej okazji;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry